🐑Фермата сезон 6 Тема 11 /15.11-22.11/

  • 100 043
  • 3 272
  •   1
Отговори
# 1 725
  • София
  • Мнения: 2 689
Някоя случайно да знае зодията на Петърчо??

Телец е.

# 1 726
  • София
  • Мнения: 6 292
Видяхте ли ги как пушат при сеното? Аз се втрещих No Mouth

Хаха, да. Мъжът ми реагира на това, ама то при него е професионално Simple Smile

# 1 727
  • Мнения: 5 348
Че какво срамно има да живееш с тъща си или свекърва си?
Ми не е " мъжкарско". Те тия много разбират от мъжкарство, колкото от ядрена физика.

# 1 728
  • Вестерос
  • Мнения: 38 368
Дана, я да те питам, ти поне си казваш. Падаше ли си по Калоян? Защото такива наченки показваха, че и гласът зад кадър пригласяше. Grinning


С риск да бъда пак наплюта с "да, да, ти пък много знаеш" или "точно пък така ще да е било".

Аз наистина го харесах в началото "визуално", НО имаше много, много неща казани и направени от негова страна за да си "втълпявам" или "измислям" както бяха писали тук, защото съм споделила, че си играе и търси внимание.
Не съм момиченце от типа на" вървя след някого, защото е готин пич и не ме забелязва". Бях 😀😀😀 ама като малка хахах.

Бих била много, много пояснителна ама сега не може.
Няма нужда от много обяснения. Значи наистина е било така, каквото виждаме Simple Smile Всичко от чисто любопитство Grinning

# 1 729
  • Мнения: X
Още съм в началото на епизода (благодаря на Мари Мар за качването му)... докато ВЪЙ Мария и Даяна коментират поведението на Йордан, що Надежда мие чиниите? Няма ли да има една глоба ся, 10-20% от бюджета? Ах, въй, ВЪЙЙЙ

# 1 730
  • Мнения: 255
Някоя случайно да знае зодията на Петърчо??

Телец е.
Благодаря!

# 1 731
  • Мнения: X
Имам чувството, че през няколко страници се пита коя зодия е Петър.
Дами, да не сте се впечатлили от танцовите му умения снощи? И сега да си сравнявате наталните карти? Joy
Hug

# 1 732
  • Другата България
  • Мнения: 37 758
Не е ОК Дайчето.
Не е ОК, определено.
Да й се натресе вече ненужната лепка, точно когато откри "най-готиния мъж във фермата'.
Новата ракета носител.
Не е ОК за Камелия, дето я има от два месеца навън, че и вътре, ама това не беше ли ОК? Всъщност?
Не е ОК и за плужека с гащеризона и полуобръсната глава, съчетана с рехаво подобие на мустак.
Изобщо нищо в сезона не е ОК, освен вие тук. Heart

# 1 733
  • Мнения: 35 187
Даяна толкова детинско ги върти, че не знам  кой ѝ се връзва. Тя му пазела имиджа... БоШкеле.. жалка женица

# 1 734
  • Мнения: 4 428
И кой определи, че кракът на Стоян не го боли? Докато сам не каже , че не го боли, съм склонна да вярвам на него. Нито на Дана, нито на Андрей, на никого не вярвам.  Продукцията го е вкарала точно с целта, с която беше употребен от фермерите и явно мислеха, че на първия дуел ще е аут. Само че той ги изненада.

# 1 735
  • Варна/Амстердам
  • Мнения: 1 245
Надка изглежда щастлива, само когато вижда агресивно поведение към Милена. Тогава наистина лицето й грее и невестулковите й очи блестят, но с блясъка на истинската омраза. Придобива все по-демонично изражение тази жена.
Денят на Страшния съд е близо. Тогава ще усетят всенародната любов тези тъй "големи фермерски герои". 😂

Голяма черна точка от днес за Ванчето, която се включи в общия линч, насочен към Милена. Даже не разбрах какво каза.

Мара пък не я затвори тази простата уста. Държанието й беше мутренско за пореден път. Абсолютно примитивен маниер на изказ, говор и жестове. Стойка-австралопитек.

Калоян-парцалан. Недостоен и тъп като ръб на кръгла маса. 😂

# 1 736
  • Мнения: 35 187
Ваня просто беше пометена от това, което се случи. Като цяло сега хич не е в центъра тя.

# 1 737
  • Мнения: 2 902
За прегръдката Калоян-Даяна-Петър насред метенето на другите лайна някой коментира ли 😀

# 1 738
  • Мнения: 5
Даяна цели да се отърве от Данчо, защото Петър й стана по-интересен, но го играе много подло.. Уж да го спасява, загрижена за достойнството му, за годеницата му Innocent ... Лелеле почти да й повярва човек Heart Eyes

# 1 739
  • Мнения: 35 187
На всяка жена са ѝ ясни тия женски номера. Беше толкова елементарно всичко..

Общи условия

Активация на акаунт