Размяна на бяла и декоративна козметика - 12

  • 89 580
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 434
Здравейте, предлагам следните неща за размяна:

1) Спрей за лице и балсам за устни на Wooden Spoon - чисто нови
2) Сенки на Douglas - суочнати 2-3 цвята
3) Руж на Наташа Денона - суочнат
4) Очна линия на Манхатън - пробвана малко количестно, видимо на снимката.

Не търся нищо конкретно.



# 706
  • Мнения: 746
Разменям крем на Мизон,чисто нов, поръчван е от Джолсе. Ползвах малката опаковка  и не ми се отваря тази. Търся корейски серум или ампула.

# 707
  • Варна
  • Мнения: 678
Здравейте, разменям следните продукти:
- FIGS & ROUGE Blurring Primer & Finishing Fix 30 мл - ползвала съм го 2-3 пъти - не е моето;
- мини червило на Lancome - l'absolu rouge 132 - чисто ново;
- FDT Kiko Milano 30 ml - N60 - чисто нов;
- FDT Clinique even better - 06 honey - липсва 1/3;
- FDT Radiant 03 - Natural beige - липсват 2/5;
- очна линия Illamasqua - черна - чисто нова.

Приемам всякакви предложения, търся също и ФДТ Vichy 30 beige.
Simple Smile

# 708
  • Мнения: 132
Здравейте, момичета🌸,
Разменям няколко неотваряни продукта от the Body shop:

Почистващ гел за лице и хидратиращ тоник от серията с витамин Е, както и минита на почистващото масло за лице с лайка, почистващата маска с хималайски въглен и маската с жеш-шен и ориз.
Получих ги от близък, който знае колко харесвам the Body shop, но аз ползвам само продуктите им за тяло. Кожата на лицето ми е много реактивна и чувствителна и ползвам един-единствен бранд за нея, който ми действа добре.
Интересувам се предимно от продукти за коса от професионалните серии, както и парфюм/количество от парфюм, но ще разгледам всяко предложение.

# 709
  • Мнения: 872



Здравейте, за съжаление разменям тази страхотна спирала на Диор, купена от Притишоп, мога да докажа произход, чрез имейл за покупка. Ползвана е буквално два пъти, докато установя, че не ми понася.

# 710
  • Мнения: 51
Време е за чистка ! Разделям се част от личната си колекция, които вече не са налични по магазините за продажба и могат да зарадват някой колекционер ,като мен Simple Smile
НЕ търся бяла козметикс, червила, тяло. Извън декоративнста може парфюми. Декоративна козметика ползвам само високи класове , като Mac, Urban Decay , Huda beauty и т.н.
1. MАС Skinfinish в цвят Beaming blush, златно прасковено, само пробван
2. Urban decay moondust eyeshadow SCORPIO, черно със  златисти блясъци 
3. Urban decay moondust eyeshadow EXTRAGALACTIC, черно с бордо диамантени блясъци 
4. Urban decay moondust eyeshadow DIAMOND DOG , натурално кафяво с бели диaмантени блясъци
5. MAC дуо  минерални сенки, цвят  SHE WHO DARES , изключително рядка и трудна за откриване лимитирана Дисни серия.  Двата цвята са уникални , тъмно сини и зелени диамантени частици на черна основа, с ефект нощно небе. С мокра четка стават метални.
6. Guerlain 4 colors , емблематичните четворки на Герлен в луксозно изпълнение, златна метална палитра с велурен калъф
7. MAC палитра за пълнене с един цвят, VEX, много нежен светлосив към златисто хамелеон
8. Четка за очна линия URBAN DECAY

9. Urban Decay FULL SPECTRUM PALETTE, с включена двустранна четка .Палитрата с уникални моно цветове, летни, шарени, за вашата различна визия, тоалети и поводи, подходящи и за основни гримове и за акценти в ежедневния грим
10. Urban decay VICE 2 палитра, с включена двустранна четка
11 Urban decay VICE 3 палитра
12. Urban decay FUN PALETTE, малка удобна палитра със стеахотни летни цветове- лилаво, тюркоаз, златисто, цикламено, перлено бяло с брокат , телесна перла.
13. Urban decay multitasker brush, Мулти функционална, четка за сенки за очи, с малка сбита глава, удобна за всичко

# 711
  • варна
  • Мнения: 679
Разменям руж Хот мама.Другите неща подарявам към размяната.
Търся нежен коралов руж или парфюм.

# 712
  • Мнения: 132
Update: Продуктите са уговорени за размяна
Здравейте, момичета🌸,
Разменям няколко неотваряни продукта от the Body shop:

# 713
  • Мнения: 2 024
1. Околоочен крем Probiotic- вероятно повече от половината е НАЛИЧНОТО количество.
2. Розова вода-липсва 1 пръст.
3. Спрей мист с алое Caprea- липсва
1 пръст.
4. Течни кристали за коса.
5. Ензимен пилинг- налично количество- до половина.
6. Успокояващ и балансиращ спрей за скалп Brave new hair- НОВ.
7. Коректор- 1 път тестван, номер 01.
8. Пилинг маски за лице.
9. Антицелулитна терапия от Кройтерхоф- душ гел и серум, използвани 2-3 пъти, и гел-НОВ.
Бих се радвала на размяна за спиралата на SKIN research от кутията на Кибрит, но ще разгледам всяко предложение.


# 714
  • варна
  • Мнения: 679
Разменям тази палитра.



Последна редакция: чт, 28 юли 2022, 21:26 от zvezdelina6407

# 715
  • София
  • Мнения: 1 462
Здравейте. Разменям палитра сенки за очи Revolution Ultimate crystal palette Adorned. Днес пробвах само 4 от цветове, но не ми допадат.

# 716
  • Мнения: 635


Разменят тези продукти, всички са пробвани веднъж.
Ще разгледам всички предложения, без фондютени, коректори и сенки за очи (не използвам).

# 717
  • София-Младост
  • Мнения: 23 355
Разменям
- Dr. Derm, Колагенов хидрогел за лице 50 мл, само пробван.
- Dr. Derm, Мицеларно почистващо мляко 120 мл, запечатано
Не търся нищо конкретно.

# 718
  • Мнения: 34
Здравейте, разменям следните неща:
Фон дьо тен Ysl touche eclat цвят BD25
Фон дьо тен Ysl all hours цвят BR40
Пудра filorga-flash nude

# 719
  • Мнения: 471
Момичета, докато се наканя да поръчам този мини комплект от Нотино той изчезна


Ако някоя има подобен нов , или някакви нови мини продукти на Ланком да ми пише Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт