Вманиачвате ли се на тема "Козметика"?

  • 1 985
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 910
Не съм вманиачена, купувам само това, от което се нуждая Wink

# 16
  • Мнения: 1 313
А какво точно разбирате под вманиачаване?
Аз например разбрах ,че съм вманиачена, когато започнах да купувам само лимитирани продукти, а те нали се пускат само в малко бройки и започва едно лудо обикаляне по градове и магазини #Crazy

# 17
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Да

# 18
  • Мнения: 14 489
Не съм вманиачена, купувам само това, от което се нуждая Wink


и аз така. имам естествено някой и друг продукт из къщи дето не го ползвам /терапия за тяло на ейвън например/ и се чудя що съм го купила.

# 19
# 20
  • София
  • Мнения: 1 621
Не биха казала, че съм вманиачена, но редовно си купувам козметика. Може би на моменти повече се вманиачавам....друг път не чак толкова.... Wink

# 21
  • Мнения: 4 806
понякога ми се случва.
опитвам се да се боря с това явление.
донякъде успявам.
като намеря някой "мой" продукт, продължавам да ползвам само него.

# 22
  • Мнения: 3 248
Отдавна съм вманиачена, всъщност до преди година бях много зле ... сега съм просто леко пристрастена! Laughing

# 23
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Обичам да пазарувам козметика и да си купувам разни ненужни мазила, но чак вманиачена не съм  Stop




# 24
  • Мнения: 765
 Козметиката винаги ми е била слабост , някои жени са луди по това да си купуват обувки или дрехи , а за мен винаги на 1-во място е била козметиката . Не знам защо , но сигурно си има обяснение . Не го смятам за мания , по-скоро за приоритет - бих дала много пари за хубава козметика , които не бих и помислила да похарча  за други "женски" потребности . Просто всяка жена държи на различни неща . В съседната тема за бижутата ми направи впечатление колко момичета дават пари за златни бижута - аз предпочитам да ги дам за качествени кремове , парфюми и всякакви други  " мазила"...

# 25
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не съм. Използвам си крема или каквото е там до последна капка, чак тогава си избирам нов. Това важи и за декоративната козметика.

# 26
  • Мнения: 5 103
Старая се в нищо да не се вманиячавам.
Peace

# 27
  • Мнения: 870
Не се вманиачавам, но понякога купувам повече от колкото реално имам нужда... Embarassed

# 28
  • Мнения: 903
Чак да се вманиачавам...не

# 29
  • Мнения: 588
Да признавам си вманиачена съм по ролковите дезодоранти на "Нивеа" и само тях ползвам от 8 години вече, без дори да си помислям да ползвам друга марка дезодорант или ролка Wink

Общи условия

Активация на акаунт