Какво ще купя отново (3)

  • 80 712
  • 747
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 304

Най-добрите ленти за депилация според мен. В старата опаковка имаше дори четири кърпички за почистване.
От сайт или физически магазин?
Или къде мога да ги открия

Тук примерно
https://bsicosmetic.com/index.php?search=Taky&category_id=0& … ;description=true
В различни сайтове има различни продукти, но се намират и в Лили дрогерията.
https://shop.lillydrogerie.bg/brands/taky
Хубави са да, май са испански така като гледам.

# 316
  • Мнения: 245
Аз също не харесвам Саяна. Кое точно масло Дойче Маркенбутер е тяхно, с краварка или без краварка? Понеже има доста видове масло с това наименование. Също за масла на Бела не се учудвам  избягвам техни кори за баница, понеже ми миришат на нещо като маргарин, не съм сигурна какво слагат, но едва ли е нещо с поне прилично качество.

Мисля, че това е истинското немско масло, т.е. произведено и пакетирано в Германия:
Скрит текст:
А на другите, ако се загледаш в етикета, пише "пакетирано от Ростар" или някаква подобна фирма, българска
Скрит текст:


# 317
  • Мнения: 3 739
От години купувам немското с краварката, но скоро топих на бавен огън на котлона за един сладкиш и останаха малки нестопени точици. В момента си купувам масло на посоки, докато нацеля такова, което да харесаме у дома.

# 318
  • Мнения: 4 418
Като сте заговорили за масло, ето това взимам и ще продължа. Много приятен лек вкус,  надявам се и че не е много изкуствено. Бавно се "отпуска", което не знам до колко е тест за качество, но има някои, които дори в хладилната витрина са меки, та меки. Тях ги избягвам.

Скрит текст:

# 319
  • Пловдив
  • Мнения: 13 522
Много ми хареса

# 320
  • Мнения: 2 918
Stella, и аз купувам същото масло, страхотно е и мирише на масло. Майка ми купува маслата с краварките, изобщо не ми харесва и ми мирише неприятно.

# 321
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 834
+1 за това френско масло. Hands Thumbsup
Минусът е, че е доста скъпо.

# 322
  • Мнения: 1 417
Този крем вече изгубих представа отдавна колко пъти към го купувала...Направо имам чувството, че съм влюбена в него.Свърши ли, възможно най-бързо го купувам пак.Много го харесвам,ето, наскоро ми излезе нещо гадно на пръста,с ихтиол го мазах, нищо не стана,но сложих ли от този крем,ами, гадината видимо почна да намалява.

# 323
  • Мнения: 729
Цъкнах да го видя тоя сапун дермомед,оказа се,че скоро съм го купувала от един склад в малката търговия в Пловдив,на Брезовска шосе,пълно беше,взех Бадема,с тъмната опаковка,на мен субстанцията ми прилича на ашуре,и като цръкна от нея, бяга от ръката ми и пада в мивката, странна ми е.

# 324
  • Мнения: 514
Този крем вече изгубих представа отдавна колко пъти към го купувала...Направо имам чувството, че съм влюбена в него.Свърши ли, възможно най-бързо го купувам пак.Много го харесвам,ето, наскоро ми излезе нещо гадно на пръста,с ихтиол го мазах, нищо не стана,но сложих ли от този крем,ами, гадината видимо почна да намалява.


Аз също съм много доволна от него. Използвам го при ранички, а вкъщи сме запасени с десетина.

# 325
  • Мнения: 4 144
Кремът на Хималая е страхотен. Спира дори кървене.

# 326
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Ами Хималая са си супер, за хемороиди пък е ненадминат. Цистон също.

# 327
  • Sofia
  • Мнения: 9 736
Ами Хималая са си супер, за хемороиди пък е ненадминат. Цистон също.
Подкрепям, аз всяка зима подпомагам имунитета на децата с техния сироп, на смешни пари:
https://apteka.puls.bg/bg/za-imunitet-zhiznenost/septilin-sirop- … -ml-himalaya-3376

# 328
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Аа, този не го знаех.

# 329
  • Мнения: 4 144
Като стана дума за тях, ето още нещо, от което съм доволна -  HIMALAYA за кожа, склонна към омазняване
HIMALAYA Измиваща пяна за лице с нийм, 150 мл

Общи условия

Активация на акаунт