Любители на кучета - 110

  • 24 170
  • 772
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 979
ToniShuБлагодаря за насоките в търсенето на начини за забавление Simple Smile)) Веднага давам чорапчета, хехехе...
Яде си, мошеникът, но пропорцията остана - 20 консерва на 30 гранули. Общо сто за деня, по препоръка на вета. Даже като четох, че давате на вашата 50 г, гранулки за деня се шашнах... Но явно си зависи от вида храна. Мисля като преполови сегашните Про План, да премине плавно на Brit - видя ми се добра храна като съотношение качество - цена. Както и една друга - Alleva ...

# 751
  • София
  • Мнения: 8 519
Да, зависи си от храната, те затова на всяка си пишат препоръка Simple Smile Не сме пробвали Brit, дано му хареса. Но то и в консервите няма лошо.
Каква му е историята на момчето, че чак на 5 годинки попадна при такава всеотдайна стопанка?

# 752
  • Мнения: 8 515
Нашата дама от Брит пръцкаше много и миризливо.Сега я смениха с някаква друга,нещата са поносими.

# 753
  • София
  • Мнения: 979
ToniShu Ми бил марков подарък за някаква жена - разделили се с благоверния, той си го взел, че дал много пари и са го подмятали нататък като разменна монета. Минал през втори собственик, чиято жена пък не харесвала, че кучето хърка / което е вярно, но не ни пречи, само в началото като беше много стресиран беше нещо страшно../Така ми казаха, доколко е вярно незнам ... ММ като чул историята, веднага - хоп, жена, взимаме Ал Капоне!! И аз, то е ясно, съгласих се - обаче сега сме 2 жени / имаме женско мишле/ към 4 мъже в къщата - смятайте какво ми е Laughing
марулета Каква порода е вашето куче, малко ме разколебахте за избора...А коя е другата храна?

# 754
  • София
  • Мнения: 8 519
Милият Капончо, най-накрая си е намерил неговот местенце под слънцето! Ура!

# 755
  • Мнения: 8 515
Еее,бива ли така с Капоне?Това да не е плюшена играчка,че да го размятат така?
  Кане корсо е породата.Айра е на дъщеря ми и зет ми,не знам сега с каква марка  я хранят,трябва да питам.Едно ядене е консерва,едно е гранули.Понякога ни я водят на нашия етаж,понякога аз я разхождам,понякога двете с дъщеря ми.НО си е тяхна и те се грижат за нея.Аз само много я обичам.

# 756
  • Sofia
  • Мнения: 632
Сега й сменям храната на моята с Alleva (някои ползва ли я и доволен ли е?),че си я взехме с Роял Канин,но чета че не е ок. Пък и дзвера взе да пръцка нещо често в последно време.
Отделно от това в понеделник нощта изкара цяла нощ с разстройство,но на сутринта нищо й нямаше. Само цял ден на вода си изкара,сама си го наложи.

Сега тренира диването,мисли си че е пин понг 😆

# 757
  • тук-там
  • Мнения: 5 606
Аз съм много доволна от Tundra - не мирише гадно като другите, не пръцкат от нея. Скъпа е и трудно се намира, но не мога да я сравня с другите, а доста пробвах вече - на Пурина, на Еукануба и на Есеншалс.

# 758
  • Мнения: X
Ние сме на N & D  с агнешко, тиква и боровинки, адълт. Арчи яде само нея. Пробвахме Hills и Taste of the wild, не ги и докосна. За момента няма да експериментирам с други марки. Тази му се отразява добре.

pilito, голям късмет е извадило кученцето с вас! Адмирации!  А на подобни "стопани" се ядосвам много.. Rage

Последна редакция: чт, 10 дек 2020, 18:05 от Анонимен

# 759
  • Мнения: 2 597
Тайра започна с Kennell's, пробва Alleva,Brit, сега пак е на Kennell's. Най-доволна съм от нея. С другите имаше пръцкане, с тази няма. Имат различни варианти, според нуждите. Сега е на уринарна, акото и е по-твърдо и стабилно по-малко (не ми пълни шепата) 😂.. Малко се "назландисва", понеже не иска гранули, ама объркани с консерва Nuevo минават.
Браво на вас, че сте спасили Капоне от тия хора!
Ии толкова много данъци последваха след моя. 😍
Браво, браво. Сетихте се!😁

# 760
  • Мнения: 989
Нашата дама от Брит пръцкаше много и миризливо.Сега я смениха с някаква друга,нещата са поносими.

Едно към едно при нас с пръцкането и миризмата му от Брит, но аз съм писала много пъти. Сега я прокарваме покрай Пурината, а от няколко седмици добавяме и Еукануба, та Хари яде смес от три храни едновременно. Но така ще е още доста време, че яко сме се заредили: имаме още чувал и малко Пурина, половин чувал Брит и два чувала Еукануба. Като казвам чували - тези от 15-18кг Laughing

# 761
  • Мнения: 1 713
Малеее...всички споменати марки са от 130лв нагоре... По дажба за големината на нашето куче 12 кг стигат за месец ... 😖 как успявате да си ги позволите?


Аз този път ще сменя Брит-а,макар че на нас мн ни харесва, но нещо като че ли вече не иска гранули.... Ще пробвам да взвма друга марка и вкус да го баламосам... Но моля дамите с едри породи кучета дайте някакъв поносим финансово вариант 😇😇😇😇 до към 100лв ?

# 762
  • Пловдив
  • Мнения: 2 399
Аз съм доволна от Сасковата храна Wolf of wilderness. От намаленията на черния петък купих два чувала по 12 кг за израстнали - Wolf of Wilderness Adult - The Taste Of Canada и Wolf of Wilderness Adult The Taste Of Scandinavia. Излязоха ми по 7,15 лв/кг. Малко смело скочих, но съм взимала пробни опаковки и съм давала - яде ги.
И аз се чудих на Тундрата, но си е скъпичка храна, както и Origen и Acana.

Освен чувалите с манджа купих на Шошото - телешки уши, телешки копита, рог от елен. Всичко дойде. Копитото го ръфа над един час. Дали мога да му давам всеки ден ухо или копито (само едното)? Трябва ли да му намаля гранулата?

# 763
  • Мнения: 2 597
Малеее...всички споменати марки са от 130лв нагоре... По дажба за големината на нашето куче 12 кг стигат за месец ... 😖 как успявате да си ги позволите?


Аз този път ще сменя Брит-а,макар че на нас мн ни харесва, но нещо като че ли вече не иска гранули.... Ще пробвам да взвма друга марка и вкус да го баламосам... Но моля дамите с едри породи кучета дайте някакъв поносим финансово вариант 😇😇😇😇 до към 100лв ?
Храната на Тайра аз я взимам на 120лв (20кг). Понеже ми е позната ми прави отстъпка. Иначе е към 140 лв. Стига и за месец и половина горе долу. Понеже намалих дажбата, защото се отрътли 😂
И като омеша с консерва става около 230гр на хранене.
Но е така, аз още като я взимах, знаех, че ще отиват много пари за храна, и след като искам да е здраво и хубаво куче,нямам избор 😁. Вариант да излиза по-изгодно е, ако му готвиш, но пък трябва да имаш време за тая работа.

# 764
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Момичета, кой добра душа ще се заеме с пускането на новата тема?

Общи условия

Активация на акаунт