Размяна на бяла и декоративна козметика - 12

  • 89 635
  • 738
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 291
Здравейте, търся крем АКНЕ АУТ БЕНЗОИЛ ПЕРОКСИД 5% , aко някой го има, дори и да е малко използван , моля да ми пише.

# 676
  • Мнения: 59


Разменям този комплект, ще разгледам всички предложения. Единствено хидратиращия крем е пробван, другите две неща са неотворени.


# 677
  • Мнения: 34
Здравейте разменям: интимен гел Phytocode,
 паста за зъби айона, всичко е ново и неотваряно!

# 678
  • Варна
  • Мнения: 814
Разменям тествана козметика на NAOBAY. 1.Енергизиращ спрей тоник за лице DETOX Energizing Facial Mist Toner 200мл. 2.Хидратиращ пилинг за лице DETOX Moisturising Facial Scrub 100мл. 3.Детоксикираща черна фосилна маска за лице DETOX Black Fossil Wood Mask 75мл. Обновяващ серум за лице DETOX Renewal Serum 30мл. Търся слънцезащитни продукти, но ще разгледам всяко предложение

# 679
  • Мнения: 5
Разменям следните продукти:
1. Шампоан за обем L'oreal Professional Pure Resource 50%
2. Mi Amante луксозен крем 40%
3. Шампоан за обем Philip Kingsley Body Building 30%



Търся:
Маска за коса The Shu Uemera Muroto volume

#philipkingsley #miamante #loreal

Последна редакция: вт, 21 юни 2022, 14:18 от Зузинкаа

# 680
  • София
  • Мнения: 6 726
Здравейте, предлагам 2 слънцезащитити. Едната е детска, а другата е за възрастни и е стик. Стика би бил доста удобен за морето понеже не докосвате с ръце лицето. Детската е ползвана 2 пъти.

# 681
  • Мнения: 1 534
Здравейте,
Разменям следните :

1.Hada Labo слънцезащитен крем 50 фактор

2.Mudmasky маска -веган маска с австралийска розова глина

3.dwtn paris -течен хайлайтър за лице .

Последните две са от юнската кутия на Bellebox,само пробвани.
Слънцезащитата е отворена преди 3 седмици ,слагана няколко пъти ,но не е за моята кожа.
Търся друга слънцезащита.

# 682
  • Мнения: 59
Палитрата все още е налична, добавям и минерална слънцезащита към желанията за размяна.




Здравейте! Разменям тази палитра на Revolution- 'Chilled', само е пробвана на няколко пъти, не мога да се гримирам и това е, цветовете са хубави и наситени, за по- брокатените предполагам, че ще е нужно само хубава база. Търся продукти за тяло с аромат на мед и мляко или ванилия, масла за тен, натурална козметика, но ако някой търси конкретно тази палитра, а има други предложения ще отговоря на всичко! Успешен ден на всички!

# 683
  • Мнения: 291
Здравейте, търся cc или bb крем за мазна кожа с фактор, ако знаете моля препоръчайте ми.

# 684
  • Пловдив
  • Мнения: 143
Здравейте, момичета!
Разменям:
1. Just Squalane на Revox, купен от Douglas преди месец, ползвала съм го веднъж или два пъти, просто не се сработихме.
 2. Eucerin - Оцветен слънцезащитен гел-крем Photoaging Control SPF50+, купен от Sopharmacy, пробвах веднъж (тъмен ми е). И двата продукта са с опаковките си.

# 685
  • Мнения: 418


Здравейте! Разменям този хайлайтър. На снимката се вижда колко съм употребявала от него. Купен е миналия месец, но не е моето. Харесвам декоративна козметика, но не търся нищо конкретно, така че ще разгледам всяко предложение.

# 686
  • Мнения: 3 044
Здравейте, разменям нощен крем Renew на Руми. Използван е 3 пъти, за да установят, че не е моят. Търся нощен крем, с по-натурален състав

# 687
  • Мнения: 1 052
NARS Light reflecting foundation
medium 1.2 Patagonia
Пробван 2-3 пъти.

# 688
  • Мнения: 217
Вчера получих от Скарлет къшъна на Том Форд цвят Buff, но ми е малко светъл за фд. Ако някой има  за размяна следващия 2.7 или 6 натурал. Рефила е нов, отворих само в единия край, с кутия, гъбичката не е отворена. https://www.scarletbeauty.bg/bg/grim-litse-fon-dio-teni/traceles … found-1-12gm-42oz

# 689
  • Мнения: 122

Ползвани са по 2 пъти,не търся нищо конкретно;)

Общи условия

Активация на акаунт