ЮНИ 2004 г. - 11

  • 17 209
  • 293
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 2 958
Преди известно време попитах, пък никой не ми отговори; ако не знаете Mama Mishi си има момиченце Деница, родено на 25.03.2007


БРАВООООООО!!!!   Hug
Mama Mishi , да ти е честита дъщерята! Много радост ,здраве и усмивки в семейството!
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

М_е_г_и , много хубава новина! Аз не знаех. Grinning

# 226
  • Мнения: 3 537
Честито на Mama Mishi !  bouquet
Да и е жива и здрава рожбата! Grinning


Ние както винаги ,пак сме болни. CrazyОбадиха ми се от яслата да отида да си я взема,че има температура.

# 227
  • Мнения: 277
Честито на Mama Mishi! Да е здрава и кротка Деница, да оставя мама да спинка повече и да носи радост на всички около себе си! Бързо възстановяване на Mama Mishi!

# 228
  • Мнения: 3 537
Момичета,знаете ли освен изследване на кръвта,какви други прегледи имаме на консултациите юни месец? newsm78

# 229
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Аз даже не зная за такива изследвания. Обикновено ги водя в края на май заедно с батко и (той е на 26 май). Ами нали ще правим такива за детската градина през септември, няма смисъл 2 пъти. Така мисля аз. Но ще трябва да питам. Скоро не сме се завъртали при лекар, да чукна на дърво.

# 230
  • Мнения: 3 537
Ами все си мисля,че на 3 години имахме очен преглед,но може и да греша. Rolling Eyes

# 231
  • София
  • Мнения: 2 958
Задължително на 3 г.се прави изследване на кръв и урина.
За очите не знам.Но ние ходихме преди 2 месеца профилактично.

# 232
  • Мнения: 1 237
StaM,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!

Бъди жива и здрава,желая ти много,много щастие и късмет! bdbaloni

# 233
  • София
  • Мнения: 726
Стам, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПАТЕРИЦА!!!!!!!!ДА СИ МНОГО ОБИЧАНА, ГЛЕДАНА И ГЛЕЗЕНА    bouquet Hug  bouquet!!!

Момичета, много благодаря за хубавите пожелания!
Деничка се роди на 25 март, доста по-бързо и леко в сравнение с първия път, а и възстановяването ми беше доста по-бързо.
Сравнително спокойно бебе е - спи, яде - това основно. Аз за съжаление пак нямам достатъчно кърма, та се налага и да давам добавка, но няма как - така ще е.

Сега съм под пара за организиране рождения ден на Додо. Моля ако някой има впечатления ще съм много благодарна да ми препоръчайте някой детски клуб за тържеството.

Не мога да повярвам, че Додо става на 3! Сякаш вчера го родих.....
Много е прекрасен - вече си е голямо момче. Говори си абсолютно всичко, наскоро се сдоби с колело и е неудържим в парка. Много добре приема Деничка - само я прегръща, целува и й казва "Няма страшно Деничке - аз съм тук" - страхотен батко е!

От март месец не ходи на ясла, за да н донесе някой вирус на Деничка, но от септември паяк мислим да го пускаме. Откакто не ходи на ясла не е кашлял и не е боледувал.

# 234
  • Мнения: 277
StaM, честит рожден ден и от мен! Много здраве и любов и прекрасен живот с любимите ти хора!

# 235
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
И от мен честито, StaM!
Само хубави неща да ти се случват!
Много щастие и любов!


Снощи видях че имаш рожден ден, но с 2-те деца болни и аз на път да се разболявам... очите ми не виждаха вече. Но и днес не е късно  Grinning(децата са по-добре вече).

# 236
  • Мнения: 3 537
Стам,честито и от мен с голямо закъснение! Hug
Желая ти всичко най-хубаво!  bouquet
Ние вчера пострадахме. SadАнелия си поряза крака доста дълбоко и и го лепиха.Доста кръв изтече и тя горката много се изплаши.Сега я боли и не смее да върви.Нося я до тоалетна,до леглото и т.н.Сега пера количката,че доста прах е събрала и няколко дни ще излизаме с нея. Добре че не я продадох. Laughing

# 237
  • София
  • Мнения: 2 958
Момичета много ви благодаря! Hug

М_е_г_и , надявам се ,че сте по-добре!

# 238
  • София
  • Мнения: 2 958

Sayonara ,се сдоби с втора рожба на 23.05.07г.!
Честито , мила! Да ти е жив и здрав Димитър , а Деничка - Звездичка да е любвеобилна  ,послушна и щастлива сестричка!

------------------------------------------------------------------------------------




Честит Рожден Ден на  nad_tab!!!

     Бъди много щастлива!

Бъди все така нежна , красива , обичана и обичаща майка, съпруга ,приятелка!

# 239
  • Мнения: 3 537
Пускам ви нови снимчици,от последните ни дни в яслата.Другата седмица вече сме на градината.Дано да не плаче ! Praynig
Ето-http://www.snimka.bg/album.php?album_id=138208

Общи условия

Активация на акаунт