КГБ = Клуб на Готините Баби - 203

  • 42 829
  • 739
  •   2
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 16 023
Габката, не виждам снимка на чантата.
А много обичам да гледам и избирам чанти. Като ученичка и студентка бях малко прекалила - имах само 27 чанти. Имахме вграден шкаф в коридора и ги тъпчех там. Като отварях те изпадаха върху мене. После ми писна и намалих поупкитеСега се чудя как съм имала търпение да им сменям съдържанието.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 378
Здравейте!  Hands Wave

Гъбче, честита ти чанта, носи си я със здраве!  Kiss
Правила съм пататник на фурна, но картофени кюфтета не съм. Станаха вкусни, не толкова мазни и най-важното, аз не се вмирисах на пържено!  Nerd
Дори на вечеря свършиха!
Вече мисля утре какво да приготвя за ядене.  Thinking

И аз нищо не пия за короната, нали съм алергична, освен че си цедя лимонов сок,  това е.
Стоя си в къщи, ето тази седмица само в понеделник излизах до Градска болница и Кауфланд и през другото време у дОма! Знам че се обездвижвам, ама пусти страх!!!
От 23.11., ще ходя на физиотерапия, тогава ще си наваксам вървянето, иди-ела, иди-ела.....

Лека нощ, сладки сънища!  

# 47
  • Мнения: 1 997
Айша,чантата е от Тенденза.
Дебна я от месец и половина😁
Да и свалят цената де😁
И аз се заплесвам по чанти.
Имам същата такава като новата,само че в светъл вариант.
Златисто жълто,бяло.
А сегашната е графитено черно с лъскав сребърно.
Обичам големи чанти.
Обичам да си купувам,но и аз като тебе отдавна сэм се ограничила.
Имам една лачена чанта,която влача от 10 години.
Ей каква кожа, какво беше туй чудо - не е мръднала през годините.
Сега съм с нея и с тропам с едни лачени боти бързоходки.

Ето я новата


Танче😍😍
Движи се около вас.Не се обездвижваййй.

Последна редакция: пт, 20 ное 2020, 23:41 от Gabkata

# 48
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 293
Добро утро, момичета!
Честит празник на християнското семейство! Бъдете здрави и благословени! Здравето, любовта и късметът да бъдат с вас.
Гъбче, честита ти нова чанта - много е джиджана! Аз пък съм точно противоположна. Не обичам да си купувам. Добре че е щерката, която от време на време се сеща за мен. Иначе мога цял живот да си карам с една Blush Тя ме оставя, аз - не!

# 49
  • Мнения: 1 563
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ХРИСТИЯНСКОТО СЕМЕЙСТВО!
Семейството за всички ни е свято.
Навярно Господ тъй е наредил...
Навсякъде така е по земята.
В това гнездо човекът се е свил!
И както казват всички англичани,
във него ни е скрита крепостта!
До днес и в бъдеще ще остане
най-важното устройство на света.
Не можеш ти на чужд да се облегнеш!
Не може чужд до край да те търпи!
Къде при нужда можеш да отседнеш
и кой в дома си ще те приюти!
Във него си роден с баща и майка,
растеш със свойте братя и сестри,
а и жена ти тука става майка,
така родът ти ще се продължи!
Ти тук любов и радост получаваш,
щастлив си ти със своите деца...
И трудностите тук преодоляваш,
общуваш ти с най-близките сърца!
В дома си ти си истински свободен!
На всички можеш да се довериш...
Във ничий дом не можеш да останеш,
без предварително да заплатиш!
Дори понякога да си се скарвал
и гневни думи да си разменил...
забравяш за горчивата попара,
прощаваш всикиму и ставаш мил!
И не напразно има поговорка,
че нашта кръв не става на вода!
Затуй семейството се пази зорко
и се посреща всякаква беда!
Щом ти живееш във една семейство
и в него имаш пълна свобода,
и безотказно ти във него действаш,
ти там си като риба във вода!
Хр Славов

# 50
  • София
  • Мнения: 8 370
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ХРИСТИЯНСКОТО СЕМЕЙСТВО, МОМИЧЕТА!
Да имаме здраве, разбирателство, любов!
Тези дни изчезнах, даже не отварях лапчо, че се посветих изцяло на плетките. Оплетох 6 комплекта шалове и шапки. Имам още прежда и ще продължа да плета до изчерпване на количествата. Simple Smile
Изчетох ви, радвам се, че всички сме добре. Дано и занапред да е така.
Хайде спорен ден. Отивам в КПП-то.

# 51
  • Мнения: 5 346
Честит ден на християнското семейство! 

Гъбке, честита ти нова чанта! Да е пълна с парички, с парфюмче, с червилце, с кремче и други женски глезотийки!
Аз като Янчето. С една карам години. Нямам никакъв интерес към нови модели. 
Все по-често си мисля, че в  последните години ставам все по-стисната и внимателна в харчовете за себе си. Не е до нямане.  Обяснявам си го със страх за бъдещето. То изобщо не е ясно дали ще има бъдеще, ама човек все се надява да стигне до старини и да се справя сам.  Вместо сега да се обличам и поддържам, аз  се неглижирам. И това никак, ама никак не ми харесва. 
Вече приключих със заместването.  Надявам се скоро да не ме търсят, защото   е много опасно в училище.
На всички пожелавам хубави неща и най-вече да ви заобикалят заразите!

# 52
  • Варна
  • Мнения: 378
       Честит празник Ден на християнското семейство!
Здраве, любов, мир и благополучие в семействата ни!   Flowers Four Leaf Clover 
 

# 53
  • Мнения: 1 027
Честит празник!

# 54
  • Мнения: 1 997
Привеет!


За поспаланките кафе!😍

Тази сутрин вече е зимна.
Лед имаше.
А листата на дървета се сипеха като дъжд.
Чуваше се как падат.
Ами време му е.
Сега слънчо си пече.Точно ,че да ми изсъхне прането.

Хайде,приятен и спокоен ден за всички ни!😍😍

# 55
  • София
  • Мнения: 16 023
Габката, сутринитеса зимни.
Но към 11 в Сф. напича и е много приятно.
Ще съм доволна до Коледа да е все така. Ама надали...
Я да питам къде се скрихте всички?
Няма страшно, през нета няма да се коронясате.
Не е лошо да се обаждаме, да се знае кой здрав, кой болен.
В петък не излизах, че беше много облачно, а и си имах задачка в къщи. В събота Пл. излезе преди мене и клюкарките от пейката веднага му забили въпроса - А. коронясана ли е, да не е под карантина. Те не ме били видели и даже забелязали липсата ми. Отчет по домова книга трябва да има.

# 56
  • Мнения: 18 535
Мен няма кой да пита.
Съседка е позитивна, първото близо с короната.
Идва и в малките градове - като онази реклама, сега в София, после и в други градове. До сега само контактни, вече и носители, сколо и у нас.
Близки на сина софиянец има, и починали роднини имат .
То  добро на Мангъров, но спира по средата - жертви ще има, който оцелее и неговата тактика.
Само за близките, дето губят човек е друго.
Казала съм да не ме спасяват, че четох, доста скъпо е, и гаранция никаква, че си напълно здрав.Каквото е писано, от организма на човека зависи.
Жал ми е за лекарите ,като на война ги губим.
Приятел работи в такова място, заразени повече ходят.Сами си купуват маски, предпазни средства,  а трябва да имат поне те достатъчно за смяна.
Ние покрихме оранжерията отгоре, страничните нямаше време, пък и имаше заварки, трудни, и само неделя почивен ден.
Разкопах дето няма да се гази и то половината и сложих лук и репички, исках цялото , но ходих и се върнах по моята практика, не ми се щеше ,утре ще е .Ще го направим, но доста е порутено да стане веднага.
Да стане лук ,чесън ,репички ,салата, до март, после домати.
Има и за изкусуряване, ако мога ,като не мога ,когато мога, пътеки, зелени площи , писах за тях.
Което стане, да сме добре  и толкова.

# 57
  • София
  • Мнения: 4 177
Ето ме. Правя желе от дюли, оставих да изстине да видя как е действителната гъстота и да го довърша утре.
Ситуацията става напечена. Не съм забравила думите на генерала от пролетта. Абе, не сме читаво племе. Все се чудя, че има още хора дето се правят на безсмъртни. Както се казва, не дърпай дявола за опашката...

# 58
  • София
  • Мнения: 5 074
Ето ме. Правя желе от дюли, оставих да изстине да видя как е действителната гъстота и да го довърша утре.
Ситуацията става напечена. Не съм забравила думите на генерала от пролетта. Абе, не сме читаво племе. Все се чудя, че има още хора дето се правят на безсмъртни. Както се казва, не дърпай дявола за опашката...
Не напечена, а яко почва да гори. Генерала беше прав, но почнаха да го подиграват и той се пооттегли. Човек с достойнство. Сега ще си сърбаме попарата, щото сме все много отворени и знаещи.
Дано да се разминем...ама не ми се вярва, защото сме безотговорни.
Жал ми е, че вече умират все повече млади хора, та и малки деца.
И за всичко сме виновни НИЕ !
Не разбирам, защо търсят вина в лекарите ? Та те са там ! Има и лекарства, има и легла, има и лекарства... Кой е виновен ?
НИЕ !

# 59
  • Мнения: 7 384
Хули,изобщо не се чувствам виновна,а и не оправдавам мрънкащите постоянно.Като са учили за лекари какво са си мислили,че ще работят със здрави хора ли? Ами ето нА едно изпитание и видяхме кой колко струва - и лекари,и учители и всички останали.Как може един 80 и няколко си годишен лекар да отиде да помага,а младите му колеги да заплашват с напускане? В азиатските страни направо ще ги линчуват за подобно изказване,а тук ...вятър ще им веем.При това не чух някой да се е загрижил за здравето на хората.Всичко се прави /според думите на здравния министър/ да намалим натиска върху здравната система.Този номер вече го играхме март месец и...какво стана....отвориха и всичко се върна в нулевата точка - там откъдето започнахме пролетта.Сега ще стане същото - затягаме и ....отново на първа крачка.При това ,като толкова много пазят маските ,защо има болни лекари,които са оборудвани като космонавти? Излиза,че гаранция няма.За това пък отново много хора остават без доходи и .... тепърва ще гледаме гладни и умиращи от други болести.При това вече има умиращи пред болниците и в линейките,а и такива ,които не са дочакали линейката,която като луда обикаля тъй като никой не иска да приеме болен,които ще умре в неговата болница.Пазят си имиджа и това не е от сега,а от години.Да отчетеш , като починал от ковид , болен дошъл за хемодиализа и държан пред вратата на болницата с часове е направо престъпление.Оправданието,че нямал тест за ковид не хваща дикиш поне в моите очи.Като си отишъл планирано за хемодиализа защо не са те предупредили ,че трябва да направиш тест? Ако имаше познати,връзки или пари нямаше да умре пред вратата.Защо един приемт веднага,а друг...си остава пред вратата или го връщат в къщи.Пратиха хеликоптер за една счупена ръка,а за тежко болни няма и грам внимание и грижа.За съжаление това е грозната истина,която се опитват да скрият с нелепи оправдания.

Общи условия

Активация на акаунт