Fatih Harbiye ~ Неслихан Атагюл & Кадир Доулу ~ Sefirin Kizi ~ тема 129

  • 29 387
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 22 149
Дъщерята на посланика - еп.33 Бг.субтитри
https://ok.ru/video/1947152222916
https://cloud.mail.ru/public/7niY/ZpAtAj1Lr
https://archive.org/details/33-._20201222
и в групата "Любими сериали с превод ®"
https://vk.com/club113691288



Алекс, ако стане по-лошо, значи ще подобрят световния рекорд Grinning

# 706
  • София
  • Мнения: 13 678
Добро утро момичета!
Колко бързо минава времето.  Вече наближава 2021 година.  С очакване за нещо по-добро и положително....

# 707
  • Мнения: 2 301
Здравейте дами Hug
Нощес изгледах епизода, знаейки за последната сцена, нямаше как да го отлагам за по- удобно време.

И, пак заради последната сцена стисках зъби през останалото време, защото другото си беше скука- дразнеща и повтаряща.
Санджо- цар и господар Grinning Раздава правосъдие според собствени стандарти и разбиране. Едни хвърля в тъмница, други гони от "земите си" Sweat Smile, трети молят за милост, придворните му вършат черната работа, докато той решава "мъдро" Joy
Това съчетано със селските сценки в семейството на Ефето и поредното-  "на теб ти е зле, ние с Мелек ще поостанем в конака" Joy ме отегчиха до полуда. Отдавна щях да бия стопа, ако не очаквах сцените с Гедиз и Сахра.
Те си бяха най- истински и интригуващи.
Много добре им се получава комуникацията. Въпреки целия хаос в сърцата им, двамата успяват да останат непринудени и открити един с друг и с простички думи, без помпозни обещания и клетви да трогнат със зараждащите се чувства между тях.

Последната сцена ме разплака. Много мъчно ми стана за Гидьо Worried
Той направи своя избор и сигурно ще се бори с него до края на живота си, ако Сахра умре. Едва ли, някога ще се съвземе...

Нали пишеше, че ще се разделим с някой герой... Някой, мисля, че Еви го беше публикувала... Тогава дружно решихме, че това е Менекше, защото ролята и се изчерпа, но след снощи си мисля,че може би ще ни досажда още Smile Изражението и, докато се изнасяха семейно с автобусчето на Неджо беше доста решително в последния момент. Сякаш казваше- това не е краят... Аз така го разчетох...

Направо се взривих, когато Кахраман си тръгна от офиса с парите и Гедиз гласно се разкайваше, че всичко е заради него ( не знам, защо си мисли така), а легендарните с думи и жестове се съгласиха, че е късно за разкаяние:imp:
Тези двамата, кога ще започнат да виждат по- далеч от носа си Rage Санджо не осъзнава ли, че всичко тръгна от него и неговото непреодолимо желание за мъст?
Въртя, сука и уби Акън, за малко да убие и Кахраман, заровиха трупа, а сега друг им е виновен, че някой ги държи на къс пас!  Честно казано много ми хареса Кахраман, който каза- " свободен син на арендатор или затворен Санджар Ефе, избирай" Щеше да е тъпо след цялата история на садъчите с Кахраман, той да не се възползва от случая да ги унищожи. Да не говорим, че нахаканото Ефе и стреля в него без да му пука за последствията.
Но сега Гидьо им бил виновен за всичко разбираш ли Joy, а Санджо е бял и невинен, като новородено Joy
 И Джейлян малко ме издразни, въпреки че имам огромни симпатии към нея. Спаси собствения си задник и се обади да уведоми Сахра, че и и е забила нож в гърба, а иначе държаха една на друга.
Това, плюс разбрано- неразбраното  от разговора на Гедиз съд Санджар по телефона, както и информацията, че наследството е за Наре отприщиха действията на Сахра в офиса...
Преди това, мисля че бе готова да даде шанс на себе си и Гедиз...

# 708
  • София
  • Мнения: 13 678
Ето какви са фенските мераци     

# 709
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 873
Линде, нещо много тъжно изглежда Нарето във фенските мераци Joy

Джули, лайквам те 1000 по хиляда пъти Heart

Хелоу Grinning

# 710
  • София
  • Мнения: 13 678
Линде, нещо много тъжно изглежда Нарето във фенските мераци Joy

Джули, лайквам те 1000 по хиляда пъти Heart

Хелоу Grinning
Е как да й е весело след толкова изживяна мъка. Аз да съм се отказала отдавна. 

# 711
  • Кърджали
  • Мнения: 10 346
Честно казано, не знам дали и нови сценаристи биха оправили батака, който е създаден. Каквото и да направят, след е всичко сътворено от тези ще е неестествено направо. Ще дадат ли по-човешки образ на Ефето или ще продължи растежа му на ореол. Ще го накара ли да се огледа наоколо и да спре да си мисли че е центъра на вселената, метеорит ли ще падне на главата му за да се случи това? Наре ще почне ли да мисли малко за себе си к детето (ама наистина да мисли) или ще продължи с не знам какво искам, ама го искам веднага. Ще се опитат лк да върнат приятелството на садъчите и как ще го направят след всичко това, толкова обвинения, неблагодарност и очаквания... Защото сега след като Гедиз стреля ПО Сахра (независимо дали го направи за да спаси Санджар, Наре или за да не се превърне Сахра в йбийцаь макар че мъртва ако е каква полза) ако Санджар прожлвдне и започва да се държи с Гедиз с нещо като наценки на приятелсза мен ще е изкуствено, неестествено и фалшиво. И ако Сахра е мъртва какво ще правят (и този труп ли ще скрият защото ако се тръгне в разследването ще се търсят причини и ще се стигне до смъртта НА Акън и трупа му и пак Ефето е в опасност). Или Гедиз ще се предаде... ИЛК Сахра все пак ще оцелее та да няма нови притеснения за Ефето. И какво ще стане с парите на Акън? Наре ще ги поиска ли...
Теудна им е работата на новите сценаристи

# 712
  • Мнения: 22 149
Хелоу, дами Kissing Heart
Вие забелязахте ли погледа на Санджар, когато Кахраман му каза да избира - свободен син на арендатор, или Санжар Ефе зад решетките? Хвърли по един бърз поглед към Наре и Гедиз. Този човек е яко комплексиран Grinning
И аз се чудя как ще насмогнат новите сценаристи на глупостите на старите.
Тези двечките, дето писаха сценария, докато смучат бира, яко о***ха положението.
 Предполагам, че няма какво друго да се каже за тях, освен гюле-гюле.
Хора, които след 34 епизода казват, че писалките им са уморени, които блокират историята за толкова кратко време, попадат в безизходица и не успяват да завършат започнатата работа, не знам дали изобщо трябва да са ​​сценаристи.

# 713
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 873
Еве, срам за професията си са тези двете. Някои фенове се кълняха как всичко е прописано от до и че Гидьо е замислен точно такъв. Какъв по-точно - не се разбра. Нито пък какви са ГГ, дъщеря им, сестрата на Гидьо... Всички герои получават амнезия от предишната серия, не помнят какво са казали, направили, за двойните стандарти дума няма да отварям...

А аз наивно си мислех, че от Едже Йоренч по-зле няма Joy

# 714
  • Мнения: 2 301
Рени, нали Гидьо трябваше да е персонажът, който с насмешка наблюдава как се срива света Grinning
Има време да го натъкмят в такъв образ, но до момента не им се получава.
Такъв човек не би обикалял от врата на врата да търси помощ за момиче, което се страхува от тъмното.Такъв човек не би стрелял в друг, скъп за него, само за да спаси "приятел", който му отне всичко. Щеше да ги остави да се изтрепят.
Такъв човек не би търсил причината за бедите първо в себе си и не би съжалих за грешките си. Да не говорим за всичко, което направи през първи сезон Smirk

Не успяха да ме убедят, че е отрицателен герой, както не успяха да ме убедят, че любовта на Наре и Санджар си заслужава всичките жертви...

Има варианти за оправяне на сценария и предлагам да започнем от самопризнанията на Гедиз в полицията, ако Сахра е мъртва, както и една звучна ма@@@на към легендарните от негова страна Joy

Другото са подробности за мен Smirk

# 715
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 873
Джули, а вярно ли е, че Ефето като разбрал, че Сахра се страхува от тъмното, е накарал да я затворят на тъмно?

Ако е така, за пореден път се доказа колко е "добър и милостив" Ефето. Веднага изтри от паметта си факта, че тази жена го излекува. Насраните са си баш един за друг и дано наистина нищо и никой не ги раздели. Двойка неблагодарни егоисти 🤢🤮

# 716
  • Мнения: 22 149
Точно така е, Рени. Гедиз го помоли да не я наказва, да не я затваря. Каза му, че има фобия.
В този момент Ефето направи героичния поглед, набра гарда по телефона и му заповяда да оставят Сахра на тъмно за няколко дни, то и без друго нямало прозорци там Head Band
За пореден път - страданията на Сандю са вся и всьо, всички ще го дундуркат, през това време Каврук от местния луд се превърна в комадос.
Дори зад ефелъка не успяват да прикрият жестокостта му, че и зад някои от съмнителните добрини, които прави.

# 717
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 873
Това си го откраднах от руските Joy



Описва всичко, свързано с Ефето 🤮 Ние не разбираме как обичта се показва с душене за врата, излагане и унижаване публично, за да постигнеш целите си, ние не разбираме защо справедливостта и правосъдието не са в ръцете на закона, а в ръцете на Ефето, ние не разбираме как в една война само едната страна има право да атакува и да реди стратегии, а другата трябва да седи кротко и да поема ударите... А бе нищо не разбираме, къде сме тръгнали?! Преди малко прочетох как Гедиз вече бил дошъл на себе си и застанал на страната на "приятелите си". Демек от тъмната страна се завърнал на светлата, реабилитиран е вече, защото е в угода на легендарната легенда. Моля?! Алоо, тия така наречени приятели на какво го направиха този човек само защото се е опитал да бъде себе си и да направи това, което според него е правилно. Ефето може да прави каквото му скимне, оправдавайки се с легендарната си легенда, Гедиз не може.

Каквото и да направят новите сценаристи, вредата вече е нанесена.

ПП. Вече като чуя дестан, легенда,... преведете си го на който език искате, направо ми се повръща.

Последна редакция: ср, 23 дек 2020, 14:37 от Reni - BG

# 718
  • Мнения: 10 486
Привет, момичета Two Hearts


# 719
  • между морето и небето
  • Мнения: 885
Привет,

Ефето сам си сложи думите в устата, че е господар, а един господар винаги е прав, стои над закона, отнася се с слугите си с пренебрежениеи ако някой е решил да му се опълчи, вади сабята. Благодарност за един господар е непозната.
Имам какво да споделя, но не разполагам с време

Общи условия

Активация на акаунт