Едно въпросче

  • 1 628
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 245
мен не ме бяха изследвали. в третия месец беше преминало в онова ръждивото като при първи цикъл. оправи се от само себе си. а накрая ползвах Клотримазол свещички, които ми изписа акушерката. акъл и чудо, да ми завидиш. smile3511 сега никога не бих направила подобна глупост. това е абсолютно нормално  smile3503

# 16
  • Мнения: 8 505
Не съм имала.Не съм съгласна,че е нормално.
Отиди на преглед (макар че незнайно защо за някои лекари е нормално такова течение).

# 17
  • Мнения: 1 104
Мисля, че е най-добре да говориш с лекар.Той ще ти даде повече информация и при необходимост ще назначи изследвания.

# 18
  • сто акровата гора
  • Мнения: 230
И аз имам такова течение, имах го и в 3ти месец. Оказаха се гъбички, кандида, въпреки че винаги съм смятала, че и други признаци ще има, не само течение, но... Появявали се често при бременни. Слагах гинопаверил, свещички и мина. Сега пак слагам гинопаверил, пък да видим. Докторката ми казва че е нормално да се появяват гъбички при бременност, но не бива да се оставят без лечение.  Peace Най-добре иди да ти вземат секрет. Hug

# 19
  • Мнения: 6 164
По принцип е нормално за всяка бременност - от скока на хормоните се получава!

# 20
  • Мнения: 316
И аз имах такова течение и беше страшно силно. Много се страхувах да не се окаже някаква инфекция или нещо подобно, но изследванията показаха, че няма проблем  Simple Smile
Акушерката ми каза, че било абсолютно нормално  Shocked

# 21
  • Мнения: 135
и аз имах течение-казват че било нормално заради бременноста,направи се изследване ако искаш,на мен чак последния мес ми изписаха глобули и ми мина Simple Smile

# 22
  • Мнения: 1 243
и аз имам такова течение от време на време но за сега нямам проблеми и мисля че е нормално да има такова нещо през бременноста Heart Eyes



# 23

Общи условия

Активация на акаунт