Модни консултации - 50

  • 45 774
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 1 719
Да, тази е ок, но предпочитам с дълъг ръкав. Този модел, но е изчерпан...

# 721
  • Мнения: 7 898
За кво ти е такава рокля? Особено пък в такъв цвят? Не че цвета е кофти, или пък модела, но ги свързвам с кифли Simple Smile.

# 722
  • София
  • Мнения: 1 719
Далеч съм от кифла Blush Харесва ми, навила съм си на пръста, търся!

# 723
  • Мнения: 1 723
Момичета, случайно видях реклама за тази чанта.

Симпатична е, но това което искам да попитам е, как се нарича този вид закопчаване? Някога имах голяма чанта, която се затваряше така и ми беше суууупер удобна. Реших, че искам пак, но нямам представа как да търся. За тази от снимката пише ,, закопчаване с топче,, но в гугъл не излиза нищо интетесно с тези ключови думи.

# 724
  • Мнения: 6 930
Момичета, случайно видях реклама за тази чанта.

Симпатична е, но това което искам да попитам е, как се нарича този вид закопчаване? Някога имах голяма чанта, която се затваряше така и ми беше суууупер удобна. Реших, че искам пак, но нямам представа как да търся. За тази от снимката пише ,, закопчаване с топче,, но в гугъл не излиза нищо интетесно с тези ключови думи.

На английски е Kiss-lock (closure) bag/purse, но на Бг не знам как му се вика.

# 725
  • Мнения: 1 400
Момичета, случайно видях реклама за тази чанта.

Симпатична е, но това което искам да попитам е, как се нарича този вид закопчаване? Някога имах голяма чанта, която се затваряше така и ми беше суууупер удобна. Реших, че искам пак, но нямам представа как да търся. За тази от снимката пише ,, закопчаване с топче,, но в гугъл не излиза нищо интетесно с тези ключови думи.
А размерите какви са? Че май малко мъничка ми изглежда...
Иначе цвета е трепач! Бих комбинирала със сини обуки Wink

# 726
  • Мнения: 1 400
Да, тази е ок, но предпочитам с дълъг ръкав. Този модел, но е изчерпан...


Ето една подобна рокля:

# 727
  • Нидерландия
  • Мнения: 618
Да, тази е ок, но предпочитам с дълъг ръкав. Този модел, но е изчерпан...

Много ми харесва роклята. Няма нищо общо с кифленска визия. С един хубав ботуш и късо яке/ палто стои супер. Но... Само за тези дами между нас със плоски и тренирани  кремчета 🙂

# 728
  • Мнения: 1 052
А за този цвят какво ще кажете?


Пише COLOR: antique pink, но в нета излизат много различни розови.
Искам да е цвят, който върви на всичко 😀, през лятото.

# 729
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 479
Хубав и любим цвят, но върви само с други пастелни - мента, синьо, нюд и тн. Аз много нося пастелни и имам няколко такива чанти, но няма как да ги сложа с ярки жълто, червено, зелено и тн.

# 730
  • Мнения: 212
Момичета, ей тази рокля съм харесала, но е от ivet.bg и се съмнявам, че реално изглежда така. Дайте идея от къде да си намеря подобна, държа да е в екрю, беж...
https://www.ivet.bg/product/65348/roklya-famela-ecru.html

Ето няколко предложения:




Всички са от Answear

# 731
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Много е приятен цвета.

# 732
  • Мнения: 2 070
Пак ще се допитам до вас, момичета.
От един месец си търся късо зимно яке, което да е с качулка, шушляково и в цвят бордо (в краен случай черно), заради едни боти в същия цвят.
Ама този вид са все спортни, а искам да го нося с дамска чанта или раница и с кожени боти с ток (не кецки).
Това според вас с какво бихте го съчетали, пак ли е спортен тип?
https://www.fashiondays.bg/p/%D0%AF%D0%BA%D0%B5-%D1%81-%D0%BA%D0 … ndyol-p3300893-1/
Иначе това според мен отговаря на критериите ми, но е изчерпано, другаде го намерих 100 евро, ама като не знам какво е в действителност.
https://fashionsupreme.co.uk/product/%D0%94%D0%B0%D0%BC%D1%81%D0 … -Felicity-2191303

# 733
  • Мнения: 3 640
Лично аз с тези модели бих отишла в парка, а с първото дори и на планина. В никакъв случай не бих ги съчетала с ток и елегантна чанта.

# 734
  • София
  • Мнения: 13 739
Жълтата ми залепна. Имам петролен панталон и розови стилето. Искам я тази чанта.

Общи условия

Активация на акаунт