Въпрос за Лореал

  • 1 271
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 986
  И аз сега чувам,че Лореал са пуснали на пазара кристали за коса newsm78-досега все на Биофарма ползвах...
  Относно марката-спор няма,че са средна класа козметика,общодостъпна,но не съм и предполагала каква разлика може да има между продуктите тук,в Бг и в чужбина Rolling Eyes-миналата година си купих в Испания същия шампоан за нормална коса,който си ползвам и купувам тук,и .....имаше гооооляма разлика в качеството,във вида на косата и прочие Peace

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 612
докато сме на темата на лореал, аз пък да ви се похваля, че си купих кристали за коса преди няколко дена и съм много ама много доволна
казват се лис контрол + текни.арт
 Peace

Ей,тъкмо и аз съм решила да пробвам кристалите на Лореал,само хубави неща съм чула за тях(сега и от теб)..Но къде си ги взе?Казаха ми,че на цена са като на Биофарма...верно ли?Ще ги пробвам! Sunglasses

купих ги от моята фризьорка, има салон на лореал в лазур. намира се на кръстовището на у-ще васил априлов и краставицата, от страната на 18-етажните блокове. има една нова кооперация, от главната улица се набива на очи табела на матраци нани. салона е от другата страна на кооперацията. казва се N&V. червени неонови букви.
струват 20 лева, но някак си консистенцията е различна от тези които ползвах до сега и сега ми стига по-малко от половината количество което ползвам обикновено. и косата ми е по-мека, по-жива и загладена с тях.

Общи условия

Активация на акаунт