Модни консултации - 50

  • 45 838
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 640
С яке/палто/сако с дължина до началото на полата. Такива поли аз оставям само за лятото и пролетта, където такава връхна дреха е подходяща.

# 61
  • Мнения: 6 930
Яна, освен предложенията за палата, които с много добри, може да пробваш и с някакво по-грубо късо яке, тип авиаторско, за контраст.

# 62
  • София
  • Мнения: 1 380
tuali-якето от снимката на коя фирма е?

# 63
  • Мнения: 6 930
tuali-якето от снимката на коя фирма е?

Zara, aviator jacket потърси

# 64
  • Мнения: 5 817
Чудя се на едни paper bag панталони от изкуствена кожа. Какви обувки, освен сникърси биха им подхождали?

# 65
  • София
  • Мнения: 39 145
Аз оня ден сложих кожен панталон широк с бели боти. Нещо такова:

Последна редакция: вт, 10 ное 2020, 19:04 от Rockstar

# 66
  • Бостън
  • Мнения: 13 724
В духа на тематичният въпрос попаднах на това невероятно съчетание.
Ако имах такава фигура, непременно бих опитала.
https://www.instagram.com/p/CHXiWRNjCcD/?igshid=1vjb4l9aftq97
Ууу, колко красива и стилна жена! Машалла! Веднага я последвах! Благодаря ти, че я сподели! Simple Smile
Eх, че съм Баба Ванга, бре Wink Хубавата немкиня се оказа хубава туркиня (или немкиня от турски произход), но пък аз още на пръв поглед съм възкликнала "Машалла!" Grinning Grinning Grinning

# 67
  • Мнения: 20 449
Чудя се на едни paper bag панталони от изкуствена кожа. Какви обувки, освен сникърси биха им подхождали?
Челси боти. Боти на среден или висок тънък ток.

# 68
  • Мнения: 5 817
А кожени или велурени според вас би било по-добре? Идеята за белите боти ми допадна много,но нямам! Черни имам кожени и велурени. Ей,пак ще ме вкарате в разходи!!!

# 69
  • Мнения: 20 449
Аз бих заложила на велура. Иначе двата вида кожа на обувките и панталона вероятно ще се сбият. Simple Smile

# 70
  • Мнения: 2 806
Яна, поли и рокли с подобна дължина и малко по-дълги, имам поне няколко за есенно-зимния сезон. Нося ги с късо пухено палтенце и с дълго, някои от моите са по-дълги от показаната.
В този ред на мисли, имам нужда от още едно дълго палто. Взех си едно от Манго, но ми е твърде свободно и с рокля не стои никак добре. Днес го облякох така и се чувствах като облечена с чужда дреха. Ще си го нося върху костюми със сако и панталон, и дънки с дебел пуловер. Но, ако сте мяркали обрани дълги палта с малки размери, подходящи за елегантни поли и рокли, бих била благодарна да споделите.

# 71
  • Мнения: 5 832
Погледни в answear, понеже ровя за палто, гледах там доста.
Точно на Манго се чудих на едно, но ме спря това, че съм ХС размер и се опасявах, че техният ХС ще ми хлопа. Уголемени ли са им дрехите според теб?

# 72
  • Мнения: 2 806
Специално палата този сезон - определено да. Моето е XS и ми е доста свободно навсякъде. 160 см и 48 кг съм. За по-небрежна и овърсайз визия  ще му намеря приложение, но с рокля и пола не изглежда добре. Бих го определила като стандартен М размер.

# 73
  • Мнения: 4 365
Вики, ако деколтето пада много надолу, търпи леко да се зашие от вътрешната страна и да се повдигне. Ако се направи както трябва, нищо няма да личи. И ти нямаш ангажименти вече да го мислиш.
Това е добра идея, въпреки че не мога да си представя, защото не съм много добра в шиенето.... Но успях да намеря човек за тази работа. 🤗
Помислих върху варианта за топ с дантела, но не ми допада особено.... Благодаря за идеите 🤗🌺🌹🌼
Аз много харесвам велурени обувки, но спрях да си ги купувам след като успешно унищожих два чифта..... 😟

# 74
  • Мнения: 5 832
Специално палата този сезон - определено да. Моето е XS и ми е доста свободно навсякъде. 160 см и 48 кг съм. За по-небрежна и овърсайз визия  ще му намеря приложение, но с рокля и пола не изглежда добре. Бих го определила като стандартен М размер.
Много ти благодаря, тази информация ми е адски полезна! Поне да не ме е яд, че докато се чудех да го поръчам ли, или не, го увеличиха със 70 лв.

Общи условия

Активация на акаунт