🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 - Сезон 2, тема 10

  • 25 196
  • 1 020
  •   1
Отговори
# 990
  • Мнения: 9 483
Със същия успех могат да вземат някой от
“Съдби на кръстопът” за следващия сезон.

Този Кристиян и аз го знам заради въпросната просташка снимка от плажа, не от актьорските му изяви.
Много ме изненада, че точно той стигна тук, а много по-интересни маски отпаднаха още в началото и в това ми беше надеждата да се окаже някой друг.

# 991
  • Мнения: 27 437
София Ден и нощ не съм гледала  . Даже съм му забравила и физиономията ,щото съм го мяркала в клипове на жИна му.
А ,за готвенето по тв има предвид кулинарно предаване или че не му е това професията. За заведението не излъга ,каза че не притежава такова.


За Ягата дубльор ли е или Не ?
Ама как се изхитри само махаше с пръстче при разпита от Васко .
Къв Краси Радков го гони ?
Къде ще му скрият шкембето ?

# 992
  • В страната на мечтите.
  • Мнения: 903


Този Кристиян и аз го знам заради въпросната просташка снимка от плажа....
За каква снимка става дума?

# 993
  • Мнения: 1 424
Къв Краси Радков го гони ?
Къде ще му скрият шкембето ?
Краси не е чак толкова пълен вече. А и Бабата все ходи прегърбена, мислехме си, че крие висок ръст, но нищо чудно да крие корем. Макар че И той много остаря, не знам дали има толкова енергия вече.

# 994
  • Мнения: 5 347
Костюмът на Баба Яга е доста широк, та всичко е възможно. Не мисля обаче, че е Краси Радков. Едно на ръка, че не е толкова пластичен като него, второ, че уликите грам не се връзват с него (ако не броим футболната топка, която свързвам с Гацо Бацов) и трето, нюансите в гласа изобщо не са негови.

# 995
  • Мнения: 9 483
Този Кристиян и аз го знам заради въпросната просташка снимка от плажа....
За каква снимка става дума?

Беше се снимал на плажа, зад него се виждаше пълничка жена и беше написал нещо подигравателно за нея.

# 996
  • Мнения: 11 540
В американското са още по-неизвестни, както каза някой по-назад - нали не очаквате Лили Иванова и Христо Стоичков под маските.
Това не е вярно. Участниците са си доста известни за Щатите. В този сезон само някои от отпадналите досега са Бъста Реймс, Мики Рурк, Боб Сагет, Браян Остин Грийн. Не бих казала, ча са неизвестни.

# 997
  • Мнения: 5 347
Във втори сезон беше май Сийл, той ако е световно неизвестен...

# 998
  • Вестерос
  • Мнения: 38 237
Този за сефте го виждам.

Коя му била жена не разбрах обаче?

# 999
  • Мнения: 5 347
Поп-фолк певицата Джулия, също толкова известна Grinning

# 1 000
  • Мнения: 10 139
Много разочароващо толкова “известна личност” да се задържи досега така убедително във формата. Радвам се, че отпадна. Щеше да е подигравка със зрителя да отиде по-далеч, и това му беше много. А Поли Генова например си тръгна толкова рано.

# 1 001
  • София
  • Мнения: 513
Сега чета коментарите във Фейсбук. Едната половина "кой е тоя", другата "браво, Митак" Joy

# 1 002
  • Варна
  • Мнения: 10 550
Тоз Кристиян, който за първи път чувам и виждам и до утре няма да му помня грам физиономията не го попитаха как е успявал да се крие от семейството си.
Значи ли това, че Хищницата може наистина да е жена му, която също ми е толкова неизвестна и безинтересна?

# 1 003
  • Мнения: 721
Във втори сезон беше май Сийл, той ако е световно неизвестен...
Детенце си още.😁😁

# 1 004
  • Мнения: 1 424
В Щатите една четвърт са доста известни, една четвърт са от категорията на Кристиян (полуизвестни), остсналите са си направо напълно неизвестни. Във френската версия на предаването е същата работа.

Общи условия

Активация на акаунт