Забременели след ин витро - тема 48

  • 51 456
  • 765
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 457
Здравейте успели момичета. Има ли сред вас успяла жена която е имала еднократно кървене след трансфера?

# 331
  • София
  • Мнения: 3 797
Здравейте успели момичета. Има ли сред вас успяла жена която е имала еднократно кървене след трансфера?
Моя приятелка в момента е бременна с донорски ембрион. Първите 4 мес й бяха супер трудни, много кръвоизливи, повръщане и болки. Всеки път очакваше да й кажат, че ембриона не се развива, но не, там си е и хич не се дава:smiley: Вече няма никакви проблеми, след като спря хормоните общо взето се нормализираха нещата.

# 332
  • Мнения: 957
Не само еднократно, ами до към 10-12 седмица си бях с кървене. Наложи се да полежа два пъти в болница, но с успешен финал.

# 333
  • Мнения: 1 914
Devilche, устискваш ли да не се тестваш по-рано? Моя приятелка направи трансфер май три дни преди теб и миналата седмица в четвъртък видя двете чертички. В сряда ѝ е 14ия ден, когато ще пуска кръвен.
Стиснала съм ти палци Kissing Heart

# 334
  • Мнения: 1 845
М-ангелче, благодаря ти,че ме мислиш 🤗Сутринта направих уринен-категорично отрицателен(шуър чек).Сега излезна кръвния. За съжаление не е кръгла 0 и сега ще трябва нов тест в сряда, и да се моля да спада.днес ми е 10ти ден на 3 дневни.
Попитах дали е биохимична и ми каза док-рката: е,не е изключено и извънматочна 😲😲😲😲но да не спирам лекарствата.
Е, колко още да понеса 😪😪 6 стимулации, 1 загубено бебе в 5ти месец и 7 години кошмар. Отчаяна и сломена съм.

# 335
  • Мнения: 2 523
Devilche , стиснати палци! За извънматочна ЧХГ не е ли с ненормално високи стойности? Дано човечето се е закачило и просто да е по-срамежливо още.

# 336
  • Мнения: 1 845
Devilche , стиснати палци! За извънматочна ЧХГ не е ли с ненормално високи стойности? Дано човечето се е закачило и просто да е по-срамежливо още.
Благодаря ти,мила,но за нормална бременност не се надявам изобщо 😭дано само е биохимична 🙏🏼🙏🏼🙏🏼Д-рката ми каза,че ако расте не е ок и тогава добави,че не се изключва и извънматочна.

# 337
  • Мнения: 236
Devilche , стиснати палци! За извънматочна ЧХГ не е ли с ненормално високи стойности? Дано човечето се е закачило и просто да е по-срамежливо още.

Не е с ненормално високи стойности. Аз имам една извънматочна бременност. На 10ти ден чхг беше 83. И една успешна бременност на 10ти ден 830.

Девилче, стиснати палци и от мен 🤞

# 338
  • Мнения: 15 356
Девилче,имам две извънматочни но спонтанни.На четвърти ден закъснение беше 56 първия път,втория растеше по учебник.Стиснати палци!

# 339
  • Мнения: 1 914
Е, не. Не е честно наистина.
При моя първи трансфер доктора имаше съмнение за извънматочна, тъй като имах много силни болки и леко кървене.
Слава богу се оказа - тест, а после кървенето се усили и реално си ми дойде.
Бях много учудена, но четах, че наистина не е изключено след трансфер да има извънматочна.
Дано не е и при теб.
Не се познаваме, но те прегръщам.

Последна редакция: пн, 01 фев 2021, 18:15 от m-angel

# 340
  • Мнения: 47
Здравейте успели момичета. Има ли сред вас успяла жена която е имала еднократно кървене след трансфера?
Аз съм. В момента съм в 29 гс. , като трансфера си беше на 25 юли. И в 7 гс. прокървих и то доста жестоко, огромни съсирици излязоха и бях оплашена, че всичко приключи, но не. Бебчо си беше ок и до ден днешен е топ. Задържаха ме в болница за 3 дни, системи с ношпа и после пуснаха с съвет повече почивка.

# 341
  • Мнения: 41
Здравейте!
Искам да попитам какво видяхте на първия си преглед за установяване на бременност? Аз съм 15 дни след трансфер и докторката видя плодното сакче в марката - 7,2мм, но това, което ме притесни е, че не беше в кръгла форма, а по-скоро издължена. Тя каза, че пикочният ми мехур бил пълен и затова го смачквал и всичко било наред, но аз естествено се шашнах. Вика ме след седмица да видим жълтъчно мехурче.

# 342
  • Мнения: 388
Здравейте!
Искам да попитам какво видяхте на първия си преглед за установяване на бременност? Аз съм 15 дни след трансфер и докторката видя плодното сакче в марката - 7,2мм, но това, което ме притесни е, че не беше в кръгла форма, а по-скоро издължена. Тя каза, че пикочният ми мехур бил пълен и затова го смачквал и всичко било наред, но аз естествено се шашнах. Вика ме след седмица да видим жълтъчно мехурче.

И моите си бяха издължени 😁 Като се замисля,не съм обръщала внимание на формата им,а по скоро дали пулсира. Но ти имаш време за това. Успех 😊

# 343
  • Мнения: 67
Здравейте успели момичета. От скоро следя темата и искрено съжалявам Devilche...надявам се че нещата са се развили добре.
Момичета с един въпрос - С положителен тест съм от 26.01 след ЗЕД и ми предстои преглед на 09.02...има ли сред вас такива без никакви симптоми?
Имала съм 2 кратки бремености преди това и все по нещо усещах всеки ден, но сега едно голямо нищо?!

# 344
  • Мнения: 388
Здравейте успели момичета. От скоро следя темата и искрено съжалявам Devilche...надявам се че нещата са се развили добре.
Момичета с един въпрос - С положителен тест съм от 26.01 след ЗЕД и ми предстои преглед на 09.02...има ли сред вас такива без никакви симптоми?
Имала съм 2 кратки бремености преди това и все по нещо усещах всеки ден, но сега едно голямо нищо?!

Моите симптоми започнаха след първия ми преглед. До тогава и аз все се чудих защо нямам никакви. Но и до ден днешен като се сетя какво беше след това.. ми става лошо. 😀 Така че по-добре без симптоми. Не го мисли ,всичко ще е наред! ☺

Общи условия

Активация на акаунт