Какво ще купя отново (3)

  • 80 775
  • 747
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 3 417
С известна доза недоверие купих ей това сирене
 Оказа се много хубаво . Бих купила отново / дано не го променят

# 331
  • Мнения: 3 593
На мен не ми допадна, сухо ми е. Вкъщи предпочитаме Лакрима, по-мазничко 😊

# 332
  • Мнения: 3 417
На мен не ми допадна, сухо ми е. Вкъщи предпочитаме Лакрима, по-мазничко 😊

За мен това си е идеално .
На  вкус и на цвет товарищей нет Mask

# 333
  • Мнения: 811
При мен HIMALAYA пяната изсушаваше кожата (както и всяка друга пяна, де), но ще потърся показаният крем. Дали ще стане за ръце? Сухи са, страшно се цепят и не съм открила нищо, което да спре това, а мажа какво ли не, всяка зима ми е кошмар..
За сирене - напоследък гледам да не оставаме без прясното на Пилос. За обикновено, зряло краве  вземам от местна верига едно на Ралица Милк.

# 334
  • Мнения: 9 580
за ръце много хвалят един крем от лидл /sos, червен/. на мен лично не ми допадна, но за теб може да е ок. аз харесвам един "работливи ръце", интензивна формула.

# 335
  • Мнения: 2 141
"работливи ръце" е страхотен. Преди години работех навън и ръцете ми се цепеха до кръв от студа зимата,ползвах какви ли не кремове и само този спаси положението ,от тогава винаги го имам вкъщи

# 336
  • Мнения: 7 959
за ръце много хвалят един крем от лидл /sos, червен/. на мен лично не ми допадна, но за теб може да е ок. аз харесвам един "работливи ръце", интензивна формула.
SOS-ът е добър, но оставя един лепкав филм върху ръцете, сякаш са гумирани. Аз харесвам повече другия крем за ръце от Лидъл, с   Q10 и глицерин. Имам по един вкъщи, в офиса, в чантата и на село.

# 337
  • Мнения: 811
Благодаря ви, SOS-а го имам, добър е, просто ако не мажа дори и два-три часа... се започва отначало.
Ще потърся и "Работливи ръце".

# 338
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Моето откритие за масло е биомаслото в ЛИДЛ на Пилос, което ям ей така, отрязано на парченца и не мога да се спра. Уникално е. Също другото масло, което много ми харесва е на METRO CHEF.

# 339
  • Sofia
  • Мнения: 4 079
Моето откритие за масло е биомаслото в ЛИДЛ на Пилос, което ям ей така, отрязано на парченца и не мога да се спра. Уникално е. Също другото масло, което много ми харесва е на METRO CHEF.

Аз наскоро пробвах METRO CHEF и много ми хареса.

# 340
  • Мнения: 296
Метро шеф е пакетирано от Дойче маркенбутер

# 341
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
На метрд chef повечето неща са топ. Зехтинът в тенекия е страхотен. Имат едни лютеници - едросмляна и с розови домати - уникални са, все едно домашни. Доматения сос за паста също е страхотен, изобщо на нещо лошо от тях не съм попадала.

# 342
  • Мнения: 304
Някой да знае луканка без черен пипер? Всичко е наблъскано с него, даже кренвиршите лютят.

# 343
  • Мнения: 2 141
Може да има някоя с по-малко, но без едва ли,то все едно без сол да търсите

# 344
  • Мнения: 304
Да,значи някоя подобна сушеница най вероятно.

Общи условия

Активация на акаунт