Размяна на бяла и декоративна козметика - 12

  • 89 713
  • 738
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 449
Разменям:
 Dior Diorskin nude air 030
Търся:
друг фон дьо тен ,същият клас,може и парфюм.Ще отговоря на всяко предложение

# 661
  • Мнения: 37
Разменям.
Крем за тяло Дейзи- до половината
Шампоан Shea moisture- до половината.
Спрей на Bath and Body works- ползван малко
Спрей за коса 3 more inches Thickening blow- dry spray - ползван малко.
Балсам Филип Кингсли- нов.
Търся парфюми

# 662
  • Варна
  • Мнения: 31
Здравейте,

Разменям DIOR FOREVER NO-TRANSFER 24H WEAR MATTE FOUNDATION, номер 3N, ползван 5-6 пъти. Поръчан насляпо, дойде ми малко тъмен.

Разменям и METAL DETOX Loreal шампоан и маска, изполвани 4-5 пъти, отворени преди около 2 - 3 месеца.
Мога да изпратя снимки на всичко.

# 663
  • Мнения: 7
Раменям Natura Siberica Οblepikha Oil Complex For Damaged Hair, закупен от makeup.bg, ползван няколко пъти (вижда се на снимката докъде е количеството). Комплексът спомага за разплитане на краища и заглажда косъма, придава блясък. Хубав е, но имам прекалено много продукти от този тип. Търся хидратиращ тонер 30 мл (travel size), може и отворен.

# 664
  • Мнения: 291
Серум на la roche posay hyalu b5 , закупен преди 2 седмици, използвано е от него около 1 пръст, на снимката се вижда до къде е, разменям за друг продукт на ла рош, биодерма, свр, или друга подобна марка

Тонален крем Тианде универсален, чисто нов, само е пробван, разменям за друг крем за лице или фдт

# 665
  • София
  • Мнения: 9 576
Руж Наташа Денона
Скрит текст:

Руж на Mac
Скрит текст:

# 666
  • Мнения: 122
Приемам всякакви варианти за размяна ,продуктите са нови,неотваряни в срок на годност

# 667
  • Мнения: 474
Момичета, здравейте отново !
От предната публикация ми останаха малко неща, насъбрах и други - пускам и такива, които не смятам да ползвам повече Simple Smile

В ляво са ползваните, в дясно - новичките.
Nuxe и Kerastase сс до половината.Балсамчетата са сет от 4 ( от Пинк Панда) , но само две ми допадат като цвят.Много луксозен вид имат и миришат страхотно.Драснала съм ги само на ръка да сравня цветовете.Кремчето на Клиник е ползвано 2 пъти , не ми харесва - матира, да знаете.






Имам и някои мостри , които няма да намерят приложение, както и лаковете😀


По принцип не ми се занимава да разменям по 2 - 3 продукта отделно, но все пак ще разгледам всякакви предложения.Както и предните пъти - най- ще ми е ок всичко наведнъж за някое парфюмче.Харесвам сладки аромати😆
. Без декоративна козметика, не се гримирам 😀

Последна редакция: нд, 12 юни 2022, 18:19 от KristinaZ

# 668
  • Мнения: 59




Здравейте! Разменям тази палитра на Revolution- 'Chilled', само е пробвана на няколко пъти, не мога да се гримирам и това е, цветовете са хубави и наситени, за по- брокатените предполагам, че ще е нужно само хубава база. Търся продукти за тяло с аромат на мед и мляко или ванилия, масла за тен, натурална козметика, но ако някой търси конкретно тази палитра, а има други предложения ще отговоря на всичко! Успешен ден на всички!

Последна редакция: вт, 14 юни 2022, 18:43 от bubanka

# 669
  • Мнения: 1 347
Разменям


Не търся декоративна козметика.

# 670
  • Мнения: 40
Здравейте, търся тези сенки Brown Eyed Girl на Bellapierre cosmetics Vegan. Имам какво да предложа Simple Smile

# 671
  • Мнения: 449
IT COSMETICS CC+ CREAM OIL-FREE MATTE WITH SPF 40-ПОЛЗВАН ДВА ПЪТИ.КУПУВАН ОТ ДЪГЛАС.Medium

# 672
  • Мнения: 1 347
Разменям


Не търся декоративна козметика.
Всичко, освен спрея на BBW и гласа на VS е неналично. Добавям два парфюма, на снимката се вижда до къде са. Търся нещо по- леко.

# 673
  • Мнения: 5 730
Кутия с продукти насочени към грижа за кожата Dr.Derm Professional
Околоочният крем и мицеларното мляко са чисто нови, неразпечатвани.
Хидлогела и хидратиращият крем са ползвани 2-3 пъти, но не са моето нещо.
Купих кутията заради слънцезащитата и именно тя липсва.






Не търся нищо конкретно, бих разгледала всяко едно предложение.

# 674
  • Мнения: 122

Разменям,всичко е ново,може и за продукти за коса или парфюм

Общи условия

Активация на акаунт