Какво ще купя отново (3)

  • 80 955
  • 747
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 3 417
Хубав крем за ръце
 

# 346
  • Мнения: 10 494
На А-дерма май всички продукти са им добри.

# 347
  • Мнения: 3 417
Този шоколад   
е новият ми фаворит. Не съм твърде по шоколад . Но тук първо не е натръшкващо сладък и има чудесно количество шам фъстък.

# 348
  • Мнения: 326
На А-дерма май всички продукти са им добри.
+1

# 349
  • Мнения: 4 144
Не всички. Имаше един флуид за кожа, склонна към омазняване, от който се изпъпчих.
Много харесвам балсамът за устни на Лакалут, но рядко го пускат. Когато го набарам с паста за зъби, се запасявам с 3-4 комплекта.

# 350
  • Мнения: 10 494
Не всички. Имаше един флуид за кожа, склонна към омазняване, от който се изпъпчих.
Много харесвам балсамът за устни на Лакалут, но рядко го пускат. Когато го набарам с паста за зъби, се запасявам с 3-4 комплекта.

За мен пък, това че някой си е пъпчасал  от даден продукт въобще не прави продукта лош. Това може да е особеност на кожата на съответния човек. Аз например, през годините съм се изривала от абсолютно всеки крем на Лореал, независимо какъв вид е и откъде е купен (от чужбина, от Кореком, от аптека, от обикновен магазин), но Лореал си произвежда кремовете и хората са доволни, не се изриват.

# 351
  • Мнения: 360
Купувате ли месо от ЛИДЛ и доволни ли сте?

# 352
  • Мнения: 10 494
Точно преди малко предъвквах едни доста жилави пилешки филенца от Лидл и се чудех аз ли не съм ги сготвила добре или в месото е проблема. Не ми харесва месото им. Особено, един път взех кайма, за нищо не ставаше. Харесват ми пресните пилешки дробчета.

# 353
  • Мнения: 13 665
И аз не съм доволна от месото в Лидъл.  Скоро купих и  кайма "Ст.планина" беше ужасна,

# 354
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 639
Месо купувам само и изключително от Лидл. В чужбина съм, ако това има значение.

# 355
  • Мнения: 3 458
Има Тарти за съжаление, и аз много купувах при вас месо от Лидл, в БГ изобщо вече не правя опити, само риба от време на време взимам.

# 356
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 557
Риба и аз купувам, каймата не ми харесва изобщо.
Но много харесвам тяхната обезмаслена извара и скира.

# 357
  • София
  • Мнения: 16 220
Купувате ли месо от ЛИДЛ и доволни ли сте?
   
Да, купувам и да - доволна съм от месото и рибата.
Ако не ми се ходи до Лидл купувам мръвки от Фатастико.

# 358
  • Мнения: 2 934
Ние пък редовно купуваме пилешки гърди от Лидл- тези които са XXL. Сина ми много ги харесва и поне 1-2 пъти седмично купуваме. Хубаво си е месото, сочно и не мирише на химикали

# 359
  • Мнения: 4 144
Коя риба е хубава от там?

Общи условия

Активация на акаунт