Къванч Татлъту - минали и бъдещи проекти, партньори - 95

  • 26 201
  • 737
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 18 609
Хубава събота Nature Snowflake


Фенче Kissing Heart
наистина Букет беше с тях, много добре си спомням.
Родителите на Къванч според мен си живеят в Истанбул, а през лятото ходят в Бодрум, това, че са при Тугай са пълни глупости: ) Мелиса беше качвала снимка с Нуртен, бащата го видяхме с Къванч по-миналото лято, та предполагам са добре.
Влад нямам намерение да го гледам, но и на мен ми е интересно дали ще се появи Секиз:))

М/у другото има превод на >
9 пъти Лейла (2020) - Бг.субтитри
https://ok.ru/video/1996743445188
https://cloud.mail.ru/public/vtv1/8a7nv2UK7

Мелек тийм са решили да превеждат Последно лято, който си е повишил и рейта Hands V
Скрит текст:

Цитат
А кво прави и аз кат теб съм медиум Joy
Феми, хаха Laughing
....................
най после Хули постна и прогнозите за различните зодии
на който му е интересно.....
Xyli Leonis - Прогноза 2021г: Водните и земните знаци
Xyli Leonis - Прогноза 2021г: Въздушните и огнените знаци

готино клипче Blush

# 481
  • Мнения: 4 642


                       Здравейте, сладурки!

                       Повтарям поста на Айра само с колажа, защото е много хубав!

                       За Чагатай, ако не бяхте споменали, че и той е на яхтата нямаше да го позная.

                       За  румънския Езел - не го гледам. Но снощи реших да го погледна и пооценя, и...ми не е зле направен. Но техният Влад ми се вижда много блед в сравнение с Кенан. Точно си мислех и аз, че ще ми е интересно като какъв ще представят техния Секиз. Дано не го изтърва, защото нямам намерение да го гледам. Само ще прехвърлям.  До тук турският Езел е ненадминат!

                    Хубав, снежен уикенд!

# 482
  • Мнения: 27 499
Снежен ден е днес.
Със сигурност Дуда тогава не е била с тях. Киво изригна на глупостите на жълтурите. Тогава е заета в театъра или наистина се разделиха но е факт че замина за Америка и там може да има некой флирт. Показаха от един бар любопитен кадър.
Дуда приказва че не е имало раздели, но ми е съмнително. Това е мое мнение.

За румънския Езел бива ,но турският е ненадминат. Отдавна го гледах . Май в румънската версия майка му е сляпа .
Детето не се ли оказа на Езел в турската версия . Кеню е по харизматичен от румънския си колега,но актьорите играят добре.
Такова предателство как се преживява и забравя ,но отмъщението е перфектно замислено.
Киво ,като Секиз е перфектно превъплъщение .
Там играеше и Ръза Коджоулу нали ?

Понеже съм медиум Joy утре е денят и Чаго ще се появи под мустак.  
През новата седмица и Киво ще ни зарадва с фото ,може и репортаж.

Последно лято е дръпнал брех не вярвах .
Бг превод има . Труд си е това.

Да допълня че колежката на Киво от ЗП
Хазалка ще учства в предаване по новата платформа Ексен.

Последна редакция: сб, 09 яну 2021, 20:26 от femmi2

# 483
  • Мнения: 107
Здравейте момичета,

почти не гледам сериалите, които излъчват нашите телевизии, дори и от последните два сериала на Киво почти нищо не съм гледала, когато ги даваха по бтв. Предпочитам да гледам със субтитри, с оригиналните гласове на актьорите, много по-интересно ми е. Реших обаче да погледна този Влад, като разбрах, че е римейк на Езел, но едва ли ще го продължа. Езел е първият турски сериал, който съм гледала и си ми остана най-любимия. Всъщност заради него загледах турските дизита.  Да си призная, тогава Къванч не ми направи кой знае  какво впечатление.
Е, после с ролята на Кузей направо ме отнесе, ама това е друга история.
Гледам снимката от яхтата, която сте постнали. Един друг мой любимец виждам на нея, Чачо.
Ама нещо , доста е позагубил от харизмата и чара си това момче.  Не съм го гледала от години, май от Ичерде, ама
с тази визия не съм много сигурна дали ми се гледа. И Алперен гледам  доста с променена визия  в новото си дизи,
а беше хубаво момче. Неговият сериал превежда ли се? Бих го погледнала от любопитство.

Дано не съм ви досадила,
лека вечер на всички.

# 484
  • Мнения: 18 609
Хоги, привет!!
Гледала съм Езел отдавна, харесвам го.....но не ми е чаак толкова любим......
Къванч го бях гледала в ЗП и като се появи като Секиз, бях уауу!! Hands Clap

Чачо изглежда така, защото снима филм за Нетфликс, където с едно малко момче играят клошари. И той не  се страхува да се променя за роля!
Сериала с Алперен ще има бг. превод, като стане готова 1 серия, ще я постна в темата.

Феми, и в турската версия майката е сляпа, Ипек Билгин направи впечатляваща роля. игра и Ръза , да.
Хазалка е активна и работна, майчинстото й се отразява добре Hands V
сега чета в ТТ, че Сонгюл е болна от Ковид, да се оправя бързо!!
Цитат
Последно лято е дръпнал брех не вярвах .
що пък не си вярвала?Simple Smile)....и 1 серия не беше зле от към цифри.

Орси Hug Kiss

хубава вечер със Саруханчик Blush

# 485
  • Мнения: 27 499
Сераила на Алперен го има на руски ,сега и на бг.
 
Турските ориганилни епизоди са дълги.
Но на платформите няма такива проблеми и рейт не се гони.

Айре Blush Докато пиша и си публикувала отговор.
И аз четох за Соня . Дано го прекара леко без последствия. Още не е излязъл новият й проект или греша ?

Айре ,не вярвах щото фокс едва ли щяха да го даржът нищо че не беше толкова зле.
Вратата го спасиха но пак не е гаранция. Засега се държи.

Последна редакция: нд, 10 яну 2021, 14:30 от femmi2

# 486
  • Мнения: 3 154
Привет, момичета 🤗🤗🤗
Моите натоварени съботи се завърнаха 😥 но пък сега си ви изчетох с интерес. Започнах с Езел , но не го довърших. Гледам Влад и може интересен. Но чакам вече информация за новия филм на Къванч. Кое време стана, а от както съобщиха за сериала , нищо 🤔  Да вземат вече да ни пуснат някаква информация, по лесно ще се чака.
Лека ....

# 487
  • Мнения: 18 544
Привет, сладурки! Hug


Благодаря ви за споделеното! Kiss Отговарям ви малко отзад- напред, но това е, за да не пропусна някоя.
Хоги, радвам се, че ни посещаваш по-честичко в последно време, супер! Езел и на мен ми е много любим сериал, изгледах го на времето на един дъх и все още помня почти всичко от него, но имам и много по-любими, особено пък от тези на Киво, нормално Stuck Out Tongue Winking Eye За теб щом ти е първия сериал няма как, по същата причина предполагам, че имам такъв голям сантимент към Перла, там зърнах за пръв път моя човек, но не ми остана най-любимия, след това се появиха други, които ме отнесоха, както казваш. Е, разбира се, Перла като сериал не е на нивото на Езел, съзнавам го, но пък си остана за мен, а и за много други хора страшно любима приказка за любовта, която с удоволствие бих гледала всеки път, без да ми омръзва, магията и не е отминала.
А Киво след Перла, МиХ и ЗП буквално ме смая в Езел, тогава си помислих, че това момче може да изиграе всякаква роля. Което и доказа впоследствие. Според мен именно след представянето си в ролята на Секиз Киво беше признат вече от  всички в актьорската гилдия, а не с тази на Бехлюл, нищо, че ЗП го изстреля на върха Thinking
Орси, аз мисля да го следя Влад и ще пиша, ако се появи техен Секиз в румънската адаптация. За сега плътно следва Езел, но да видим.
Айре Heart Eyes благодаря за линка за филма на Елчинка! Flowers Hibiscus Ще го изгледам, само да намеря малко време, че тези дни имам много работа вкъщи. Дано Сонгюл кара леко тази гадост, която ни обърка живота.
Радвам се, че ще гледаме сериала на Алперен с бг. буквички. Ще чакам да се натрупат повечко серии, че не мога да смогна Smile
Феми, а, дано познаеш! Пепито е права, че от дълго време ни вопъл, ни стон се чува за сериала ни, време е да се раздвижат вече.


Оставям ви, пожелавайки ви прекрасна неделя! Hug

# 488
  • Мнения: 4 642
.


             Фенчееей!

                         "Орси, аз мисля да го следя Влад и ще пиша, ако се появи техен Секиз в румънската адаптация. За сега плътно следва Езел, но да видим."


                      Много тенкю, баба! Мислих си за този вариант, но не ми се искаше да нахалствам! Ще съм ти благодарна. Щом го зърнеш, направо ми звънни по нормалната линия, за да чуя. Няма значение часа. Аз съм на баров режим и заспивам и призори!

                     Всеки момент чакам малката внучка да ми я доведат. Прегръщам с обич всички ви и ви пожелавам хубава неделя!  С кафе ли, с чаша вино ли, сами със себе си или с компания - да ви е уютна и хубава!

# 489
  • Мнения: 107
Фенче, привет

Аз сериалите на Киво не съм ги гледала в реда, в който са излизали на екран.
Гледах първо Кузей/Гюней, който наистина ме отнесе, около месец бях като зомбирана, докато го изгледам.
Кузей си ми е любимия образ на Къванч и не  мога да го сравня с нищо друго. След това реших да гледам Забранения плод, бях го мяркала от време на време, когато се излъчваше по нашата телевизия, ама така и не му обърнах тогава внимание. Харесаха ми много като двойка с Берен, но самия образ на Бехлюл, слабохарактерен, безотговорен, така и не ми легна особено на сърце. След това гледах Менекше и Халил, много различна история.
Единствено Перла не съм гледала, само някои клипчета,  на които Киво е божествено красив, просто нямам думи.

После вече Курт Сеит и Шура , сериала с Туба и Сблъсък ги следих   в реално време, но си признавам, че го нямаше това вълнение и лудост, с които гледах Кузей по цели нощи, без да мигна.
Но се надявам това да ми се случи отново със сериал на Киво, дай боже.

А Езел наистина е специален, както казваш първата любов не се забравя😊
Между другото, Кенан никога повече не съм го гледала, той снима ли нещо напоследък, въобще не съм в течение.

# 490
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 814
Фенче, привет

Аз сериалите на Киво не съм ги гледала в реда, в който са излизали на екран.
Гледах първо Кузей/Гюней, който наистина ме отнесе, около месец бях като зомбирана, докато го изгледам.
Скрит текст:
Кузей си ми е любимия образ на Къванч и не  мога да го сравня с нищо друго. След това реших да гледам Забранения плод, бях го мяркала от време на време, когато се излъчваше по нашата телевизия, ама така и не му обърнах тогава внимание. Харесаха ми много като двойка с Берен, но самия образ на Бехлюл, слабохарактерен, безотговорен, така и не ми легна особено на сърце. След това гледах Менекше и Халил, много различна история.
Единствено Перла не съм гледала, само някои клипчета,  на които Киво е божествено красив, просто нямам думи.

После вече Курт Сеит и Шура , сериала с Туба и Сблъсък ги следих   в реално време, но си признавам, че го нямаше това вълнение и лудост, с които гледах Кузей по цели нощи, без да мигна.
Но се надявам това да ми се случи отново със сериал на Киво, дай боже.
А Езел наистина е специален, както казваш първата любов не се забравя😊
Между другото, Кенан никога повече не съм го гледала, той снима ли нещо напоследък, въобще не съм в течение.
В момента не се снима в сериал...наслаждава се на бащинството си и водеше турския "Стани богат"

# 491
  • Мнения: 27 499

От една руска група го копнах .
 
 Мале , нема да позная за днес ни вест ни стон от Йешилчам. Frowning1 Още има време до края не деня.
Търпение за двамата аркадаши.

Последна редакция: нд, 10 яну 2021, 18:00 от femmi2

# 492
  • Мнения: 107
Гости, благодаря за отговора.

Хубав и харизматичен мъж е Кенан. И тази негова усмивка ...

# 493
  • AMS
  • Мнения: 6 418

Привет, дружки!!!
Благодаря ви за споделеното!!!
Честито на всички, които съм пропуснала да поздравя!!!
Да се отчета за отсъствията.



Изгледах пак ЗП. Беше малко сложно, защото обичам добър превод и хубава картина.
От зората на дизитата до времето на КСШ, не съм гледала сериали с добро качество.
В добър вид в нета трудно намирам не само ЗП.  Тук ще вметна за Перла и озвучаването.
Почти всичките сериали до около 2007-ма година са с озвучаване.
В ЗП се озвучава само Небахат Чехре, но то за нея важи и за другите ѝ роли.
Това, което сега слагат в каналите на съответните сериали в YT, още не е напълно готово.
Чудя им се на замисъла да нарежат толкова много сцени и да ги сложат разхвърляно,
вместо да качат целите серии хронологично и към тях да сложат клиповете.
Дано един ден стане, че наистина да може да се види ЗП по начин, по който заслужава.
И най вече да се разбере какво казват поне главните изпълнители в интервютата си сега.
Къванч загатна на два пъти, че това е била най-трудната му роля и не му е най-приятната.
Макар, че Бехлюл го изстреля на върха, той също му даде след това възможност да покаже,
че Къванч, като човек, има други ценности и в живота си няма да постъпи като героя си.
За да надмине "славата" на Бахлюл, Къванч избира следващите си роли на дръзки, смели и честни герои.
Разбирам и защо много не харесват героя на Бехлюл - Ами той самият Къванч не го харесва като характер.
Но това не му попречи да изживее тази роля, което е показател за голяма сила и талант.
Разбирам вече и от кой момент нататък е трудно да се гледа. Но си заслужава.
Разбирам и останалите и до сега повтарящи се мнения от първото обсъждане.
Те няма да се променят, с гледането само на клипове и от тук от там.
Както и няма да се променят, ако картината е лоша, или преводът не е на български.
Та изгледах ЗП, макар да го гледах за пореден път само преди две години, но с недобро качество.
Сега не забелязах изрязани сцени, но имаше разместване на някои моменти.
После пак се върнах на сцените с Аднан след 75-ти епизод.  
Сега разбирам Селчук в интервюта, които съм чела.
Как са го съветвали приятели да не поема ролята, защото ще се орезили,
как са били в много добри отношения с Берен.
Ама как не, та тя е била малка, когато е водена на театър с негово участие и много го е харесвала.
Разбирам и това, което каза скоро Уфук Каплан - Катя, че между Берен и Къванч не е имало нищо.
Не че съм си мислила обратното. Знаех си от преди, че ако е имало нещо,
едва ли Къванч на финалното парти щеше да се появи с друга,
а Берен щеше да е с Белчим Билгин и с патериците.
Знаех си също, че за този екип на ЗП, ще е се говори години наред.
Берен, Къванч и Керем Чатай, вземат златни пеперуди за първи сезон,
но втората пеперуда на Берен е за Бихтер във втори сезон на ЗП.
Наскоро в едно интервю тя споделя, че се е чудила как ще играе секс символа Бихтер,
имайки предвид актрисата от мини-сериала от преди.
А то, кой излезе секс символ, е излишно да казвам.
Въобще много добре ми се отрази това гледане на ЗП.
Върнах се да прочета обсъжданията и какви съм ги писала предния път.
Не ми се е променило мнението, но сега се чувствам много по-сигурна да кажа,
че на всички въпроси за характерите сериалът е дал отговор още тогава,
и че на много следващи неща и събития има обяснение.
Няма нито едно слабо изпълнение или излишна сцена.
Спрях се пак само на главните, но за мен и всички по-главни и второстепенни са главни.
Така ги завъртяха, че свят ми се зави за пореден път.
И  въпреки трагичния финал, и въпреки нехаресващите го,
за мен ЗП е ненадминат до сега.
А след него колко еднакви сцени виждам в ДК и други дизита  ...
Наистина е класика в жанра!!!


Последна редакция: пн, 11 яну 2021, 17:30 от * Diva *

# 494
  • Мнения: 18 544
Добро утро, дружки! Hug

И в тон със зимата, която най-после дойде, една прекрасна Башачка Heart

Laughing това се казва събуждане

Орси, за теб винаги, нали знаеш! Ще ти звънна, само да се появи румънския Секиз Smile
Хоги, разбрах, че не си гледала сериалите на Киво в последователност, мила. Заради това написах, че с образът на Секиз смая всички, изглежда никой не е очаквал красавецът Къванч от ролите си на романтичен герой да отиде в съвсем различно амплоа. Заради това най-вече го харесвам - той не се страхува да играе различни образи, не се притеснява как ще изглежда на екран и винаги е различен, дори ролите му да са подобни една на друга, винаги! Променя всичко в себе си за новият образ, детайлно изпипва всичко по него. И най-важното - Киво е от малкото актьори, които с различните мускули на лицето си успяват с една дума и изражение за части от секундата да предадат толкова емоция, нямам нужда от превод, за да разбера какво изпитва героят му, очите му сами говорят, да не кажа, че от турските актьори поне за мен няма равен в това отношение. В Перла Къванч наистина беше божествено красив, нали първо с това ме залепи за екрана Stuck Out Tongue Closed Eyes Кенан е харизматичен мъж, с хубава фигура, само този негов нос ми бърка в здравето, но пак си е готин, де. И най-важното - и той е добър, много добър актьор. А бе и тримата " манИкени " както обичат да ги наричат някои хейтъри/ Кенан, Киво и Чачо / показаха съвършено добре, че не е толкова важно дали си завършил актьорско майсторство, за да играеш, най-важен е талантът, имаш ли талант, всичко останало се учи. Киво още в Перла играеше далеч по-добре от някои наши актьори, учили 6 години за това. И тримата станаха най-големите им супер звезди, пък нека са били модели преди това Stuck Out Tongue Closed Eyes

Хубав ден, почивката ми свърши Smile До довечера! Hug

Общи условия

Активация на акаунт