Любители на кучета - 110

  • 24 176
  • 772
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 2 894
Mama Martina най-добре е промивката с кислородна вода. Ако имаш под ръка действай смело и поливай директно от шишето. По-добра дезинфекция от нея няма. За отворени рани аз имам от синия спрей, който малко цапа, ама е идеален, защото предпазва и съдържа и антибиотик.

# 331
  • Мнения: 977
Mama Martina най-добре е промивката с кислородна вода. Ако имаш под ръка действай смело и поливай директно от шишето. По-добра дезинфекция от нея няма. За отворени рани аз имам от синия спрей, който малко цапа, ама е идеален, защото предпазва и съдържа и антибиотик.
Благодаря,Сиви! Промих снощи с кислородната вода(само това имах). Днес след разходката пак го полях,изглежда по-добре,той само 2 пъти се опита да го ближе,но лесно го разсейвам!
Благодаря момичета,добре че Ви има! Heart
И сутрешната ни разходкаа

# 332
  • София
  • Мнения: 8 520
А как си укротила и дете, и куче за снимка... респект! Пълни сладкиши сте! Simple Smile

# 333
  • Мнения: 977
А как си укротила и дете, и куче за снимка... респект! Пълни сладкиши сте! Simple Smile
Тони,много рядко ни се получават. Даже пак си гледат накъдето си искат Joy

# 334
  • Пловдив
  • Мнения: 2 403

неделя ден за баня...
Голямо гонене падна, защото не дава да го суша със сешоара. Сега седи влажен и се чудя дали до утре сутринта ще изсъхне. Добре, че е късокосмест.

# 335
  • тук-там
  • Мнения: 5 608
И моите редовно си съхнат на самотек, не се кефят на сешоар!
Неделно кино при нас:

# 336
  • Пловдив
  • Мнения: 2 403
Забравих да покажа четката с, която го къпах. Сложих много малко шампоан, добре търка.

# 337
  • Мнения: 2 598
С Тайра нямам проблем с къпането и сушенето. Многоо не иска да я суша, ама стои 😁
После започва да бяга, да скача по легла, дивани, търкаля се по килима.. Абе побърква се като цяло след баня..
А сега,след разходка... На дивана се прави, че спи 😂

# 338
  • Мнения: 1 713
Ние вчера направихме половин годинка 🎂🎂🎂 и ви черпим виртуално с торта от кокали 😄

Ииии днес като вече голяяям - първа баняяяя

Мокър лисичко виждали ли сте 🥰🥰🥰

Сушааат мееее иии ейййй сега си връщам великолепиетооо, мацкиии 🐕

Етоооо меее чист и рунтав, вече приличам на мечееее 🐶

# 339
  • под тепетата
  • Мнения: 9 176
Ох на баба, сладък мечо! Честита му половин годинка!
Иланг, много го глезиш Саско! Ама си заслужава, момчето Simple Smile
Мери, и Ози е така, съчетано с пръхтене и  мучене.
mtz, успяват ли да изсъхнат до сутринта? Макс съхнеше по цяла нощ след пране с тоз подкосъм.
Хибискус, и братчеда на Кая - Ози е ранобуден. В седем ни събужда и не чака да си изпиеш кафето Imp

# 340
  • тук-там
  • Мнения: 5 608
Час-два им трябва, за да изсъхнат. Много косъм, но не е дебел.

# 341
  • под тепетата
  • Мнения: 9 176
Т.е. нямат подкосъм като при хъскита, маламути?

# 342
  • тук-там
  • Мнения: 5 608
Не толкова богат сякаш.

# 343
  • под тепетата
  • Мнения: 9 176
Събирала съм по няколко чанти с пух като дойде време за сезонната смяна. Опитвала съм се и да го правя на прежда, но не става Satisfied

# 344
  • Мнения: 2 433
Прикотках ги днес да се мушнат под завивката ми и ме оставиха до 8:30, мъкааа. За ушаците ме пита- още не ми вярва на 100%, хем се кефи, хем я е шубе. Имам съмнения, че някоя жена я е удряла, примижава и свежда глава като тръгна да я галя, а на ММ се разтапя и все в него се бута.
Иланг, много модерна таз четка!
Аз имам един педерипра спрей, и той син, има ли отворена рана пръскам с него, но много цапа и той.
mtz, с какъв повод ги извеждаш двамата и теглят ли се? Аз взех някакъв двоен, но май се прецаках..мисля за Кая да взема холти или в краен случай душач, не дай си боже се развали колата, ако трябва в града да ги извеждам...

Общи условия

Активация на акаунт