Fatih Harbiye ~ Неслихан Атагюл & Кадир Доулу ~ Sefirin Kizi ~ тема 129

  • 29 334
  • 741
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 13 614
Привет къзларки!
За един приятен петъчен ден ви водя това красиво същество

# 151
  • Мнения: 22 023
29



Накратко...

Халисе решава да отиде и да поиска Наре, за да изпълни традициите, хем да събере Елван и Яхя. Но от кого ще поиска Наре?
За да попречи на Санджар и Наре да се оженят, Менекше се обръща към знахар/ходжа? и отива в конака, за да направи магия. Но от невежество, този акт причинява цяло бедствие. Какво ще се случи с Менекше?
Знаейки, че синът на арендатора няма да се ожени, докато няма конак, в който да заведе Наре като булка, Гедиз задейства планове да баталяса семейство Ефеоглу. Той е решен да защити Наре и от Санджар, и от Сахра. Но дали ще има успех?
Докато всички се опитват да им попречат да се оженят, някои неща, които Наре подхвърля, карат Санджар да започне да подозира, че Наре всъщност не му е простила. Простила ли е Наре на Санджар, или тези неща ще доведат до отдалечаването им?

Последна редакция: пт, 20 ное 2020, 14:01 от Еванджелин

# 152
  • Мнения: 2 267
Нейсе, тук можете да се определите от кой тип зрители на Дъщерята сте Grinning
https://zen.yandex.ru/media/serialomaniya/10-tipov-zritelei-ture … 58683163332233090

JoyJoyJoy

Много симпатична статия Joy
Не ми помогна да се определя, но пак ще я прочета, може и да се открия Joy

Гедиз, оглавил класация и присъства с цели три снимки за новия епизод Smirk  И това, ако не е чудесен обрат, здраве му кажи Smirk

Докато всички се опитват да им попречат да се оженят, някои неща, които Наре подхвърля, карат Санджар да започне да подозира, че Наре всъщност не му е простила. Простила ли е Наре на Санджар, или тези неща ще доведат до отдалечаването им?

Хаха...
Изглежда, че някои неща никога не се променят. Санджар няма нужда от чужда помощ, за да се провали Smirk
Изобщо не знам чакалите, защо се мъчат, трябва само малко търпение Grinning

Онова писмо, което ни беше представено, като монолог от Санджар, няма да остане непрочетено си мисля...

# 153
  • Мнения: 22 023
Джули, честно казано и аз не успях да се определя на първо четене Joy

Исках да те питам, намираш ли Гедиз отново прекрасен, но по особено зловещ начин? Stuck Out Tongue Winking Eye

# 154
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 814
На тези снимки всички ми харесаха. Фотографът си знае работата.

За озета:
- Гидьо, джанъм, ма къде си тръгнал да я защитаваш Наре? Стой си острани, те нещата сами ще се подредят... Не ти трябва тази Наре! Намери си някоя нормална кадънка! Simple Smile

# 155
  • Мнения: 2 267
Еви JoyJoy

Ето, например тази усмивка е зловещо красива Joy



Чак да ти се прииска този чакал да те нарочи Smirk

# 156
  • Мнения: 22 023
Значи мислите, че червейчето на съмнението ще се обади? Stuck Out Tongue Winking Eye

И аз искам да похваля фотографа, още миналата седмица ми се стори, че е снимал Несли като за фотосесия Grinning
Също гримьорката да похваля, втори сезон ми харесва как  работи с Неслихан.
Накрая да благодаря на стилистката, че не виждам на снимките за този епизод чизми и вълнени Фанели, запасани в дънките. Чок шюкюр Joy

Понеже е модерно напоследък, пък аз не разбирам, да питам знаещите.
Това ли е бот ThinkingWink

Последна редакция: пт, 20 ное 2020, 20:48 от Еванджелин

# 157
  • Мнения: 5 300
Аз нещо друго се замислих, дестаните ще бъдат ли така честни, че да върнат на Гедиз парите, които пропиля, за да спасява Санджар от...него самият? Наре беше много ентусиазирана докато ги искаше, как щяла да ги върне, да работи, нещо и това зачезна от сценария...

# 158
  • Мнения: 2 267
Гедиз помогна на Наре по всеки възможен начин, от подслон и  прехрана до разбиране, което до момента не е познавала и шанс за ново начало. Материалното, парите въобще, бяха най- несъществената част от подкрепата му.
Гедиз беше добър и всеотдаен приятел и за двамата, дълго време пренебрегваше себе си, заради тях. И в първия момент, в който разкри какво бушува в неговото сърце беше зачеркнат от същите хора, за които се раздаваше.
Санджар се отрече от него, а в немалък период от време всяко негово обръщение към Гедиз започваше с думите- "Не те убивам, само защото... еди- какво си..."
Наре го обяви за предател и сякаш напук се хвърли в обятията на човека, на когото не можеше да прости...

Когато Санджар потъваше, Гедиз беше там, за да му подаде ръка.
Когато Наре потъваше, Гедиз беше там, за да и подаде ръка.
Когато Гедиз потъва, когато се разпада, няма ръка която да поеме и да излезе на повърхността.
Не знам за вас, но мен това ме взривява Smiling Imp

Има една мъдрост, която гласи, че "Всеки индивид е продукт не само на съществуващите отношения, но също така и историята на тези отношения"

# 159
  • Мнения: 22 023
Джули, те се сетиха, че има Гедиз, когато стана "враг и предател". Дотогава никой не се сещаше за него, освен за услуги. Влизаха, излизаха от къщата му като в хан, подминаваха го като малка гара, никой не му благодари, че се грижи за дъщеря им, докато те се развяват насам-натам. Изключително неблагодарни са.
Все едно всички са им задължени, по подразбиране става работата. Легендарния статус го изисква.
Нейсе, да се взимат там, че бактън вече Grinning

Порталът Онедио:

"15 актьори, които в последно време привлякоха внимание и спечелиха Оскар на сърцата, с успешните си превъплъщения"

https://onedio.com/haber/son-donemde-goz-dolduran-basarili-oyunc … -15-oyuncu-943274

2. Много пъти бяхме свидетели, че Неслихан Атагюл става гигант на екрана с ролята си на Наре в Дъщерята на посланика.



За мен също това беше едно от най-силните й изпълнения, много емоционално ми подейства.

Последна редакция: сб, 21 ное 2020, 17:42 от Еванджелин

# 160
  • Мнения: 2 267
2. Много пъти бяхме свидетели, че Неслихан Атагюл става гигант на екрана с ролята си на Наре в Дъщерята на посланика.

За мен също това беше едно от най-силните й изпълнения, много емоционално ми подейства.

Както и сцените в психиатричната клиника от периода и на възстановяване. Направо си бяха разтърсващи Sleepy и една от причините да не възприемам прошката и към Санджар.

Неслихан притежава магнетична визия, талант в изобилие и естественост която покорява Heart Eyes

# 161
  • София
  • Мнения: 13 614
Момичета,  я кой ви водя!
Ще го познаете ли с маската?      

# 162
  • Мнения: 9 527
Линде Hug , как няма да познаем най-чаровния злодей в турската дизи индустрия Grinning

# 163
  • Мнения: 22 023
Здравейте в неделя, девойки Kissing Heart

Красавицата ни Heart Eyes



Линде, Филе, Каан е голям сладур Heart Eyes

От няколко дни гледам тези снимки, сега пак ми се мернаха...
Отдалеч си личи класата Heart Eyes



Ето нещо, което ще е интересно Sunglasses

Яхя е готов на всичко, за да спечели отново Елван



Да видим, след като Елван не е Наре, а Яхя не е Санджар Ефе, ще има ли прошка? Нали уж важното било кой прощава, а не колко гряха си направил Head Band

# 164
  • Мнения: 2 267
Здравейте!

Аз, така и не разбрах кое чувство преобладава в сърцето на Елван- срахът от самотата на бедното сираче или любовта и към Яхя. Дали ще му прости зависи от това, дали обидата ще надделее над горните две или не.

Историята им не е легенда Smirk Яхя се поддаде на чисто човешка слабост пред Дуду, нищо общо с огромната и нечовешка саможертва Sweat Smile на Санджар да осигури наследник на фамилията. Това, че легна с Менекше, когато вече знаеше, че Мелек съществува е подробност заметена под килима, както много други Smirk

И в двата случая обаче мисля, че изневярата не е най- непростимия грях. Дори и не разбрах, защо толкова се наблягаше на това, като единствената пречка между Санджар и Наре да бъдат заедно. Мисля, че наглостта и глупостта могат да достигнат далеч по- високи върхове и Санджар ги изкачи всичките Sweat Smile
Както и в очите ми Яхя ще е стигнал твърде далеч, ако се окаже, че е излъгал всички за резултатите от прегледа.

Общи условия

Активация на акаунт