Забременели след ин витро - тема 48

  • 51 422
  • 765
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 13 105
Sad
Е, аз имам 5 ч. бонус, за да си мисля гадости. Утре явно ще лудна. Дано Цитротидът задържи положението.

# 61
  • Мнения: 469
Fever ray стискам палци и едничко да е, да е твоето бебе! ❤️ Пиши после какво е станало, ние пращаме ++++ от тук🙏

# 62
  • Мнения: 178
Здравейте,10ден на един тридневен чгх3.87този опит да го отписвам ли ?

# 63
  • Мнения: 922
Здравейте,10ден на един тридневен чгх3.87този опит да го отписвам ли ?
Sandra за съжаление според мен е отрицателен :/ Sad((

# 64
  • Мнения: 178
Здравейте,някой правил ли е тест за ембриотоксини ,къде и на каква цена-за колко време стават?

# 65
  • Мнения: 1 192
В клиника Малинов, доцент Русев ги назначава.

# 66
  • Мнения: 178
При наличие на ембрионоксини и вливки някой имал ли е положителен развой на ситуацията?

# 67
  • Мнения: 922
При наличие на ембрионоксини и вливки някой имал ли е положителен развой на ситуацията?
Сандра какви вливки имаш в предвид ?
Аз имах активни НК клетки и правихме вливки с интралипид нз дали това имаш в предвид ?

# 68
  • Мнения: 72
Някоя от вас има ли успешен ембриотрансфер на двудневни ембриони

# 69
  • Мнения: 23
Здравейте момичета. Нова съм в тази тема, защото до сега не можех да стигна до тук. И така на41 години съм и съм с два положителни кръвни теста на9 ден190чхг, на 11ден 436и един шур чек на същия 11.Трансфера ми беше на 16.11, преглед на8. 12.Имам силни притеснения обаче защото липсват всякакви симптоми на бременност. Моля да споделите за вашият опит след трансфер какви бяха признаците, че всичко протича нормално. Благодаря предварително!

# 70
  • Мнения: 1 913
patenzetobg1, първо искам да ти честитя и да ти пожелая успешна бременност.
Не се притеснявай за симптоми. Бъди спокойна, най-вероятно ще се появят.
Аз бях без симптоми до 6 г.с. и оттам като се започна повръщане до средата на 4 месец Grinning
Няма задължителни симптоми. Наслаждавай се на приятните моменти, които ти предстоят.
Ако те боли, ще се чудиш защо те боли.
Като кихнеш, ще се притесняваш, че кихаш Blush
И така нататък.
Настрой се положително и вярвай, че всичко ще е наред и след 8 месеца ще си имате живо и здраво бебче.

# 71
  • Мнения: 859
Здравей и честито! Аз също в началото нямах никакви симптоми, освен подут корем от стимулациите. Даже мислих да спирам лекарствата. Стискам палци всичко да е наред и да видите ембрионче на прегледа. Мисля, че е рано за симптоми.

# 72
  • Мнения: 15 356
Честито и от мен!Девет месеца нямах симптоми,не е задължително да имаш.Лека бременност!

# 73
  • Мнения: 23
Благодаря ви момичета и дай боже всичко да е наред и всичките ми кахъри да са за добро. Вашите бързи отговори ме успокоиха и разбирам, че всичко 
не типично при нас с инвитро всъщност може да е нормално🥰

# 74
  • Мнения: 15 356
След положителния тест и ние и спонтанно бременните сме еднакво бременни.Не се кахъри,а си бременей спокойно.

Общи условия

Активация на акаунт