Забременели след ин витро - тема 48

  • 51 446
  • 765
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 922
Благидаря момичета , аз нямах нито една стрия , и като ги извадиха заради бързото спадане на корема ми излезнаха , но още си имам и корем де дано се прибере напълно . Ще си взема и аз колан по на там , да видим .

Девилче аз не съм била с естрофен , стискам ти палци . Ние при Тимева след 3 върнати и трите се бяха хванали и мойто бяха така . 1 перфектен и две по бавно развиващи се , в 8с и тричките имаха пулс .🍀🍀🍀🙏🏻🙏🏻 Всичко ще е наред !

Кремена много съжелявам 🥺🥺🥺 и ти пожелавам скоро да има хубаво новини . 🍀🍀🍀🍀

# 301
  • Мнения: 15 356
Това със стриите е Божа работа.Нито една нямам,въпреки размерите които придобих.След раждането пак се мазах един месец.

# 302
  • Мнения: 1 845
Благодаря ти,Пипи 🥰🙏🏼 Определено вече съм спокойна,щом и при теб така е процедирала Тимева-значи не е пропуск и се радвам,че по-малко хормони ще приемам. А за тричкитеееее ембрита-тя все повтаряше вчера близнаци,близнаци,но нашите са на 3ти ден 🤣 аз едничко да износя здраво ще е най-голямото щастие за нас.
Нагушкай малките “тимевчета” от мен,а на теб желая повечко време за сън и бързо възстановяване 😘😘😘

# 303
  • Мнения: 922
Devilche ние правихме редукция на третото бебче в 11г.с , Тимева просто не искаше да рискуваме да не износя нито едно . Прости искаше да даден шанс на двечките който сега гушкам . А и срази прекламсия дето направих ако бяха 3 щеше сигурно и по зле да стане 🍀🙏🏻🙏🏻🙏🏻

# 304
  • Мнения: 1 845
Devilche ние правихме редукция на третото бебче в 11г.с , Тимева просто не искаше да рискуваме да не износя нито едно . Прости искаше да даден шанс на двечките който сега гушкам . А и срази прекламсия дето направих ако бяха 3 щеше сигурно и по зле да стане 🍀🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Помня,мила. С три си е наистина огромен риск,а при мен и с 2 ще е,т.к. съм на 41,а и с няколко миомки. При 3дневни все си мисля,че едва ли ще се захванат и трите,но до там да го докарам де 🙏🏼В надежда все по 3 ми връщаха 5дневни и само веднъж забременях с 1. Дано сега видя пак 2те чертички 🙏🏼

# 305
  • Мнения: 1 346
Девилче, не си вкарвай такива страхове. Доколкото съм чувала от други майчета и съм попрочела, по време на бременност миомите се смаляват, поради хормоналните промени, един вид спират да се хранят.
Хайде ти да повлечеш крак за новата година HugHugHug

# 306
  • Мнения: 388
Благидаря момичета , аз нямах нито една стрия , и като ги извадиха заради бързото спадане на корема ми излезнаха , но още си имам и корем де дано се прибере напълно . Ще си взема и аз колан по на там , да видим .

Девилче аз не съм била с естрофен , стискам ти палци . Ние при Тимева след 3 върнати и трите се бяха хванали и мойто бяха така . 1 перфектен и две по бавно развиващи се , в 8с и тричките имаха пулс .🍀🍀🍀🙏🏻🙏🏻 Всичко ще е наред !

Кремена много съжелявам 🥺🥺🥺 и ти пожелавам скоро да има хубаво новини . 🍀🍀🍀🍀

Аз бях с едноплодна бременност,със сигурност е по различно отколкото при теб. Нямам нито една стрия след раждането,а по принцип съм склонна да правя,тъй като имам стари такива от пубертета. Мажи се обилно поне още два три месеца след раждането,защото мен ме предупредиха,че се получават най-много след него. Аз даже в болницата си бях взела. И пий много вода. След всяко кърмене по две чаши-една за теб и една за кърма за бебетата. Кърменето много помага за прибирането на корема. Колан не съм ползвала,моя доктор беше против и аз си го послушах. Може просто да си вземеш по стегнато бельо,което и да е по-дълбоко. Не е много секси,но няма как. 😁😁

# 307
  • Мнения: 3 124
Аз не бях чела нищо за секциото, не бях мислила за никакви колани.Обаче родих секцио, колан взех към 3тата седмица и то защото ме болеше кръста и това ми поддържаше добре кръста и ме затопляше.Носих го към 2 седмици, доволна бях.Лекарят преди изписването ми каза Може да носиш колани.
Тогава си мислех Кви колани, хич не ми е до това, хаха.
При мен кгмите бяха малко мисля, 14кг бяха, сега свалих и 4 под тия дет забременях, основно на корем си бяха и бързо заминаха от кърменето.И все пак се иска време.
Стрии нямам, мазах редовно по време на бр. и след това.Но е до кожа също.Пий вода, да, както и се движи.Така бързо ще отмине и ще си като преди.При теб все пак са две сладурчета, та и това има значение.Мен ми върнаха 2, като ме питаха дали 2 искам, хихи.Обаче си ме хареса едното, сега по цял му се радвам 🥰

# 308
  • Мнения: 15 356
Девилче,бременях и родих с миома.Успех!

# 309
  • Мнения: 922
Девилче аз също имах миома ,но никога нищо не са ми казали за нея по време на бременноста . Стискам ти палци много 🙏🏻🍀🤞🏻🤞🏻🤞🏻

# 310
  • Мнения: 1 845
Благодаря ви,момичета ♥ И искам да ви се извиня,че нахлух във вашата тема, но всъщност не съм излизала от 2019 г от нея с надеждата,че скоро пак ще бременея. Когато видя ново попълнение в темата и чета вашите истории се обнадеждавам и имам нови сили да се боря отново и отново за своята първородна мечта, колкото и да ми е трудно.
Благодаря ви и бъдете благословени с бебчовците си 🍀🍀🍀

# 311
  • София
  • Мнения: 3 797
Девилче, усещам, че това е твоят опит! Flowers Four Leaf Clover С две госпожици те виждам.
Аз днес ще разбера ще го бъде или не трансфера.

# 312
  • Мнения: 1 845
Девилче, усещам, че това е твоят опит! Flowers Four Leaf Clover С две госпожици те виждам.
Аз днес ще разбера ще го бъде или не трансфера.
Чул те Господ,Циндилче!Дано 🙏🏼
Стискам палци сииииилно, днес да те зарадват с трансфер на прекрасен ембрион  🍀🍀🍀

# 313
  • Мнения: 469
циндил-пиндил много стиснати палци и от мен, днес е много хубав ден, така някак го усещам ❤️

devilche ма как си нахлула, ти си си част от тукашните, просто с малко закъснение ще стане Simple Smile
Аз си спомням как с Pipi вървяхме двете, при нея стана, при мен не... Е, стана 3 4 месеца по-късно. Да не се струпваме, то затва така става 😁
😘😘😘

# 314
  • Мнения: 2 523
Chuhaleesi, и аз имам същите спомени хаха.
Успех момичета! Ще се случат нещата. Чакаме хубавите тестове!

Общи условия

Активация на акаунт