zа воде6тия блиzнак да питам

  • 2 069
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 803
ха така побойник

# 16
  • Мнения: 903
При нас втората е по-едричка, по-нахална, по-голям побойник и крадец на играчки и храна Simple Smile
Май само при раждането е отстъпила първенството и от тогава е решила да не си оставя магарето в калта. Само като се засили към другата и тя почва да плаче и да си крие нещата. Какво ще я правя бандитката не знам ooooh!

# 17
  • Мнения: 826
госпожицата е по-нахална и напориста, той по- се занимава сам. Но реши ли, че иска нещо- не е възможно да го залъжеш и пердаши сестра си ooooh!

Това важи и за нас! Peace
За протокола-Александра е 2 мин. по-голяма от брат си.

# 18
  • Мнения: 4 965
кой е по нахалния, по напористия, кой се налага по 4есто

В това отношение, номерът минава само пред мен (т.е. пак не е помежду им). Киса е по-изпълнителна и по-бързо приема някое мое решение, което не й допада особено. В същото време, Еса се глези, тръшка, сърди се и т.н. Т.е. в един момент ми писва да я слушам как мрънка и става на нейното  Confused.

# 19
  • Мнения: 903
Знаете ли, вече не знам коя е водеща. Уж едричката е по оправна и нахакана, но дребната не само, че се роди първа,но и  проходи първа newsm44 Вече си имаме крачета и ще правя питка скоро  Grinning

# 20
  • Мнения: 7 803
а 4естито  Hug

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 580
 
Знаете ли, вече не знам коя е водеща. Уж едричката е по оправна и нахакана, но дребната не само, че се роди първа,но и  проходи първа newsm44 Вече си имаме крачета и ще правя питка скоро  Grinning
             Честити ходещи крачета и на вас.
            За сега при нас първият- Бобо е по- напористият. Понякога както си седят изправени в кошарите отива и тупва Ицко по главичката. Правя му забележка и обяснявам, че така не трябва, че му е брат, да го погали. Докато се обърна на другата страна той пак е отишъл при Ицко и го тупа по главата.  Докато пък Ицко е по белите. Тихомълком отива там където му е забранено да пипа.

# 22
  • Мнения: 903
Вече и двете се изравниха в ходенето Grinning
При нас Татяна/по-едрчката/е голям побойник и прави много бели. Така жестоко бие сестра си,скуби я и и бърка в очите, че не мога а сваря да ги разтърва. В началото и аз обяснявах, че трябва да се милват и ... ама то не разбира от дума. Сега вече я удрям леко през ръката и тя почва да плаче и се прави на обидена. Поне временно помага, колкото и да не ми се иска да стигаме до шамарчета.
А дребоса Силвия тя е много миролюбива, чувствителна и страхлива, ама постоянно мрънка, направо не се търпи милата. Другата поне се заиграва. Абе какво да се прави, те са си различни деца и аз се радвам, че не си подражават една на друга.

# 23
  • Мнения: 3 336
кой е по нахалния, по напористия, кой се налага по 4есто

При нас по-нахалния е Ники, всичко иска, всичко взима, дори и биберона от устата на сестра си. Обаче като й се вземе нещо ако знаеш как пищи. Тогава Ники се сепва и се опитва да й набута биберона обратно в устата. Просто като ревне тя и той спира като прерариран. Така че и аз не знам какво да отговоря. Имат си различни приоритети моите мишки. Той да дивее и да ни прави всички луди, тя да си кротува, но надуе ли гайдата става страшно. Тя реве само когато някой й вземе нещо и когато е гладна или жадна. По-спокойна е и си се заиграва сама, освен когато с Ники са заедно на килима и го види, че се хвърля към мен да го гушкам, тогава веднага идва и тя. А, Ели много хитро взима играчките на Ники. Без да се усети и хоп, зад гърба му, докато не гледа hahaha Той обаче не реве.

Иначе и при нас първия близнак - Ники, е по-напред с физическото развитие, първи седна, първи се изправи сам, сигурна съм, че и първи ще проходи. Ели го следва със закъснение от почти 1 месец. Но пък на нея първо й поникнаха зъби и като е надрискана се научи да реве едно и също нещо, което на мен ми звучи като айди дееееееее.  Joy Като е гладна и започва да бърбори амамамамам.

# 24
  • Мнения: 156
При нас по "оправната" е първата -Вяра, дърпа играчки и прави първа разни неща.Но мисля че малката  е просто тиха водичка.И тя взе да понаучава разни неща.

Общи условия

Активация на акаунт