💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 11 /08.11. - 15.11.2020/

  • 66 220
  • 1 972
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 27 222
Рядко гледам промота, но сега гледах, че се заформи дискусия. О, това е супер игра, очаквам зрели
ще Simple Smile
Но за мен територията не е толкова важна в момента. Номинационните битки ще са крайно любопитни, а и важни разбира се. Те на реката вече изведнтж забравиха да се оплакват, че не се хранят и какво ли още не. Явни гладът го има само в първата фаза. Wink

# 61
  • Мнения: 2 045
Моят глас също отиде за Ваня. И подреждането не е трудно:
Ваня
Йо
Джери
Катя

# 62
# 63
  • Мнения: 102
Браво на момчетата. Не е важно какъв играч си, важното е какъв човек си. Играта ще свърши, но доброто у хората ще остане.
Дано повече ентусиасти го последват.

# 64
  • Испания
  • Мнения: 37 503


Сладури.

# 65
  • Мнения: 4 936
Ваня сякаш не е от най-умните хора вътре. Иначе физически се справя добре

# 66
  • IT
  • Мнения: 3 704
Смайли, страхотен труд за темата си положила, благодаря за прекрасното оформление и аз.
Погледнах сторито на Боби и Катя е била с тях.

# 67
  • Sofia
  • Мнения: 3 801
Е то не е нужно да си гений! Като я гледам се справя доста добре, както с физическата част така и с логическата (пъзелите). Не е важно да "пращиш" от акъл, а да ти идва навреме, което при нея определено й се получава. Simple Smile

# 68
  • Мнения: 1 491
Гласувах и аз за Ваня, става за игрите и става за финал Simple Smile

# 69
  • София
  • Мнения: 485
Гласувах за Ваня. Ако имах опция за втори вот, то това щеше да е Джери. Не гледам характери, стратегии, не гледам кой в какви коалиции влиза или кой как гледа да прецака другия. Оценявам изцяло на база игри и умения, хъс, издръжливост, физическа част, логическа част, цялостно представяне.

Благодаря за прекрасната тема, Смайли!

# 70
  • Мнения: 2 714
половината от участниците дори и да са го гледали първи сезон, не са успели да си направят подходящите изводи относно изграждането на добра стратегия и поведение в отборната част на играта.
За каква стратегия може да става дума в отборната част на играта след като Продукцията разпадна  най-многобройното племе  Simple Smile
И какво като ги разпаднаха? За две седмици отпадна само един ловец - нещо, което вероятно щеше да се случи и ако племето се беше запазило.  Мисълта ми беше, че играта е индивидуална все пак и целта през отборната фаза е да се стигне колкото може по-напред, т. е. до обединеното племе, а и след това.

# 71
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Смайли, страхотен труд за темата си положила, благодаря за прекрасното оформление и аз.
Погледнах сторито на Боби и Катя е била с тях.

Да. Публикувах нейно стори, на което направих скрийншот. https://www.bg-mamma.com/?topic=1268344.msg41706327#msg41706327

# 72
  • Вестерос
  • Мнения: 38 267
Мерси за темата. Колажът е върхът!

Аз пък гласувах за Йоанна, мисля, че като играч се справя супер, като оставим всичко останало.

# 73
  • Мнения: 5 727
И аз гласувах за Ваня, въпреки, че не я харесвам напълно. Добре подготвена е физически, но и липсва социалното общуване с хората.

# 74
  • London
  • Мнения: 6 732
И аз съм за Йоанна, но ако можех бих гласувала и за Ваня.

И аз си поиграх с пъзела с плочките. Реших го, беше ми приятно.

Общи условия

Активация на акаунт