🐑Фермата сезон 6 Тема 10 /08.11-15.11/

  • 75 952
  • 2 471
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 949
Анимационни герои
 
Скрит текст:
Даню -
Даянка-
Мария-
Антония-
Боби-
Кустев-
И Стоянао-
Чичо Митко-

# 61
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
И аз брагодаря за новата тема.

Ангел ме изненада много приятно- избра си силен противник и почти го победи (ако не беше Алманаха с новите правила), много достойна и мъжка игра, дано и следващият дуел е мъжки.

За Дая и Данчо и безименната за мен годеница- оказа се в пъти по-зле отколкото очаквах. Както написах във ФБ, очаквах и Жоро Игнатов да влезе, за да разнищи кой какво е правил. Страшна глупост, най-губещ е годеницата, която обеща да отслабне, за да не дава повод на скъпоценния да се заглежда по други. Ай сиктир и цирка!

За тази седмица не очаквам жена-фермер от Ангел, но той така ме изненадва, че е непредвидим за мен. Дано само да не е Надежда.

# 62
  • Мнения: 2 209
Даню и Даяна ги оприличавам на тия😊:
 
Скрит текст:

# 63
  • София
  • Мнения: 12 554
Хахаха, много добри попадения от анимационните герои.
Благодаря за темата!
Искам Надежда или Боби за победители. За тях гласувах.

# 64
  • Мнения: 123
Даню и Даяна ги оприличавам на тия😊:
 
Скрит текст:

На мен ми приличат на геройте от Чаровния принц, Дая в ролята на една от трите принцеси сгодени за въпросния Joy

# 65
  • Мнения: 2 865
Благодаря за темата!
Идеята за Надя фермер с решаващ глас от Милена ми хареса, но също вариант Калоян фермер и Надя ратай и първи дуелист ще ми допадне, защото на нея й се ходи на дуел, а няма вече кой да я прати като си замина Ангел.
Ваня не я харесвам никак, но на дуела с Поли страхотно се представи, изобщо от женските дуели този беше най-добрият дотук.
Ангел ще ми липсва, щеше ми се до края да го гледам.
Даяна, когато и да излезе, все ще ми се вижда късно, освен ако в дуел не я видя и то да се бори с всички сили. Данчо ми е антипатичен от самото начало, но колкото да затрудни мъжете за имунитет и в дуел - от мен да мине, да стои още. Надявам се без повече поща и визити до края на сезона!!!

# 66
  • Мнения: 1 976
Не ми стигат 5 опции за тези, които НЕ желая да спечелят, но гласувах за Надежда, Калоян, Стоян, чичо Митко и Даяна. Исках да имам още опции, за да добавя и Данчо, Хепи Ванче и Петър... Grinning пълен цирк

# 67
  • Мнения: 8 767
Благодаря за темата!
   Съжалявам,че Ангел отпадна,защото смятам,че имаше още какво да видим от него.Не разбирам обвиненията към Калоян,че е сложил алманаха на 5 точки.Нали не е в разрез с правилата,не е измама,не унижава другият участник.Просто е начин да си подсигури победа.Гелето пък можеше да почете малко повече.
   Аз също харесвам играта на Надя - никоя от другите не ми е с по-ценна ценностна система от нея.Всяка една си има и плюсове и минуси.Смятам,че Надя  е  влязла с идеята и амбицията да спечели играта,има стратегия и се опитва да си я следва.
    Абсолютно и категорично не искам да спечели Милена - от всички нея НЕ харесвам най-категорично.Дори когато мълчи ме дразни.
   Ще ми се ,просто хипотетично, Ангел да предложи Даяна за фермер и тя да спечели вота.Да видим какво ще стане.
   Относно любовната драма между тримата - не я харесах тая Камелия и никаква симпатия не ипитах към нея.Не може да се стремиш животът ти да е подчинен на желанията на мъжа до теб- лютеничка,бурканчета,отслабнала,така,както той я иска.Човек трябва да обича и да харесва себе си,за да имат и другите това отношение към него,в това съм убедена.А Данчо ми е анти мъжкар отвсякъде.Пише някакви писма,силни думи , крайни решения,полети,после влиза Камелчето и хоп се завърта на другата страна.Ама и тя как му го каза-така са те овъртолили.......Аз не бих му вярвала и не бих му дала втори шанс.Какво приятелство,кви пет лева?Дая му целува ръцете,гуши му се по бански, кой прави така с тези,които са само приятели?!Мария и Кустев са приятели.Личи си ,че са близки,но има граница,която не прекрачват.
    Смятам,че нещо в чипа на Даяна се е бъгнало.

# 68
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Така де, ама ДжеПетър се доказа и на арената, и в обора, и като фермер, и като съфермер.
В смисъл, беше навсякъде.
Освен да мисли, и може.
Надка дотук прави сирене.
И интриги.
Това говори за всичко друго, но не и за мисъл.
Доказа се с Асен на арената... ако гледаме това Калоян по се доказа с Ангел.

Анкетата е кой да не е на финал, а не кой не искаме да спечели. Някои може да е на финал като Даяна и Данчо, но пак да не искаме да спечелят. Аз съм така, ок съм да са на финал, но не и победители.


Според мен няма да е Калоян фермер, а друг. И според мен ратай ще е Петър. За жената ми е все тази. Мисля си, че двубоят ще е с Петър и той ще си избере я Стоян, я чичо Митко, а защо не и Йордан.

# 69
  • Мнения: 2 865
Така де, ама ДжеПетър се доказа и на арената, и в обора, и като фермер, и като съфермер.
В смисъл, беше навсякъде.
Освен да мисли, и може.
Надка дотук прави сирене.
И интриги.
Това говори за всичко друго, но не и за мисъл.
Доказа се с Асен на арената... ако гледаме това Калоян по се доказа с Ангел.

Анкетата е кой да не е на финал, а не кой не искаме да спечели. Някои може да е на финал като Даяна и Данчо, но пак да не искаме да спечелят. Аз съм така, ок съм да са на финал, но не и победители.


Според мен няма да е Калоян фермер, а друг. И според мен ратай ще е Петър. За жената ми е все тази. Мисля си, че двубоят ще е с Петър и той ще си избере я Стоян, я чичо Митко, а защо не и Йордан.
Ако Петър избере Данчо или Боби - моите уважения. С другите ще се изложи. По принцип искам да го видя срещу Калоян на арената, както и Надя срещу Мария.
Между другото без грешка подреди точките на Калоян, не знам защо на Антония не ги изчисли така 😀

Последна редакция: пн, 09 ное 2020, 11:33 от Mama xxl

# 70
  • София
  • Мнения: 22 947
Благодаря за темата!
Не гледах събота, прочетох за Калоян и само погледнах кой колко точки е взел. Не очаквах, че ще го кажа но ще ми липсва присъствието на Ангел във Фермата.
 За анкетата са ми малко 5 отговора. 😂

# 71
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Да, затова мисля, че за да не се изложи ще избере Данчо или Боби, може и Боби, защото Данчо често печели имунизация.

# 72
  • Мнения: 1 976
Е, да, обаче, всеки път ха да не изложи тоя, ха оня и слаби участници си кретат напред, защото хората ги е срам да ги извикат. Не го разбирам аз това.. Чест и достойнство е едно, игра е съвсем друго. Мое мнение.

Факт е, че Надежда заслужава да отиде на финал, защото си играе играта. Просто не ми е окей за победител - злобна, надменна ми е в повече.

# 73
  • София
  • Мнения: 22 947
За мен не е факт и изобщо не заслужава да отиде на финал Надежда.

# 74
  • Мнения: 2 865
Е, да, обаче, всеки път ха да не изложи тоя, ха оня и слаби участници си кретат напред, защото хората ги е срам да ги извикат. Не го разбирам аз това.. Чест и достойнство е едно, игра е съвсем друго. Мое мнение.

Факт е, че Надежда заслужава да отиде на финал, защото си играе играта. Просто не ми е окей за победител - злобна, надменна ми е в повече.
Така е, но от Петър и Калоян точно не го приемам, защото психически натискаха Асен към това, а после постоянно ги дават на четири очи в Стоян да се целят. Олекнаха с приказки за чужда чест, а от тяхна страна къде е честта? Добре че Ангел избра Калоян, че да го видя втория колко е добър в битките. Като фермер беше супер, като ратай не ми хареса, но след събота го виждам наистина на финал.

Последна редакция: пн, 09 ное 2020, 12:43 от Mama xxl

Общи условия

Активация на акаунт