Андре Токев

  • 13 297
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 461
Ох, гледала съм го няколко пъти по чиста случайност и честно казано нищо не ме е впечатлило.Много неприятна гледка е топването на пръста в ястието и звучното му облизване. #Cussing out

Лелее, с това облизване, много е смешен! И постоянно има по един оператор почти натопен с камерата в манджата. Иначе и на мен ми се струват завъртяни рецептите, пък и не винаги са по мой вкус. Така че не съм пробвала. Но определено се радвам, че не ми е готвил той, кой знае колко пъти си топва ръчичката и е облизал това онова Sick

# 16
  • Мнения: 47 985
не съм го гледала, но в едно предаване по ббс мисля беше, за едно готварско училище, наблагаха на това, че ястието винаги се опитва с чиста лъжица, с която  никой не е ял, и никога с пръсти или с ползвана лъжица Wink

# 17
  • София
  • Мнения: 581
не съм го гледала, но в едно предаване по ббс мисля беше, за едно готварско училище, наблагаха на това, че ястието винаги се опитва с чиста лъжица, с която  никой не е ял, и никога с пръсти или с ползвана лъжица Wink

е това не важи за нашия човек Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 18
  • Мнения: 47 985
ми голяма реклама на хилтън, няма що ooooh!ходете яжте на токев манджите, дето ги готви без престилка и си топва пръста вътре
и това е пред камерите,когато се старае, ми иначе кой знае Sick

# 19
  • Мнения: 4 380
Абе вие сте много зле, честно! ooooh! Много е прав с изказването си, че българите са на тема кебапче и шопска салата. И не само в готвенето са изостанали със сто години, но и принципно в мисленето.

Значи Иван Звездев може да бърка каймата с ръце, Андре Токев не може да пробва с ръка? Laughing А престилката на Звездев служи единствено да си бърше мръсните ръце в нея.

# 20
  • София
  • Мнения: 581
Абе вие сте много зле, честно! .
е ти щот си добре  Joy Joy Joy
ти пожелавам  когато ходиш по заведения да знаеш ,че в твоята порция има топнат и облизан един или няколко пръста #Crazy

# 21
  • Мнения: 899
xenia, ти каймата с нож и миксер ли я объркваш?

Попадала съм веднъж на негово предаване, не ми допада като човек. Може да е чудесен готвач, но като водещ в телевизията е пълна скръб. А все пак там освен манджите си, трябва да покажеш излъчване, маниери и т.н. Звездев го превъзхожда в пъти.

И моля, никой да не ми обяснява, че не го разбирам, щото ям кебапчета и шопска. Това говори само за простотията на отсрещната страна, а не за моята.  Laughing

# 22
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Аз пък най-чесно заявявам, че обичам кебапчета и шопска и ми е все едно дали някой одобрява това или не.

# 23
  • Мнения: 1 271
Гледала съм го при Звездев. Наистина завъртени неща готви и не съм пробвала да го копирам.
По кое време го дават това предаване по ТВ7?

# 24
  • Мнения: 4 380
xenia, ти каймата с нож и миксер ли я объркваш?

Попадала съм веднъж на негово предаване, не ми допада като човек. Може да е чудесен готвач, но като водещ в телевизията е пълна скръб. А все пак там освен манджите си, трябва да покажеш излъчване, маниери и т.н. Звездев го превъзхожда в пъти.

И моля, никой да не ми обяснява, че не го разбирам, щото ям кебапчета и шопска. Това говори само за простотията на отсрещната страна, а не за моята.  Laughing

Ами и аз това казвам- че е зле като водещ. Не съм съгласна обаче да му се приписват недостатъци, които не съществуват. Нито един водещ на кулинарно предаване в чужда телевизия не съм виждала по престилка. Пробване с пръст е съвсем в реда на нещата, стига от устата да не топи обратно в манджата. По презумпция се готви с чисти ръце все пак и това имах впредвид с примера с каймата. Принципно в кулинарията много неща се правят с ръце.

А рецептите и техниката му са страхотни и на съмнение не подлежат независимо дали някой ги намира за завъртяни.

# 25
  • Мнения: 243
Това - какво правят водещите в чуждите кулинарни предавания, изобщо, ама по никакъв начин не ме вълнува - ако ще, и в ушите да си бъркат. На МЕН, обаче не ми е приятно да опитват с пръст или да си облизват виличката или ножа, с който са мазали, или ..................
Цитат
По презумпция се готви с чисти ръце
Ах, колко хубаво е написано, ама ти, видя ли?! Аз видях само, че си облиза пръста! Може би, това е неговият начин за почистване на ръцете....

# 26
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Абе вие сте много зле, честно! ooooh! Много е прав с изказването си, че българите са на тема кебапче и шопска салата. И не само в готвенето са изостанали със сто години, но и принципно в мисленето.

Значи Иван Звездев може да бърка каймата с ръце, Андре Токев не може да пробва с ръка? Laughing А престилката на Звездев служи единствено да си бърше мръсните ръце в нея.
Добре,че ме светна, мерси много, надявам се да схващаш иронията  ooooh! Извинявай, но най-малкия проблем на Андре (аууу с мама германка, верно бил Андре  Mr. Green ) е престилката му и че пипа храната с ръце. Това че сумти, облизва се и прочие (ми може и в носа да си бръкне, че го сърби, примерно ) и това, че е готвач в хотел 5 звезди предполага поне малко култура. Поне малко да се постарае  Naughty 
А Иван Звездев е много симпатичен и възпитан, не съм го видяла да си бърше нито "мръсните" ръце, нито нещо друго "мръсно" в престилката. Да не говорим, че дори в мизерния Макдоналдс имат шапки на главата - ти ще ядеш ли на Андре префинената гозба с косъм,а  ooooh!

# 27
  • Мнения: 5 228
Щом и на Андре Токев му намерихте кусур като готвач, не знам кой отговаря на вашите стандарти.  Laughing Той е един от най-добрите готвачи в Източна Европа, изключително приятен и фин човек.
Последното нещо, което един главен готвач в петзвезден хотел прави, е да готви. Това правят неговите помощници. Той управлява целия процес в кухнята, организира работата, обучава хората, създава нови рецепти и менюта. Не готви мусака.

# 28
  • Мнения: 4 380
Цитат
А Иван Звездев е много симпатичен и възпитан, не съм го видяла да си бърше нито "мръсните" ръце, нито нещо друго "мръсно" в престилката. Да не говорим, че дори в мизерния Макдоналдс имат шапки на главата - ти ще ядеш ли на Андре префинената гозба с косъм,а  ooooh!

Чакай да те питам...Ти със шапка ли готвиш в къщи? Значи ли, че манджите ти са пълни с косми?
Звездев също ли е със шапка?
От ужасната му роба, която носи в предаването ползата е НУЛА. Всъщност, когато Иван е в пътуване и гостува в някой град, готви цивилно облечен и единствения недостатък е липсата на препасаната кърпа в която най-редовно си трие мръсните ръце. Laughing
За това дали е симпатичен и възпитан, също не съм сигурна. Истината е че и той се държи доста неадекватно, префърцунено и с един вид някакво актьорско позиране, доста неестествено. Но май сме му посвикнали и с това, и с липсата на чувство за хумор, и с доста нескопосаното общуване с гостите му, с някои неадекватни кулинарни изцепки и т.н...

# 29
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Чакай да те питам...Ти със шапка ли готвиш в къщи? Значи ли, че манджите ти са пълни с косми?
Има един основен момент, който пропускаш - 1-во аз не съм професионален готвач, което значи, че не готвя по 100 ястия на ден, нали така, или греша  newsm78 , 2-ро връзвам си косата ако има значение, все пак  ooooh!
и някой спомена, че Андре не готвел собственоръчно, а само давал наставления и обучвал хората си - ами чудесно тогава мога да ида да похапна спокойно в ресторанта на Хилтън  hahaha

Ааа и още нещо : определено вкуса ни за хората се различава  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт