КАУФЛАНД - тема 46

  • 62 767
  • 749
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 35 195
Къде я гледате тази кухня?

# 121
  • Мнения: 27 913
Има отделна брошура с играчки.

# 122
  • София
  • Мнения: 3 727
Може ли линк? И аз не я намирам..

# 123
  • Мнения: 27 913
На нас ни бяха оставили вчера хартиени брошури- стандартна, с играчки и брошура на аптеката която е в Кауфланд. Предполагам, че на сайта им я има брошурата с играчките...

# 124
  • Мнения: 35 195
Явно аз не я виждам...

# 125
# 126
  • Мнения: 35 195
Така ги разглеждах сега, като ги споменахте. Иначе нямах представа

# 127
  • Пловдив
  • Мнения: 41 010
Ей, значи!
Пак няма да има Персил?!
има, бе...тая сутрин купих за 11 и нещо.

# 128
  • Мнения: 9 257
Аз за шпеков салам да питам?
От години не съм взимала ,  странно но ми  "киселеят" като послевкус...
Сега в нас напират да купя шпек, да пробваме че ни се е доял, на коя Марка/фирма бихте ми препоръчали, мерси!

# 129
  • Русе
  • Мнения: 5 356
Шпеков салам Перелик преди беше хубав. Скоро не съм купувала обаче. Последно преди година сигурно вземах и един на Народен, но някаква селекция - не този стандартния.
Съвсем скоро купих Селекция немски салами слайс - единият вид беше страхотен, точно като шпек Бургас дето се води.
И вчера следобед купих хранителна стока от тазседмичната брошура и на цената от брошурата.

# 130
  • Мнения: 35 195
В л. Ще има намален салам тази седмица. Аз вземам само от него

# 131
  • Мнения: 19 061
Остават ли стоки от предишни промоции в Кауфланд / както в Лидл / . Мен ме интересува един топ матрак и вероятността да има изостанал някой

При нас остават понякога...не знам дали важи за всички филиали.

# 132
  • Мнения: 1 718
Аз за шпеков салам да питам?
От години не съм взимала ,  странно но ми  "киселеят" като послевкус...
Сега в нас напират да купя шпек, да пробваме че ни се е доял, на коя Марка/фирма бихте ми препоръчали, мерси!

Аз като ми се дояде такъв, вземам "Бургас" или "Сервилат" на "Орехите". Много ми е вкусен. Няма жили и послевкус на стара мас. Понеже всеки е с вкуса си, бих Ви препоръчала да си вземете малко от нарязания, който се продава на щанда в големите вериги, тъй като цената е доста по-изгодна. Варира между 15-25лв. за кг.

П.п Пак не съм видяла в коя тема пиша, но, да, в "Кауфланд" го има на щанда с мезетата и е супер.

# 133
  • София
  • Мнения: 3 727
Мерси за линка с играчките, може да мина да взема някоя играчка. Лолеещето се конче го взех миналата година за 15 лв и пак са му много. Не знам на тая цена дали ще има купувачи. Кухнята е от Лидъл миналогодишната, цената и е добра.

# 134
  • Мнения: 734
Някой вече да е погледнал чаршафите с ластик? Интересува ме дали е памучна материята.

Общи условия

Активация на акаунт