Какво ще купя отново (3)

  • 80 561
  • 747
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 3 137
В Кауфланд, например. Не са само с масло, имат и олио, мисля че го пишеше в състава, но със сигурност нямат маргарин или други мазнини.

# 301
  • Мнения: 811
Страхотно сирене с марката Пъстрогор, за първи път купувам, но със сигурност ще повторя! Вкусно, маслено, много добре узряло! Вкъщи много обичаме овче сирене, но трудно се намира истинско по магазините! Това определено ни допадна!

# 302
  • Мнения: 2 055
Има ли калциев двухлорид в състава на сиренето Пъстогор? Търсих да видя състава му,  но го няма изписан в нито един сайт.

# 303
  • Мнения: 811
Изхвърлих опаковката, но предполагам че има! При направата на сирене от пастьоризирано мляко, използването му е задължително!
Така че бих се притеснила, ако не е указано на опаковката че го има, отколкото присъствието му!

# 304
  • Мнения: 1 069

Най-добрите ленти за депилация според мен. В старата опаковка имаше дори четири кърпички за почистване.

# 305
  • Мнения: 4 144

Най-добрите ленти за депилация според мен. В старата опаковка имаше дори четири кърпички за почистване.
За кои зони стават?

# 306
  • Мнения: 1 069
Аз ги ползвам за лице и ръце.

# 307
  • Мнения: 9 050
Имат за всякакви зони. Включително имат специални лентички за лице. Наистина са най-добрите. За съжаление, трудно ги намирам. Освен в Billa, другаде не съм ги виждала.

# 308
  • Sofia
  • Мнения: 4 021
Аз също не харесвам Саяна. Кое точно масло Дойче Маркенбутер е тяхно, с краварка или без краварка? Понеже има доста видове масло с това наименование. Също за масла на Бела не се учудвам  избягвам техни кори за баница, понеже ми миришат на нещо като маргарин, не съм сигурна какво слагат, но едва ли е нещо с поне прилично качество.

# 309
  • Мнения: 4 144
Дермомед душ гел. Единственото, което чувствителната кожа на ММ толерира.



Белла и фамилия отдавна сме ги отрекли.

# 310
  • Мнения: 3 214
На Дермомед купувам течни сапуни и съм много доволна.

# 311
  • Мнения: 24 349
Къде ги има, че и аз ги харесвам?

# 312
  • Мнения: 3 214
От квартален магазин ги купувам аз. На друго място не съм ги виждала.
Всъщност сега се сещам, че майка си е купувала сапун и от магазин тип левче, като цената е била около 4 лв.

# 313
  • Мнения: 4 144
До скоро ги намирахме в едно левче. Много трудно се откриват.
Преди няколко месеца бях заредила кашон от един сайт, стигнаха за 3-4 месеца, но съм изтрила историята и не се сещам кой беше сайта. Щом се сетя, ще пиша Simple Smile

# 314
  • Мнения: 3 417

Най-добрите ленти за депилация според мен. В старата опаковка имаше дори четири кърпички за почистване.
От сайт или физически магазин?
Или къде мога да ги открия

Общи условия

Активация на акаунт