🐑Фермата сезон 6 Тема 11 /15.11-22.11/

  • 99 973
  • 3 272
  •   1
Отговори
# 1 710
  • Мнения: X
Сериозно ли всичкото това куцане от Стоян беше театър? Леле, добра актьорска игра. Страшно съм разочарована, не очаквах това...
Нямам думи! Абе как ви избраха все такива? С маймуни ли се конкурирахте на кастингите?
Връщайте бай Анго или директно му давайте наградата на него и затваряйте портите. Продукцията да направи един сезон почивка и да правят сезон 7 през 2022 година.

# 1 711
  • Мнения: 482
Не следя редовно, но някой може ли да обясни защо всички са против Стоян? На мен ми е жал за него.
Защото живее с тъща си, крие се от нея, че пуши, не влиза в открити спорове с останалите, гледа да се разбира с всички т.е. не се държи мъжки и  свири фалшиво на гайдата си. Е как да не ти е противен.
И с какви очи му се подиграват близо 30 годишни все още живеещи при мама, тати и баба не ми е ясно.

# 1 712
  • Вестерос
  • Мнения: 38 328
От къде си правите извода, че Стоян сам ще напуснел?

# 1 713
  • Мнения: 35 147
Тези от БТВ защо така се излагат? Издадоха миналата седмица Кустев, на промотата все се вижда кой е ратай, сега пък кой е вторият    дуелист.
И този сезон се виждат операторите

# 1 714
  • Мнения: 5 285
Сериозно ли всичкото това куцане от Стоян беше театър? Леле, добра актьорска игра. Страшно съм разочарована, не очаквах това...
Нямам думи! Абе как ви избраха все такива? С маймуни ли се конкурирахте на кастингите?
Връщайте бай Анго или директно му давайте наградата на него и затваряйте портите. Продукцията да направи един сезон почивка и да правят сезон 7 през 2022 година.
За цяла година опосумите що гадости ще измислят, мани....

# 1 715
  • Мнения: 453
Щом го казаха и в промото мога вече да приказвам Grinning

Стоян не го боли крака и теАтро.
Утре подробности от Андрей.
А кой знае дали някого нещо го боли? Може да няма нищо, което се хваща на рентген, може да не е драматично, но човека да го боли.  Ей, като нарочат някого.....

Абсолютно. Колко пъти ме е болял кръст, а ортопедът казва..ми нищо ти няма, а аз св чудя на коя страна да заспя...

Дана пак да се изкаже, тя нали е била във фермата до ден 100...

Абе и на миналото промо писаха някои, че се видяло Даяна била избраната, ама кво стана то.

# 1 716
  • Мнения: 269
Дана, я да те питам, ти поне си казваш. Падаше ли си по Калоян? Защото такива наченки показваха, че и гласът зад кадър пригласяше. Grinning


С риск да бъда пак наплюта с "да, да, ти пък много знаеш" или "точно пък така ще да е било".

Аз наистина го харесах в началото "визуално", НО имаше много, много неща казани и направени от негова страна за да си "втълпявам" или "измислям" както бяха писали тук, защото съм споделила, че си играе и търси внимание.
Не съм момиченце от типа на" вървя след някого, защото е готин пич и не ме забелязва". Бях 😀😀😀 ама като малка хахах.

Бих била много, много пояснителна ама сега не може.

# 1 717
  • Другата България
  • Мнения: 37 683
Кой казва, че Стоян лъже?
Промо не гледам. Винаги е подвеждащо.
Хайде нека има нещо официално и тогава да говорим.
Аз поне.

# 1 718
  • Мнения: 255
Някоя случайно да знае зодията на Петърчо??

# 1 719
  • Мнения: 453
Кой казва, че Стоян лъже?
Промо не гледам. Винаги е подвеждащо.
Хайде нека има нещо официално и тогава да говорим.
Аз поне.

Ми как кой, вътрешният агент - синята луна.

# 1 720
  • Мнения: X
Видяхте ли ги как пушат при сеното? Аз се втрещих No Mouth

# 1 721
  • Мнения: 2 886
Кой казва, че Стоян лъже?
Промо не гледам. Винаги е подвеждащо.
Хайде нека има нещо официално и тогава да говорим.
Аз поне.

По-скоро продукцията ще играе срещу него.  Дано е последният им сезон, тотал щета са.

# 1 722
  • Мнения: 269
Щом го казаха и в промото мога вече да приказвам Grinning

Стоян не го боли крака и теАтро.
Утре подробности от Андрей.
А кой знае дали някого нещо го боли? Може да няма нищо, което се хваща на рентген, може да не е драматично, но човека да го боли.  Ей, като нарочат някого.....

Абсолютно. Колко пъти ме е болял кръст, а ортопедът казва..ми нищо ти няма, а аз св чудя на коя страна да заспя...

Дана пак да се изкаже, тя нали е била във фермата до ден 100...

Абе и на миналото промо писаха някои, че се видяло Даяна била избраната, ама кво стана то.

Дана се изказва, защото е във форума и има право, колкото и вие.
Или има определени неща, за които може да се изразявам?

Изобщо не става на въпрос за мнението на доктора!
И Стоян точно пък от мен не е нарочен.

# 1 723
  • Мнения: 1 073
Че какво срамно има да живееш с тъща си или свекърва си?

# 1 724
  • Мнения: 5 285
Кой казва, че Стоян лъже?
Промо не гледам. Винаги е подвеждащо.
Хайде нека има нещо официално и тогава да говорим.
Аз поне.
Мери, вероятно заради поведението на Андрей в промото. Ама то, на чужд гръб...
Аз не мисля,че ще излезе, даже, за да им е гадно на дружината, може и да се върне. ( А Ваня...не се проявява добре в такива ситуации).

Общи условия

Активация на акаунт