💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 11 /08.11. - 15.11.2020/

  • 66 021
  • 1 972
  •   1
Отговори

Анкета

Коя участничка заслужава да е на финала?

Опции:

# 30
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Душички!



# 31
  • Мнения: 60
Симона нарочно не гледала 1 сезон за да може сама да си изгради стратегията.
Как пък един не каза, че е гледал първи сезон? Всички на сляпо влезли в играта, хахах.

# 32
  • Мнения: 896
И аз имам нужда от две опции.🙂
Тъй като нямам явен фаворит и при мъжете ще ми трябват поне две опции , та да се събере за финал поне 1 комплексен образ.😂

# 33
  • Мнения: 3 079
Гласувах за Ваня🙂.Физиономиите на Джералдин,Тодор и Вайс са безценни.Благодаря на всички,които вписват в темата и правят атмосферата в нея толкова приятна,но най-вече на тези,които я оформят,добавят линкове към епизодите и статистиката.За териториалната мисля че рибарите ще победят.

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 3 694
Скрит текст:
Гласувах за Ваня🙂.Физиономиите на Джералдин,Тодор и Вайс са безценни.Благодаря на всички,които вписват в темата и правят атмосферата в нея толкова приятна,но най-вече на тези,които я оформят,добавят линкове към епизодите и статистиката.
За териториалната мисля че рибарите ще победят.
Е а дано! 😊 И ще пада ядене на майонеза (13-20 филии, тУи пастета, наденички, яйчица.. в банята, в леглото и навсякъде).. Абе направо въУхът, Уазкошотия и топ. 😂

# 35
  • Берлин
  • Мнения: 4 413
И аз съм тук. Миналата седмица беше забавна, а откакто превъртам соловите изяви на Йоана пред камерата-нищо не ме дразни.
Смайли, обичам креативността и търпението ти. Тема след тема и все свежо! Благодаря
Имам въпрос-защо никой не харесва Ваня (от играчите имам предвид)? Аз ли съм изпуснала нещо или? Аз никак не я харесвам, но признавам и уважавам представянето й в игрите.

# 36
  • Мнения: 2 354
Ваня ме дразни с явното си подмазване. Първо се предлагаше на Боби, сега пуска мазни погледи на Любо. Някак ми е пошла и с тия отврат мигли и татуси-панделки...иначе е стабилна в игрите, спор няма.

Няма ли визитки на Борислав и Чудомир? Нещо не ги откривам на първа страница.

# 37
  • Мнения: 9 700
Интересна битка ни очаква.
Интересно ми е кой са поставили отборите на първи пост. Защото този играч при добър синхрон между играчите на люлката ще изнесе голямото физическо натоваране на битката.

# 38
  • Germany
  • Мнения: 2 003
Благодаря за темата 👍 Аз гласувах за Йоанна, защото знаех, че всички ще гласувате за Ваня😉 Иначе нямам против и 4-те дами да са на финал, харесвам и Джери, и КукуКатя. Аз и Любо харесвам де, въобще съм бяла и добра 😆
Папурче, и аз това се питам за Ваня, явно нещо ни е спестено в монтажа на сериите.

Последна редакция: нд, 08 ное 2020, 16:15 от PeaPink

# 39
  • Мнения: 3 280
Интересен въпрос му задават на Чудомир:

- Би ли подарил на някого рибарската кърпа?
- Бих я подарил, но нямам такава. Принципно екипът на предаването събира всичко и само тези, които показват завидни джебчийски умения, успяват да се сдобият с някакъв айтъм от нещата си.
Което за мен няма абсолютно никаква логика.. Много участници от първи сезон, се показваха с екипите и след това. То Томас имаше и клип в ютуб, даже и с раницата и нещата, с които са разполагали.

# 40
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Няма ли визитки на Борислав и Чудомир? Нещо не ги откривам на първа страница.

Няма, защото от формата не са публикували такива във ФБ, а в официалната страница на формата тази година няма страница с участниците и техните визитки.


Имам въпрос-защо никой не харесва Ваня (от играчите имам предвид)? Аз ли съм изпуснала нещо или? Аз никак не я харесвам, но признавам и уважавам представянето й в игрите.

Предполагам, защото в началото тя се опита да направи коалиция с жените в племето на ловците и не ѝ се получи. Караше се непрекъснато с Тодор. Като резултат от това се самоизолира. После се появи Борислав, опита се да го привлече към себе си /не знам дали тя го е измислила или продукцията/ и там удари на камък. Затова и не контактуваше много с другите.

Мисля, че Ваня ясно вижда, че е много по-подготвена от другите и не си прави труда да "завързва" приятелства във формата.

В анкетата гласувах за нея, защото мисля, че само тя от жените заслужава да е финалист.

Ако някой иска да си причини лайв с Христа: https://www.instagram.com/hrista_asparuhova/live/

Последна редакция: нд, 08 ное 2020, 16:23 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬 🙈🙉🙊

# 41
  • Мнения: 2 714
Симона нарочно не гледала 1 сезон за да може сама да си изгради стратегията.
Как пък един не каза, че е гледал първи сезон? Всички на сляпо влезли в играта, хахах.
Както ги виждам, поне половината от участниците дори и да са го гледали първи сезон, не са успели да си направят подходящите изводи относно изграждането на добра стратегия и поведение в отборната част на играта.
Смайли,  благодаря за чудесно оформената тема, направо е "топът на топовете" Flowers Tulip

# 42
  • Мнения: 3 310
Гласувах за Ваня и наистина го мисля и се надявам тя да е на финала, дори и да не спечели, поне да е в топ 3.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 907
Благодарим за новата тема!
Искам Ваня да стигне до финал, дори заслужава да спечели!
Боби ми е симпатичен, ама защо така му става лошо, вече за втори път, дано не е било сериозно.
Значи втори сезон гледаме сестри, очаквам догодина да влязат семейство или братя, да се спази традицията дет се вика.

# 44
  • Мнения: 9 700
половината от участниците дори и да са го гледали първи сезон, не са успели да си направят подходящите изводи относно изграждането на добра стратегия и поведение в отборната част на играта.
За каква стратегия може да става дума в отборната част на играта след като Продукцията разпадна  най-многобройното племе  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт