💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 12 /15.11. - 22.11.2020/

  • 66 482
  • 2 203
  •   1
Отговори
# 2 175
  • Мнения: 6 241
Ако го смятат за неочакван - Милен.

# 2 176
  • Мнения: 1 444
Лазаринов би ми бил най-неочакван. Дано не е той.

# 2 177
  • Мнения: 6 241
Лазаринката ще е абсурден победител - толкова е смотан и некадърен. Но феновете му (двама на брой) ще са доволни.

# 2 178
  • Мнения: 1 117
Възможно е и да е някоя от жените.

# 2 179
  • София
  • Мнения: 2 189
Лазаринов би ми бил най-неочакван. Дано не е той.
Чак пък толкова неочакван Joy - не вярвам.
Ако го смятат за неочакван - Милен.
Е как Милен - за много хора точно той е очакван, виж анкетата тук.

Последна редакция: нд, 22 ное 2020, 01:57 от Sunny bunny

# 2 180
  • Мнения: 6 241
За нас е очакван. Според продуцентите може да не е. Не ги надценявайте Grinning

# 2 181
  • София
  • Мнения: 27 175
Ако го смятат за неочакван - Милен.

мхмхм, е как, че той ми е сред фаворитите от ден първи. после изпадна от класацията ми, но пак се върна.
В смисъл каква изненада ще е това? Ако ще е изненада трябва да е Лазаринов или някоя жена, защото в България жени изключително рядко печелят подобни формати. Значи само 1 сървайвър и 1 ферма, това от колко общо сървайвъра, къртици, ферми и ИВ? Simple Smile

# 2 182
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 078
Аз искам Ваня, Милен и Боби на финал. Останалите са ми все тая. Може би и Любо.

# 2 183
  • Мнения: 6 241
За нас е очакван и дори от фаворитите. Но за повечето участници по време на предаването може да не е бил. Виждали са силни представяния от Тодор и Вайс да речем, а за жените - и от 4-те останали. Ние гледаме отстрани, но вътре играчите може да са разсъждавали по различен начин. И сега като са навън и гледат предаването, да виждат предимно моментите на Тодор, сестрите, Ваня (защото най-много тях дават). Защото Милен не заема много екранно време.
А и като питат участниците, какво се очаква да кажат? Ако Ваня е спечелила да речем, няма да каже директно, че е тя, а ще ни пързаля. Както и всеки друг, ако е спечелил. Никой няма да заяви, че победителят е очакван и много се говори за него. А ако наистина е Милен, продукцията може да смята, че ще е по-неочакван за зрителите от Тодор, Вайс или някое от момичетата.

# 2 184
  • Сред мелниците
  • Мнения: 1 294
Всъщност, остроумна, както винаги.

# 2 185
  • Мнения: 2 394
Юлиян беше един емоционално увреден човек, с добра физическа подготовка, но слабо представяне на определени компоненти и наклон към шмекеруване. Чисто като физически възможности наистина нямаше конкуренция, но то и извадката не беше силна. Това дали той е най-заслужилият е доста субективно, понеже играта е комплексна и освен битките, има и социален и стратегически елемент.

То защото победителя показа изключителни  социални и стратегически елементи 😂😂😂😂. А дали един човек е емоционално увреден може да го твърди само специалист.

# 2 186
  • Мнения: 2 032
Чудо ми е изключително флегматичен. Дори някак неестествено, като опита да се забърза. Че и в говора - няма интонация, няма нищо.

Чудо изглежда добър човек.



(Ау, сега ще ме сдъвчат че са влезли две мнения едно след друго. Опитах да изтрия по-краткото - това, но не ми дава)
Съжалявам.

Последна редакция: нд, 22 ное 2020, 08:18 от Soney

# 2 187
  • Мнения: 2 032
Общо взето хитро се измъкна от целия резил с полу-резил, но ходът му се оказа печеливш - я, колко хора вярват, че ако не беше легнал щеше да победи Катя!   Да, бе, да!  [/img]

Чак пък хитро?  Интуитивно може би. Аз не казвам, че непременно щеше да загуби, но определено натам си вървяха нещата. Това което мен ме изкефи е че отказа да си играе ролята, да се кълчи там уж че се състезава, само и единствено в полза на продукцията, която смятам всички вече сме на едно мнение, че смята зрителя за дебил. Отказа и ги постави в голяма чуденка. Е това ме изкефи. Единственото което щеше да ме изкефи повече е да беше развивал умно, да беше я изпреварил с врътките, почнал пъзела по-рано и после да я бие с 2 секунди. Лудата, щеше да си понесе загубата с достойнство - разбирай с крива усмивка "кокошо дупе" без ревове. Ревовете щяха да са в лагера, когато малката види че се връща Майонеза.

Що се отнася - кой бил най-достоен - за мен това са думи неприложими в контекста. Не са приложими в игри. Още повече в опорочени игри. Даже и "заслужил" няма смисъл. В едни чисти игри, който заслужава печели - няма такова нещо - заслужил ама не спечелил.

# 2 188
  • Мнения: 9 700
В едни чисти игри, който заслужава печели - няма такова нещо - заслужил ама не спечелил.
Има лош за нас като българи пример за обратното, и то в игри от най-високо ниво.
Йордан Йовчев, Атина 2004

Последна редакция: нд, 22 ное 2020, 08:38 от Bengun

# 2 189
  • София
  • Мнения: 4 177
Не разбрах имаше ли интервю с Николай по ТВ след отпадането му или съм го пропуснала.

Общи условия

Активация на акаунт