Какво ще купя отново (3)

  • 80 679
  • 747
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 99
Това 3 в 1 е жестоко,но приятели виетнамци ми го водиха от Унгария на доста по-сносна цена.

... на мен ми изглежда нормална цената - сякаш не е по-скъпо от другите
Като се включи цена да доставка и скача .
Но моите 19 ст за 2 в 1 си ми е идеално и на фона на вкуса на всичко останало.
 Интересен ми е състава на това 3 в 1 . Дали е със захар или с глюкозофруктозен сироп / как го мразя само

тази фирма доставя безплатно в София. Иначе се заинтригувах и аз от тяхното 3в1 и смятам скоро да поръчам - ще споделя впечатления

# 481
  • Мнения: 3 417
Не всички са в София все пак .
 

# 482
  • Мнения: 4 144

Какъв е съставът на Лидл-ското 2в1?

# 483
# 484
  • Мнения: 3 734
И аз харесвам капсулките с витамин С. Другата зима пак ще заредя няколко опаковки.

# 485
  • Мнения: 10 398
Имат няколко вида от тези капсулки и всички са хубави. Като мина през ДМ и аз се снабдявам с по някоя опаковчица.

# 486
  • Мнения: 3 417

Какъв е съставът на Лидл-ското 2в1?
Глюкозен сироп ,напълно хидрогенирана кокосова мазнина, 19% естракт от кафе,млечен белтък, стабилизатори . калиеви фосфати,полифосфати, емгулатори : мано - и диглицериди на мастни киселини ,естери на моно - и диацетилна винена киселина с моно - и диглицериди на мастни киселини ; трапезна сол , антислепнващ агент : калциеви фосфати.
 Абе с две думи пълна химия - но определено ми харесва повече от другите .
От разтворимо кафе със сметана или с мляко ме боли стомаха . От еспресо с мляко също .
 Пакет от 10 бр е 1,79 . / 3в 1 е отвратително за моя вкус обаче

# 487
  • Мнения: 4 144

Какъв е съставът на Лидл-ското 2в1?
Глюкозен сироп ,напълно хидрогенирана кокосова мазнина, 19% естракт от кафе,млечен белтък, стабилизатори . калиеви фосфати,полифосфати, емгулатори : мано - и диглицериди на мастни киселини ,естери на моно - и диацетилна винена киселина с моно - и диглицериди на мастни киселини ; трапезна сол , антислепнващ агент : калциеви фосфати.
 Абе с две думи пълна химия - но определено ми харесва повече от другите .
От разтворимо кафе със сметана или с мляко ме боли стомаха . От еспресо с мляко също .
 Пакет от 10 бр е 1,79 . / 3в 1 е отвратително за моя вкус обаче
Благодаря! Очаквах малко по-изчистен състав ама явно само мога да мечтая 😃

# 488
  • Мнения: 3 417
Както написах пробвах да си направя с изчистен състав и нещо не ми се получава - на вкус . Още не съм открила хубаво разтворимо кафе и добро съчетание със сметана или мляко.
  В това 2 в 1 доброто е високото съдържание на кафе и кокосовата мазнина - вместо палмова такава . Другото е химия . Но за разлика от друг тип кафе нямам режещи болки в стомаха.

# 489
  • Мнения: 1 074

Най-добрият кашкавал, който съм опитвала. Взимам го от няколко години и вкусът не се е променил. Пробвала съм и други продукти на Жълтуша, но кашкавалът е най-добър за мен.

# 490
  • Мнения: 2 099
Много харесвам и киселото мляко на Жълтуша

# 491
  • Мнения: 19 984
Жълтуша от 1 година купуваме, но не пакетиран, а от пита на кг. Чудесен е и на вкус, и за печене и лично за мен особено важно има приятно млечен вкус, аз твърде мазни кашкавали не обичам.

# 492
  • Мнения: 1 538
Откъде купувате този кашкавал ?

# 493
  • Мнения: 1 520
И аз купувам жълтуша от известно време - прясно, кисело мляко, кашкавал. Доволна съм от вкуса и запичането на кашкавала.

# 494
  • Мнения: 13
ОЩЕ един глас за виетнамското кафе САНГ ТАО - невероятен аромат и вкус  ммммммм!!! Препоръчвам с две ръце!

Общи условия

Активация на акаунт