🐑Фермата сезон 6 Тема 11 /15.11-22.11/

  • 99 902
  • 3 272
  •   1
Отговори
# 1 695
  • Мнения: X
Скрит текст:
Значи така да ме е яд, че не избраха Даяна да отива на дуел. Ама още от началото се върти един спойлер за Милена и нея, не знам ... надявам се да не съм ви подвела. Самата аз не знаех колко е истина и се надявах да е верен.

# 1 696
  • Мнения: 419
https://fermata.btv.bg/videos/utre-vecher-vav-fermata-ljuboven-t … tva-izlishen.html

От утре Общата ще се гушка с Петър.
Някой помни ли как се казват жените, които в рамките на 3 дни спят с двама различни мъже в леглото?

# 1 697
  • Вестерос
  • Мнения: 38 264
Aз в спойлер ще напиша двата ми варианта за втори дуелист и кой отпада, но това е съобразено с други спойлери!

Скрит текст:
1. Митко. Митко отпада. Беше видян нач. на октомври на автогарата в София. По това време вече трябва да отпада. Милена кара Стоян да е той.

2. Петър. Петър отпада. Някъде пак октомври, ама не помня кога, в нач. беше, ви бях писала , че май видях Петър във Варна. Но не съм на 100% сигурна, че е бил той Simple Smile
Хм, случката с крака на Стоян е отпреди около месец, т.е. някъде към средата на октомври. Знам, защото свекърва ми му е снимала крака. За да е видян в началото на октомври Митко, явно ги пускат от време на време, друго обяснение нямам.
Е може и средата да е било, помня ли.

Но от промото се вижда всичко.

# 1 698
  • Мнения: 1 073
Не следя редовно, но някой може ли да обясни защо всички са против Стоян? На мен ми е жал за него.

# 1 699
  • Мнения: 269
Щом го казаха и в промото мога вече да приказвам Grinning

Стоян не го боли крака и теАтро.
Утре подробности от Андрей.

# 1 700
  • Варна/Амстердам
  • Мнения: 1 212
В страницата на предаването в инстаграм наричат Мара-Жълтият зъб.😨😂

# 1 701
  • Вестерос
  • Мнения: 38 264
Дана, я да те питам, ти поне си казваш. Падаше ли си по Калоян? Защото такива наченки показваха, че и гласът зад кадър пригласяше. Grinning

# 1 702
  • Мнения: 1 140
Естествено, че е театро щом след прегледа потвърдиха, че медицински причини няма.

# 1 703
  • Мнения: 1 651
Аз си мисля дали няма вариант Стоян да излезе без дуел и на дуел да са някои от другите?

# 1 704
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Мда, нищо му е нямало и на снимката.

# 1 705
  • Мнения: 2 661
Щом го казаха и в промото мога вече да приказвам Grinning

Стоян не го боли крака и теАтро.
Утре подробности от Андрей.
Значи Стоян ще напусне доброволно?

# 1 706
  • Мнения: 5 178
Щом го казаха и в промото мога вече да приказвам Grinning

Стоян не го боли крака и теАтро.
Утре подробности от Андрей.
А кой знае дали някого нещо го боли? Може да няма нищо, което се хваща на рентген, може да не е драматично, но човека да го боли.  Ей, като нарочат някого.....

# 1 707
  • Мнения: 22 985
Аз онзи ден се събудих с болка в дясната тазобвдрена става.Цял ден куцах.Нямаше причина.На другия ден мина, гака че възможно е да е имал някакъв дискомфорт, който да е отминал в последствие.Като гледах как се мятат на тепиха.

# 1 708
  • Другата България
  • Мнения: 37 400
Аз мисля, че Даяна е взела двоен хонорар за участието си.
Значи не съм я гледала в единствената й роля досега, сега я гледам по принуда.
Това, което виждам ме кара да се срамувам, че съм жена, и че я харесвах в началото.
Не е лека жена, снощи писах, но  се държи като такава, а е слаба актриса и ролята на Пепеляшка, намерила принцЪТ с белия....самолет, която се опитва да изиграе всъщност я доближава само и единствено до главната роля във "Възход и падение на куртизанките".
Сори.
Всъщност не, не съжалявам.

# 1 709
  • Мнения: 2 870
Не следя редовно, но някой може ли да обясни защо всички са против Стоян? На мен ми е жал за него.
[/quote

В този сезон такава им е играта. Изолират един и играят срещу него, докато отпадне. След Стоян очевидно ще е Данчо. Милена е ясна, откакто се върна в играта, но вече трябва и мъже да чистят.

Общи условия

Активация на акаунт