Джо Байдън президент

  • 251 904
  • 8 173
  •   1
Отговори
# 3 375
  • Мнения: X
Четох, че американците са предупредили руснаците за 4-5 минути, преди да ги хвърлят. Практически пред свършен факт. Много интересно това с каква цел се прави?

https://thehill.com/blogs/congress-blog/foreign-policy/540628-co … -risky-iran-reset

“Преразказ” на български - има два начина за справяне с тия: 1) като Обама - 1.7 милиарда кеш и да продължат да ни изнудват; 2)като Тръмп - бой по канчетата плюс елиминирането на Солеймани . Аз съм за второто и се надявам Байдън (който по принцип ми е черен, но сега трябва да съм обективна), да продължи да проявява здрав разум и да не оставя разни терористи да си разиграват коня.

Последна редакция: сб, 27 фев 2021, 18:49 от Анонимен

# 3 376
  • Мнения: 2 375
Мисълта ми е, защо въобще решават да предупредят руснаците минути преди? Решили са и ще го направят и без да информират.

# 3 377
  • Мнения: 2 988
Мисълта ми е, защо въобще решават да предупредят руснаците минути преди? Решили са и ще го направят и без да информират.
Това се прави с цел руснаците да знаят откъде и от кого са ракетите и да не реагират неадекватно.

В района, който са обстрелвали, няма руски части и бази, така че не е било нужно да ги предупреждават по-рано, за да предотвратят жертви.

# 3 378
  • Мнения: 2 375
Съобразяват се с тях един вид. Това ме навежда на още повече въпроси, но ще изчакам.

Последна редакция: сб, 27 фев 2021, 19:10 от _silence_

# 3 379
  • Мнения: X
Цитат: “ Russian Foreign Minister Sergey Lavrov said the warning came too late to “deconflict” the situation.”

Предполагам, че винаги предупреждават преди такива атаки (Тръмп също го правеше), а защо само 4 минути - мога само да спекулирам, ако се хвана за думата “deconflict”. Докато Москва умува, мъдри, и дава предложения, американски граждани умират. Айде, няма нужда.

# 3 380
  • Мнения: 6 627
Това се прави с цел руснаците да знаят откъде и от кого са ракетите и да не реагират неадекватно.

Ха-ха, те щот не знаят, даже не се досещат Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Даже най-задръстения патагонец знае от къде и от кого са ракетите.

# 3 381
  • USA
  • Мнения: 2 156
Най-задръстеният патагонец знае, но защо така пеещите одата на радостта за бай дън в бг маммата изчезнаха?

# 3 382
  • Мнения: 2 375
Ами американците смятат (както винаги), че бомбандировките по Сирия съответстват на международното право ( те винаги имат право). Т.е. решили сме и ще ви пуснем бомбите. Нищо, че си врат носа където си искат. После винят Русия за Украина. Ами вие какъв го дирите в Сирия и в други държави? Да не са ви бащиния? Някой поканил ли ви е?
Отвратителен старчок е този бай никой.

Последна редакция: пн, 01 мар 2021, 17:01 от _silence_

# 3 383
  • Мнения: 4 291
Идвам с радостна новина! Клетките за деца по границата от времето на президент Портокалос, са се превърнали в шелтърс само 30 дни след встъпването в длъжност на добрият старец. Обичам журналистиката в последните години. Преподават ни живи уроци за силата на словото.

# 3 384
  • USA
  • Мнения: 2 156
Това е защото по стените им има плакати с пеперудки и хвърчила, не знаеш ли Joy Stuck Out Tongue Winking Eye

# 3 385
  • Мнения: 6 919
Ами американците смятат (както винаги), че бомбандировките по Сирия съответстват на международното право ( те винаги имат право). Т.е. решили сме и ще ви пуснем бомбите. Нищо, че си врат носа където си искат. После винят Русия за Украина. Ами вие какъв го дирите в Сирия и в други държави? Да не са ви бащиния? Някой поканил ли ви е?
Отвратителен старчок е този бай никой.

Това е Алепо разрушено от Асад и руснаците. По кое право е бомбаРдирано?

# 3 386
  • Мнения: 2 988
Най-задръстеният патагонец знае, но защо така пеещите одата на радостта за бай дън в бг маммата изчезнаха?

Защото ходят на работа и в момента им е най-напрегнатото време за това тримесечие.

Даже най-задръстения патагонец знае от къде и от кого са ракетите.

Не, не веднага. В района има минимум пет лагера, всеки от които може да е пуснал ракети и е важно да се уточни, че не е някой от тях - Израел, Иран, Ирак, Турция и кюрдите.

Тръмп бомбардира Шейрат (военна база в Хомс, третия по големина град в Сирия, на 140 км от Дамаск) април 2017та (докато ядеше най-прекрасната шоколадова торта в Мар-а-Лаго). След това ги бомбардира пак 2018та.

САЩ са в Сирия заради резолюция на ОН за обединен фронт срещу ИДИЛ, на които, в случай че сте забравили, генщабът им беше в Ракка.

Идвам с радостна новина! Клетките за деца по границата от времето на президент Портокалос, са се превърнали в шелтърс само 30 дни след встъпването в длъжност на добрият старец.

Сапун и паста за зъби имат ли? Нормални одеала, не терморегулиращо фолио, имат ли? Правят ли се опити веднага да се свържат с роднини в страната им или тук в САЩ? Преводачи осигуряват ли им? Билингвални социални работници има ли достатъчно на щат? Протестите срещу политиката през миналите години не бяха за оптика или за апликациите по стените. Бяха за реално това, което се случва. Има разлика между непридружени малолетни и деца, очевидно дошли с възрастни. Има разлика между това семейни или псевдо-семейни единици, пристигащи заедно, да се оставят заедно, и това задължително да се разделят. Има разлика между това приоритетът ти, когато видиш непридружен малолетен, да е да му намериш роднините, а не просто да го отчетеш като бройка. В края на краищата, видеата с клетките ги пусна администрацията на Тръмп, за да подчертае колко са корави и как работят срещу тая напаст от юг. Не ги пуснаха журналисти със скрити камери. Проблема за сапуна го научихме, защото адвокатите на граничните сами настояха тези действия да получат официално одобрение в съда. Предишната администрация направи всичко възможно тези действия да се виждат, да се чуват, да са в новините непрекъснато, и да се обсъждат. За да създадат впечатлението, че по-ефективни анти-имиграционни действия никога не е имало, което, както митът за великия икономически подем, беше естествено абсолютен визуален трик.

Последна редакция: пн, 01 мар 2021, 18:57 от ianajar

# 3 387
  • Мнения: 2 375
Ами американците смятат (както винаги), че бомбандировките по Сирия съответстват на международното право ( те винаги имат право). Т.е. решили сме и ще ви пуснем бомбите. Нищо, че си врат носа където си искат. После винят Русия за Украина. Ами вие какъв го дирите в Сирия и в други държави? Да не са ви бащиния? Някой поканил ли ви е?
Отвратителен старчок е този бай никой.

Това е Алепо разрушено от Асад и руснаците. По кое право е бомбаРдирано?
Т.е. за теб американците са в правото си, когато искат и където искат? За тях всичко може?

# 3 388
  • Мнения: 6 919
Не съм забелязал да бомбардират когото им падне.

# 3 389
  • Мнения: 2 375
Не съм забелязал да бомбардират когото им падне.
😂😂😂
Блажени са вярващите. Нищо лично няма при тях. Само интереси.

Общи условия

Активация на акаунт