Мами в Италия - част 22

  • 13 556
  • 284
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 6 807
Влади, тоя твоя Фло е голям образ, така ми се струва  Joy.
Не ми се отваря сайта, който си пуснала, не знам защо. Ние вкъщи голяма мешавица направихме...в коридора и кухнята плочки- еднакви, в спалнята паркет, а в детската ламиниран такъв.  Laughing А в хола каква манджа стана с различни дървени цветове...гаредероба и бюрото-венге, ама от там на сетне  Joy, паркета някакво червено-оранжево, ъгловия шкаф, на който е ТВ е орех, а бебешкото легло неопределено някакво... Laughing Crazy А спалня още не сме поръчали, но ще е твърдо венге, за сега спим на матраците на пода направо. Не сме купили още маса и столове за кухнята, иначе кухнята стана страааашна. Само плочките зад мивката остава да се наредят, кога ли ще стане и това  Rolling Eyes.

# 61
  • Мнения: 2 427
Може Лени,нищо не ме учудва вече.Аз тази зима ходих заради синузита си на УНГ.Ты като в носа и синусите ми нищо не откри ми натика сонди с някави камери и по ушите,бях много борг уомън Shocked.и там нищо не откри,всичко чисто 100%,даже и рентгенови снимки съм си правила и скенер на главата по този повод,всички пътища ушни и носови са перфектно чисти и свободни.И аз съм клечкозависима,не тръгвам никъде преди да съм си минала ушичките с клечката и за 3 дни да мръдна нанякъде си нося клечици.  Party

# 62
  • Мнения: 6 167
давай владка)))
на вас как ви влия тук водицата?
имате ли разни гъбични проблеми и тн!?
аз - не.
обяснявам си го с варовитата вода.
дали има връзка?!

# 63
  • Мнения: 2 427
Лени,нищо не разбрах от това,какво?

# 64
  • Мнения: 714
Я чакайте аз да раздам правосъдие тука  Naughty  Wink  Wink
Лени и Влади, колко е часът????  Naughty вие мъже нямате ли си бе??? Я отивайте да си ги нагушкате  Wink
Какви са тия среднощни дискусии?

Аз съм на работа, на мене е простено  Wink

# 65
  • Мнения: 6 167
Я чакайте аз да раздам правосъдие тука  Naughty  Wink  Wink
Лени и Влади, колко е часът????  Naughty вие мъже нямате ли си бе??? Я отивайте да си ги нагушкате  Wink
Какви са тия среднощни дискусии?

Аз съм на работа, на мене е простено  Wink

хаха, кефиш.
мъжа гледа изолата)))
приоритети!  Mr. Green
аз с тая БЦЖ ваксина и тази за Вариола съвсем полудях.
сега ровя във студентските си мозъчни гънки да се сетя, но мисля, че съм права)))

я кажете, като сте тук - презерватива дава ли 100% гаранция ( ако не е скъсан)

# 66
  • Мнения: 2 804
Здравейте , брей нещо много съм отнесена тия дни ! Crazy
Във вторника разбрахме , че е изчезнала  бележката за платената застраховка на колата дето стои на стъклото .
Ми така и не ми стана ясно как и къде е ! Thinking
Та бегом до застрахователите , после до карабинерите да направи денунча Юссеф и обратно да ни издадат нов документ , че е платено всичко .
Направо ни се разказа играта да стоиме в колата докато Юссеф , търчи на горе и  на долу  . И аз си представих , че ни се размина излизането  Tired  , но не би !Изкарахме много приятен следобеда в парка .
Самира , в началото се уплаши и както си тичаше щастлива се затича към мен и плака и се тръшка , но и мина като видя другите деца да отива към динозаврите .
Лени , не дава !!! Joy
Ти да не би ... newsm78

# 67
  • Мнения: 6 167
не. Mr. Green
питам само.

# 68
  • Мнения: 2 804
Жалко  Sad   !

# 69
  • Мнения: 2 804
На мен ми се е запушило едно каналче от многото кърма и ме боли тетката  hahaha !

# 70
  • Мнения: 6 167
Споко! и на нашата улица ще изгрее слънце!

Аз се чудя.. много ли се наедрява в бюста при бременност, че аз не виждам накъде...
може да растат моите. Д ми е чашката))

# 71
  • Мнения: 2 427
Лени има хиляда вида от 22 евро до 5 ,зависи какъв е теста и колко броя са вътре в кутииката.Аз те съветвам да не правиш,като не ти дойде ще разбереш защо!
Нищо не ти разбрах за гъбите и водата,изобщо какво общо има?!
Ако питаш дали имам гъби-да периодично ги завъждам и се чудя от какво?!В БГ никога не ми се е случвало!
Ленчо,умрам да се хиля с теб!Днес гледах един перфоратор на Кикко за биберони,ще ти го взема за Коледа за да дупчиш кондомите!
Естественно че може ,бре детко!Ако е имало излив на семенна течност преди да се псотави презерватива.Това става несъзнателно и по-принцип собсвенника на семенната течност не е задължително да разбере че е станало така.Естественно,ако презерватива се сложи преди пенетразионето няма как да се забременее.Но ако е сложен след това,да,не е 100%гаранцията че жената няма да се окаже бреми. Joy

# 72
  • Мнения: 2 427
Вале до колко работиш днес,девойко? Crazy

# 73
  • Мнения: 2 427
Лени ,само Д?!То до Я има много букви,пиле златно!
Д на какво отговаря?!

# 74
  • Мнения: 2 804
Моите пораснаха с 2 големини .

Общи условия

Активация на акаунт