Ами и аз да се "похваля"

  • 2 296
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 220
Ники си поисква - давам ци, той опитва и казва най-спокойно - "Маме, Ники вече гоуям, макото гуучи". И аз така #Crazy
И какво стана? Над две години кърмене проключи за 30 секунди, повече не ме потърси, не се разсърди, не му липсва дори Cry От време на време казва закачливо "Мамеее, дай муци", аз давам, а той само се хили и вика "Гуучиии". И на какво се радва? Нищо не разбирам...


 hahaha
Много смешно ми стана. И на мен така ми беше мъчно в началото, ама бързо се оправих. И най-важното - гърдите ми вече са почти еднакви  Laughing Е, не е ли някаква утеха това?   bouquet bowuu

# 16
  • Мнения: 980
Oх, и от мен едно "секс он дъ бийч", щом не искаш пиене  Mr. Green

Извинявай.  Simple Smile Но от дистанцията на времето...наистина усещането за тъга минава. Направила си го страхотно, не му викай вече "бебе", той е голям мъж вече. Приеми го. Hug

# 17
  • Мнения: 4 181
направо ми се доплака и на мен като си представих, че и при нас ще дойде този момент някой ден.
нооо, както са казали момичета като ти стане много мъчно, мислете за 2-ро Mr. Green
а иначе имаш едно "гуш" и от мен и наистина хубаво, че малкия човек е приел толкова добре нещата, погледни и другата страна на медала Peace

# 18
  • Мнения: 4 242
Hug от мен! Разбирам те абсолютно, само като те четох ми стана много мъчно, поставих се на твое място, и аз ще искам прегръдки един ден явно.
И аз като хапката викам пробвай известно време! Ако пък не стане, здраве да е, живота продължава, ще замениш това удоволствие с ново, детето само ще подскаже някоя нова страст Wink  Heart Eyes

# 19
  • София
  • Мнения: 18 679
Да ви се похваля - снощи правихме ци hahaha Беше много смешно, защото осъзнавам, че малкото ми човече го направи само и единствено, за да ми стане по-добре, един вид "от мен да мине, маме Wink" Толкова беше сладък Heart Eyes Гледа ме - провесила нос, докато се приспивахме - и казва "Маме, дай ци Simple Smile". Аз вече си знам, че това е само проба и ще се хили , ще каже, че горчи и няма да суче, но за огромна моя изненада, Ники засуква Mr. GreenДръпва точно 3 пъти, дори кърма не успя да тръгне, обаче моят храбър малък мъж казва:"Ммммм, маме, чудничко мако", целува ме, навирва дупе и заспива блажено Laughing
Кога порасна толкова, че чак съобразителност да проявява ooooh! Mr. Green

# 20
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Божеее разплаках се, наистина, много ме трогна  Hug
Искрено ти съчувствам и благородно ти завиждам за този момент. Аз все още си спомням за кърменето с тъга  Cry. Надявам се при второто, живот и здраве, да кърмя до първи клас  Twisted Evil
Хайде сега наред е второто при теб и пак отидоха 2-3 години кърмене  Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 1 547
Да ви се похваля - снощи правихме ци hahaha Беше много смешно, защото осъзнавам, че малкото ми човече го направи само и единствено, за да ми стане по-добре, един вид "от мен да мине, маме Wink" Толкова беше сладък Heart Eyes Гледа ме - провесила нос, докато се приспивахме - и казва "Маме, дай ци Simple Smile". Аз вече си знам, че това е само проба и ще се хили , ще каже, че горчи и няма да суче, но за огромна моя изненада, Ники засуква Mr. GreenДръпва точно 3 пъти, дори кърма не успя да тръгне, обаче моят храбър малък мъж казва:"Ммммм, маме, чудничко мако", целува ме, навирва дупе и заспива блажено Laughing
Кога порасна толкова, че чак съобразителност да проявява ooooh! Mr. Green

Тази история е толкова мила и сладка, че ще ме кара да се усмихвам през целия ден!  Hug

Ники е прекрасен и чувствителен и обичлив. Нацелувай го от нас и мисля, че вече може да си спокойна и да не страдаш. Получи си знака!  Heart Eyes

# 22
  • София
  • Мнения: 3 390
Да ви се похваля - снощи правихме ци hahaha Беше много смешно, защото осъзнавам, че малкото ми човече го направи само и единствено, за да ми стане по-добре, един вид "от мен да мине, маме Wink" Толкова беше сладък Heart Eyes Гледа ме - провесила нос, докато се приспивахме - и казва "Маме, дай ци Simple Smile". Аз вече си знам, че това е само проба и ще се хили , ще каже, че горчи и няма да суче, но за огромна моя изненада, Ники засуква Mr. GreenДръпва точно 3 пъти, дори кърма не успя да тръгне, обаче моят храбър малък мъж казва:"Ммммм, маме, чудничко мако", целува ме, навирва дупе и заспива блажено Laughing
Кога порасна толкова, че чак съобразителност да проявява ooooh! Mr. Green

Тази история е толкова мила и сладка, че ще ме кара да се усмихвам през целия ден!  Hug

Ъ, какво приказваш...аз снощи за тях съм си мислела, въпреки че не ги познавам!  Cry

# 23
  • Мнения: 488
Аз вече всичко почти ти казах, но и тук да се отчета  Heart Eyes
Поздравления за безболезненото отбиване (за Ники  Wink ) и за теб поздравления, че толкова добре си се справила.
За мъката... много добре те разбирам, нали ти писах, че ние сме май по-пристрастени от децата... сякаш не искаме да приемем, че вече са пораснали, че могат и без нас...но това всъщност не е така, защото ти винаги ще си неговата безценна мама и никой друг не може да му даде това, което му даваш ти.
Любовта се изразява по много начини, кърменето е само един от тях  Heart Eyes

Целувки на Ники и поздрави от нас с Боян, който хич няма никакви намерения да "порасне" по отношение на кърменето... Mr. Green

# 24
  • Мнения: 6 243
Белинда, ти си имаш един чудесен малък мъж, просто ме трогна тази история. Сега стоя и се треса като желе!

Струва ми се, че вече трябва да си щастлива - освен че си имаш едно пораснало момченце, имаш и един мил, обичлив и чувствителен малък мъж, с който всяка майка трябва да се гордее. Целуни го от мен, а за теб - голяма прегръдка.  Heart Eyes

# 25
  • София
  • Мнения: 18 679
 HugБлагодаря на всички! Обичам ви Heart Eyes Не знам какво щях да правя без вас...

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Ужасно ме трогна случката ви от снощи, направо се просълзих  Heart Eyes  Hug
Другите са ти казали, пък и ти сигурно си знаеш, че си отгледала страхотно  миличко детенце   bouquet
Да ти е жив и здрав и винаги така да те радва   bouquet
Не искам и да си помислям какво ще ми е на твое място, обаче явно е неизбежно порастването на мъничетата  Hug

# 27
  • Мнения: 8 917
прибираме се , Ники си поисква - давам ци, той опитва и казва най-спокойно - "Маме, Ники вече гоуям, макото гуучи". И аз така #Crazy
И какво стана? Над две години кърмене проключи за 30 секунди, повече не ме потърси, не се разсърди, не му липсва дори Cry От време на време казва закачливо "Мамеее, дай муци", аз давам, а той само се хили и вика "Гуучиии". И на какво се радва? Нищо не разбирам...

Миличкото Mr. Green Heart Eyes

Колкото до "продължението" - страхотен е Hug Mr. Green

# 28
  • ПАЗАРДЖИК
  • Мнения: 652
Направо се разплаках. Много ти е сладичко момченцето. Целувки и от нас Heart Eyes.

Преди около 10 дни, след като малкото ми кърмаче се поразболя, за 3 дни отказваше да суче, но се дърпаше от гърдата и плачеше. Беше ми много трудно. От една страна не бях готова за отбиване, а от друга страна, винаги съм си мислила, че ще стане плавно, неусетно и безпроблемно и за двете ни. За щастие, се оказа, че не се отбива и продължаваме с кърменето.

# 29
  • Мнения: 2 220
Много мило дете! Да ви е живо и здраво!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт