КАУФЛАНД - тема 46

  • 62 673
  • 749
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 3 611
Джули, тежък ли е и покритието му лесно ли се чисти.
Не е лек, но не е и прекалено тежък. Покритието не трябва да се търка прекалено. Не се оставя да кисне в мивката. Трябва да се сведе до минимум времето, което изминава от началото на чистенето до момента, когато се подсушава и омаслява отново, за да е готов за следваща употреба.

# 91
  • Мнения: 5 102
Офф бях забравила и момента с омасляването, пак ужасия си беше, май ще го пропусна този тиган.

П.с. Взех го в крайна сметка, той така опакован, не можах на место да му видя дръжката и как е като захват. Сглобих го, дръжката наистина много евтинджос, не ми хареса и това, че си я закачаш, откачаш. На няколко пъти докато симулирах на бюрото в офиса го изтървах, само дръжката ми остана в ръцете, не ми се рискува керамичния плот, та го върнах накрая.

Последна редакция: чт, 26 ное 2020, 14:41 от dani-ela-80

# 92
  • София
  • Мнения: 1 163
за този тиган пишеше, че е емайлиран. Няма нужда от омасляване,  в такъв случай. Аз затова се и отказах. Ще си чакам тези от Лидл.

# 93
  • Мнения: 3 417
за този тиган пишеше, че е емайлиран. Няма нужда от омасляване,  в такъв случай. Аз затова се и отказах. Ще си чакам тези от Лидл.
В Лидл имало ли е Лава ?

# 94
  • София
  • Мнения: 3 611
Днес сефтосах тигана. Намазах го с четка с малко олио.  Първо метнах кебапченца, а после пържолки. Станаха да си оближеш пръстите. Много съм доволна.

# 95
  • Мнения: 9 776
https://www.kaufland.bg/broshuri.html - новата се показва като скролнете надолу.

Хубав ден!

# 96
  • Мнения: 24 369
Тиган за палачинки на Тефал за 22лв, добра цена ли е ?

# 97
  • Мнения: 35 119
Ще има от хубавите чушки без оцет. На мен много ми харесват.

# 98
  • Варна
  • Мнения: 10 793
Тиган за палачинки на Тефал за 22лв, добра цена ли е ?

За мен не. Навремето си купих за около 15 лв, пак Тефал, пак от КФ.

# 99
  • Мнения: 35 119
А и от този на Брио съм по- доволна

# 100
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Тиган за палачинки на Тефал за 22лв, добра цена ли е ?
Преди 3 месеца може би си взех Тефал за палачинки от Кауфланд за 15 лв. Мисля, че бяха намалени на 50%

# 101
  • Мнения: 1 700
Тефал отдавна не са това което бяха като качество. Вече и 22лв. са ми много за няколко ползвания. Впечатли ме на Иван Звездев тигана и мисля да го пробвам при първа възможност.

# 102
  • Мнения: 1 355
Хвърлих едно око на брошурата - ами излагат се с цените и за пастите Sensodyne, и дезодорантите Dove, и салам Петрохан. Та те кога са били на нормална такава цена?
Даже не искам да я разглеждам цялата ...

# 103
  • Мнения: 3 961
Дезодорантите навсякъде са скъпи, поне пускат промоции тук.

# 104
  • Мнения: 4 595
Телевизор някой да си е купил? Отзиви? Привлича ме гъвкавата им политика за техника.

Общи условия

Активация на акаунт