Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Носене на бебето в слинг и ергономична раница - 10

• 19 796
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
Най-добре пробвай на място и/ли ги наеми двете за по седмица, когато стигнете нужните сантиметри (над 62 за Лени). Аз така купих на сляпо Тула, и въобще не е моята - искам слингова. Пробвах за по седмица Лени и Беленка, и Лени просто ми заспа, все едно не нося раница. Беленката, дето знам, че също я харесват, пък мен въобще не ме изкефи, докато на мъжа ми му е много удобна. До човек и структура е.

# 286
Бебчето ми е на 24 дни, започнах да го слагам в слинг Caboo, което се оказа сигурно спасение от коликите, много му харесва.
Питането ми е колко точно стегнато трябва да се слага? Проблемът ми е, че кърмя и като го сложа в слинга усещам притискане на гърдите и ако са и понадути ми е доста некомфортно. Същото усещане имах и с голямото ми дете, когато го носех в ергораницата.
Дали не правя нещо грешно?

# 287
Здравейте какво ви е мнението за cybex yema гледам ги в олх, но съм толкова объркана кое какво

Последна редакция: чт, 14 окт 2021, 19:52 от tinkata123

# 288
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
Бебчето ми е на 24 дни, започнах да го слагам в слинг Caboo, което се оказа сигурно спасение от коликите, много му харесва.
Питането ми е колко точно стегнато трябва да се слага? Проблемът ми е, че кърмя и като го сложа в слинга усещам притискане на гърдите и ако са и понадути ми е доста некомфортно. Същото усещане имах и с голямото ми дете, когато го носех в ергораницата.
Дали не правя нещо грешно?

Дайте снимка, така трудно ще може да помогнем.

Здравейте какво ви е мнението за cybex yema гледам ги в олх, но съм толкова объркана кое какво

Това е просто НЕ. Няма какво друго да добавя.
Разгледайте утвърдени марки в ергономичното бебеносене. Колко е голямо вашето бебе? Какъв вид носилка търсите?

# 289
Това ще ми е второ детенце още не се родило, но разглеждам и се лутам. С първото нямам опит в бебеносеното. В групата съм от известно време и гледам и чета. Като цяло не разполагам с голям бюджет и за това търся нещо втора употреба

# 290
Второ употреба има супер носилки, дори наемна да си вземете едно известно време, пак излиза супер евтино, аз ще ви предложа да си наемете един пакет новородено - ринг слинг, еластичен и тъкан - като се роди детето, пробвате ги една или 2 седмици, ако никое не допадне - едно кабу или хибридна носилка за проба и така. После вече може да си купите като знаете какво ви е удобно.

# 291
Кактусче, откъде може да се наеме подобен пакет за новородено?

# 292
От Цвети от Вълшебен възел знам със сигурност

Общи условия

Активация на акаунт