Mai4instwo za blizna4eta?

  • 2 770
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 013
ужасно е  Cry дано никому не се слу4ват такива не6та  Praynig

Е, малко по-силно е излязло, отколкото беше... Но наистина се бях стреснала, тъй като бяхме свикнали да живеем сравнително добре, а пък в този момент се промениха някакви неща и.... След като се върнах на работа, вече нямахме финансови притеснения.
Факт обаче е, че с едно майчинство само нещата при близнаците са си стресови, ако бащата е със средностатистически доходи.

# 16
  • Мнения: 7 803
въпреки това е ужасно. като се сетя тук колко много ми помогна една органиzация, купи вси4ко нужно zа малките, та zа такива не6та не съм се притеснявала, а   и с май4инство и половина си се иzхранват спокойно децата, 4е остава и zа мама малко  Hug

# 17
  • гр.София
  • Мнения: 55
Аз си спомнам,че за моите големи близнаци ползвах платено майчинство 3 години.Говоря за периода1991 г.до 1993г. Това беше доста отдавна,но мисля,че беше някакъв плюс за нас майките на близнаци.А,сега след хилядите промени в КТ напълно ни орязаха отвсякъде.Може би се плашат,че твърде много близнаци се раждат  smile3511

# 18
  • Мнения: 288
A kakwo prawim s mai4instwoto na rabotodatel?
..........
.. първо ... ПРИВЕТ дами   bouquet ..
.. да се запознаеме защото .. май ще Ви досаждам в този подфорум след м.01.2007  Embarassed Embarassed Embarassed ...
.. и сега по специалноста ми Geri An свържи се с мен на ЛС .. ще ти разясня нещата + вариант за казуса ти ...
Весел ден на всички Ви   bouquet

# 19
  • Мнения: 1 419
.. май ще Ви досаждам в този подфорум след м.01.2007  Embarassed Embarassed Embarassed ...
Какво има след януари - да няма да си поръчваш близнаци тогава  Joy

# 20
  • Мнения: 288
Какво има след януари - да няма да си поръчваш близнаци тогава  Joy
.. имам си едно Чакаща с три туптящи сърца!!! в къщи  Grinning Grinning Grinning

# 21
  • Мнения: 1 419
Какво има след януари - да няма да си поръчваш близнаци тогава  Joy
.. имам си едно Чакаща с три туптящи сърца!!! в къщи  Grinning Grinning Grinning
Лелее, супер - и аз така си помислих  Grinning, да сте живи и здрави  Simple Smile

# 22
zdraveite az su6to sam mama na dve blizna4ki.daite da vzemem da se suberem ot cqla bulgariq maiki i da pi6em po vestnicite,po tv da probvame vsi4ko po silite si da vidim kakvo 6te pravim s tova mai4instvo.az sum ot gorna oriahovica i tuk ima pone 8 mami na blizna4eta i vsi4ki sa saglasni

# 23
  • Мнения: 34
#2gunfireКакто всички и аз не съм съгласна с това майчинство. Аз очаквам бебоците си януари-февруари началото, но съм решила, че е януари Joy. Точно това обсъждах вчера с мои познати, че това не е нормално. Как ще се отглеждат две деца, било то породени с 180 лв. Не знам, какво трябва да се направи някой да ни вземе присърце, но се съмнявам да има такъв. Дайте някакво добро предложение, аз съм с вас с две ръце newsm44
 

# 24
  • Мнения: 3 336
#2gunfireКакто всички и аз не съм съгласна с това майчинство. Аз очаквам бебоците си януари-февруари началото, но съм решила, че е януари Joy. Точно това обсъждах вчера с мои познати, че това не е нормално. Как ще се отглеждат две деца, било то породени с 180 лв. Не знам, какво трябва да се направи някой да ни вземе присърце, но се съмнявам да има такъв. Дайте някакво добро предложение, аз съм с вас с две ръце newsm44
 

Оказва се, че въпроса с породените е уреден и има вратичка в закона, ако искаш пиши в основната тема "Настоящи и бъдещи майки", има горе закована една тема НБМ - въпроси и отговори. ZinaSt ще ти разясни подробно, имала е такъв случай Peace

# 25
  • varna
  • Мнения: 1 012
чухте ли да има нещо ново за майчинството за близнаци-сещам се че гледах нещо по нова тв- бяха поканили някакъв гост в "здравей българия" и точно за близнаци говореха ама взех че го проспах Blush -някой да знае нещо по въпроса?

Общи условия

Активация на акаунт