КАУФЛАНД - тема 46

  • 62 709
  • 749
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 19 027
Хвърлих едно око на брошурата - ами излагат се с цените и за пастите Sensodyne, и дезодорантите Dove, и салам Петрохан. Та те кога са били на нормална такава цена?
Даже не искам да я разглеждам цялата ...
Sensodyne Repair e пастата в брошурата, а тя е по-скъпа от останалите. Около 10 лв е в аптеките.

# 106
  • Мнения: 54 638
Много неща си харесах.
Да видим дали ще има Персил прах за бяло. Че все липсва.
Лимони, хек, бонбони Мерси, 2 вида маслини, домати.

# 107
  • София
  • Мнения: 1 163
за този тиган пишеше, че е емайлиран. Няма нужда от омасляване,  в такъв случай. Аз затова се и отказах. Ще си чакам тези от Лидл.
В Лидл имало ли е Лава ?
Не,друга марка са там. Грил тигана им беше с лята чугунена дръжка.
От новата брошура нищо не харесах,но ще ходя за френските петлета, докато са намалени. Взех един път, много вкусни станаха и ефектни. Нямаше я миризмата  и вкуса на химия, които усещам при пилешкото.

# 108
  • Русе
  • Мнения: 5 353
Здравейте! И аз съм за Печените чушки без оцет. Друго май не си харесах.

# 109
  • Мнения: 5 135
Шарана май е на изгодна цена, само него ще взема.

# 110
  • Мнения: 596
Някой да знае дали в Кауфланд зареждат вечер нещата от утрешните промоции. Има ли шанс да се купи кухнята например тази вечер?

# 111
  • Мнения: 13 589
Зареждат, но цените не са промоционални.

# 112
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 842
В 14 ч. ги зареждаха, бяха махнали всичко от промоционалните дрехи и т.н. Огромно празно място зееше за новите щендери. Хранителните стоки за другата седмица също ги зареждаха.
Прах за бяло Персил, който ще е на промоция другата седмица - няма. За бяло имаше само за 18 пранета със Силан, но той пък не е на промоция.

# 113
  • Г. О.
  • Мнения: 1 731
Знаете ли Кауфланд Велико Търново кога отваря сутрин? Не вярвам много на информацията в приложението, понеже ме е подвеждала преди.

# 114
  • Мнения: 54 638
Ей, значи!
Пак няма да има Персил?!

# 115
  • Пеликания
  • Мнения: 2 492
Всички май отварят вече в 07:00ч.

# 116
  • Мнения: 3 968
Някой да знае дали в Кауфланд зареждат вечер нещата от утрешните промоции. Има ли шанс да се купи кухнята например тази вечер?

Зареждат, но цените не са промоционални.

Ако цената е "специална", а не намаление от по-висока цена, може да се купи и в неделя.Кухнята не знам от кой вид е.

# 117
  • Мнения: 3 417
Остават ли стоки от предишни промоции в Кауфланд / както в Лидл / . Мен ме интересува един топ матрак и вероятността да има изостанал някой

# 118
  • Мнения: 672
Кухнята не е от асортимента им и би следвало да е на цената обявена в каталога. Ако не се лъжа, тях не ги изкарват преди отварянето на магазина. Доста стоки от хранителните и нехранителните стоки ги излагат в неделя, но тези тип дрехи и играчки май след затварянето на магазина ги изнасят. Това съм забелязала поне в нашия филиал.

# 119
  • Мнения: 27 696
Вчера си излязох само с едни бонбони Grinning Масло нямаше, друго което търсех липсваше....На всичкото отгоре на няколко места имаше палети и колички със стока и не можеше да се мине. След като се върнах на доста метри веднъж заради палет, оказа се, че и от другото място не може да се мине, дори служителката ми каза, че нямало да стане...и хайде пак заобикаляне...Не ми се мисли в неделя вечер как е като зареждат стока Grinning

Общи условия

Активация на акаунт