Fatih Harbiye ~ Неслихан Атагюл & Кадир Доулу ~ Sefirin Kizi ~ тема 129

  • 29 357
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Кърджали
  • Мнения: 10 281
Рени - легенда е.  Легендата казва че имало любов... Някъде, някога... Аз лично виждам сериала и главната двойка като пример за "така не се прави"

# 736
# 737
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 818
То с тия герои не могат да се оправят, нови изобщо не км трябват
+1

# 738
  • Мнения: 2 284
Буркина, да издразни ме Джейлян, нещо против?
Не харесвам хора, които забравят кой се е държал добре с тях и на кого са могли да разчитат до вчера. И при първия удобен момент забравят за всичко и гледат само собствения си интерес.
Не съм против това, че Джейлян потърси спасение за себе си и детето си, подразни ме това, че не се обади предварително на Сахра, а и натресе новината след свършен факт. Ей такива дребни неща дразнят нас гражданките, защото само в трудните моменти си личи най- добре, от какво тесто си замесен.

А, иначе трябва да си абсолютно сляп, за да не забележиш, че Сахра е с две лица и носи огромен товар от детството си.
Вие фенките на Санджар намирате оправдание само за неговата лудост, другите нямат право да полудяват. Живота на всички останали е песен, Санджар е единствен страдалец...

# 739
  • Мнения: 477

Последна редакция: ср, 23 дек 2020, 23:36 от Burkina

# 740
  • Кърджали
  • Мнения: 10 281
Викам да правим разлика между актьор и герой.. Което масово не се прави. Неслихан може да да я харесвам (явно наистина трябва много да я харесвам като актриса за да гледам това недоразумение Наре), но Наре като героиня е нещо, което предпочитам да не коментирам вече, че епитетите няма да са никак мили. Много съм набрала на този образ...
Гедиз като герой ми е един от най - качествените герои на 2020та. Ураз ми е малко 50/50. Хрвсвам ми как играе, симпатяга е, но не е влезнал в моят топ.
Енгин и Санджар - Санджар е нищожество за мен, комплексиран егоист( не го казвам за първи път). Енгин, ако не е тов обожествяване от страна на феновете му, бих могла да го погледна като добър актьор. В момента ми е безразличен, има къде къде по-добри от него.
Феновете на двойката Наре и Санджар може да спокойни. Никой не иска да ги разделят. Те са си лика-прилика, търкулнал се похлупака и си намерил гърнето.

Едит, Буркина изтрил/а поста си и моят стои малко като паднал от небето, но няма да го трия

Последна редакция: ср, 23 дек 2020, 23:39 от Aлекcандрa

# 741
  • Мнения: 10 486
Момичета,  след някой и друг пост в тази тема, ще се катурнете от покрива.

Общи условия

Активация на акаунт