🐑Фермата сезон 6 Тема 11 /15.11-22.11/

  • 99 779
  • 3 272
  •   1
Отговори
# 3 060
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Наскоро пак писах - с Боби на финал - другите нямат шанс. Боби ще спечели зрителския вот.... за добро поведение. Joy
Той е и силен, не отричам, но основното ще бъде за добро поведение, тАва е.
Не че ме вълнува кой ще спечели, де, гледкам си сериалчето и после пак спирам да гледам тв, както винаги.

# 3 061
  • Мнения: 38
Значи не харесвате Стоян,а просто го съжалявате.Тоест от милостиня сте на негова страна.

Стоян не е лош човек,но става за смях с това мухленско поведение и затова другите така му се нахвърлиха.Те,че прекаляват,прекаляват да,но тяхното отношение си има причина,не са го нарочили просто така.За мен той е мишок и селски тарикат.

Не мога да бъда по-съгласна! Загнездил се е в позицията на жертва и провокира съчувствието на зрителя.

Да не забравяме, че като взе решение да е с чичо Митко на дуел и усети неприязънта от другите, веднага се опита да го изкара, че уж с това си решение искал да предпази чичо Митко. Ходи после да му се обяснява, какъв невероятен човек бил, как не било станало ясно защо е избрал него за дуелист.

Всъщност го направи щото Милена му промиваше мозъка - и няма лошо де! Но щом си взел решение, стои твърдо зад него. Такова угодническо държание няма как да подкрепя. Не ми се струва искрен този човек.

# 3 062
  • Мнения: 9 700
Стоян за мен лично до голяма степен Продукцията го постави в това положение. Всичко стоеше дълбоко под  водата, с "играта на истина" целенасочено го изкараха на повърхността.

Но с наличие на сценаристи от ББ в екипа на И&А друго не може да се очаква.

# 3 063
  • Мнения: 1 138
На Стоян детството е оставило голям и тежък отпечатък в живота му. До ден днешен той не може да се откъсне от образа на малкото момченце.
В началото ми беше жал за него . Стоян, седя във фермата едни 7-8 седмици без никой да се сети за него, имайки го за слаб противник като в последствие на всички им направи впечатление “защо седи толкова време, а не се е доказал с нищо.”
Под нищо става въпрос за битки, на арената и т.н, а иначе човека си работи усърдно.
Правило ми на няколко пъти впечатление как Стоян създава интриги, няма собствено мнение, нагажда се спрямо общото. Спечели един дуел и в своите очи рязко се издигна, но за него ударът беше когато в очите на всички пропадна още повече. Реши, че по линията на съжалението може да събуди съчувствие към себе си, но не разбра как пропадна още по-тежко и за момента няма изгледи това да бъде поправено.
Съжалението към някого е дори по-лошо от явното не харесване. Исках Стоян да си тръгне за да спре да затъва, а предаването да си трупат рейтинг на негов гръб. Не е лош човек, но трябва да порастне, да мисли и действа по-зряло.

# 3 064
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Пак да си поплачкам за Анго - яд ме е, че отпадна, човек с харизма, присъствие и мнение. Исках го на финал и победител. Heart Eyes
Не харесвам конформистите, а вероятно точно най-отявленият такъв ще спечели - Боби. Затова повече ще се радвам победител да е Надя. Stuck Out Tongue Winking Eye Пък и сеирджикйа си падам, ще се забавлявам много тук, ако наистина спечели Надежда, не че има голяма надежда това да се случи. Та така. Joy Joy Joy

# 3 065
  • Мнения: 3 865
Не знам дали някой го е пуснал тук. Ако е така, съжалявам. Вижте Надя в "Съдебен спор"

https://www.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=m5JbIwr3sOk

Правилно ли разбирам, че Надя 3 пъти е забременяла от алкохолик - един аборт, после умряло бебе и накрая момченцето от клипа? Как може да е толкова глупава и безотговорна - тази наистина не е наред, как може да роди деца на тоя. Ясно е и, че манипулира детето срещу баща му - сигурна съм че го плюе непрекъснато, отделно че е дала на детето да чете кво и е писал.
Дразни ме  неестественото и самообладание  - всака дума е добре обмислена с манипулаторска цел.
 Не знам дали трябваше да ми стане по-симпатична след това видео, но не ми стана - още повече ми падна в очите. Човекът може да е всякакъв, но очевидно се интересува от детето си.
Като знам моя баща цял живот не се заинтересува от нас по никакъв начин.

# 3 066
  • Мнения: 15 960
Наскоро пак писах - с Боби на финал - другите нямат шанс. Боби ще спечели зрителския вот.... за добро поведение. Joy
Той е и силен, не отричам, но основното ще бъде за добро поведение, тАва е.
Не че ме вълнува кой ще спечели, де, гледкам си сериалчето и после пак спирам да гледам тв, както винаги.
Ами той Джино така спечели цели два пъти ББ, и без нищо да строи, и без да е силен играч. Просто останалите бяха тотал щета, един свестен за цвят нямаше, и само той най- малко се беше изложил, а не че с нещо блесна.

# 3 067
  • при късмета
  • Мнения: 23 995
Дана тук ли си още? Ще ми е интересно да ми отговориш с какво чак толкова ви подразни Стоян, че заслужи всичко това, което му се случва сега? 
Защо задаваш този въпрос  на Дана? Тя не е там към този момент и не може да ти отговори от първо лице

# 3 068
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Имам чувството, че най-употребяваната реплика в този сезон е "на 100 процента". Тия хора вътре всичко правят "на сто процента", рядко - "не 100, а 200 процента". Пълна липса на речников запас.

# 3 069
# 3 070
  • SF
  • Мнения: 21 093
Имам чувството, че най-употребяваната реплика в този сезон е "на 100 процента". Тия хора вътре всичко правят "на сто процента", рядко - "не 100, а 200 процента". Пълна липса на речников запас.

Е, беден е речникът, богати са на претенции. Подкрепят се с "Дишай!" - тръгна от миналата година. Силвия така покрепяше тези, които подкрепяше.
Надка пусна драматичното определение Икона, и всички повтарят "икона! икона!". Сега стана баща.

А можете ли да разкажете вица с "Бе, бе, избирам бе!"?

# 3 071
  • Мнения: 8 518
https://youtu.be/RBfOepBZAWw

Не мога да боравя със скрит тест, ако не искате, не го отваряйте. От съседна тема, подсказва финалисти в две предавания, едното е нашето.
бТВ се излагат жестоко!
При мен се отваря някаква торта и много реклами

# 3 072
  • Мнения: 540
Защо коментирате въпроса за надниците, че бил средата на септември? Средата е Кръстовден, а те не казаха ли верен отговор Петков ден, което било 15 октомври,? Не ми се гледа пак, затова питам тук, че нещо или не съм внимавала, или не разбрах кое последно е верен отговор.

# 3 073
  • Пловдив
  • Мнения: 5 931
Той Стоян не е показал нищо като битки досега, а Даяна колко пъти е ходила на Арената? Мария колко пъти е ходила? Данчо? Кустев и чичо Митко колко пъти бяха ходили?
Това, че не е бил на арената не го прави по-недостоен от другите, че да го унижават по този начин.
Ето, сега беше два пъти и двата пъти победи честно. За жалост това ще му донесе още повече негативи и отхвърляне. Сигурно пак ще го пратят ратай. Само се надявам да се държи малко по-мъжки. Не трябвало да избира Митко. Що да не трябва?

# 3 074
  • Мнения: 83
Е как да не зададат важните въпроси Иван и Андрей? Стоян се държи точно като децата в 3-ти клас, които не искат да си признаят някаква грешка.
Като видя отзвука от избора си, започна да каканижи и измисли нелепата теория, че иска да загуби и чичо Митко да стане фермер. Защо не загуби?!
Преди това, като надуши, че може да е на дуел, започна да преувеличава контузията си и да увърта от "нищо ми няма" до куцане според това, което му е изгодно.
Защо като е осъзнал грешката си и й е споделил на Милена, му стана гузно, че се обявява това на всеослушание? Не иска да стои зад думите си ли?

Отвратена съм, че такова поведение се толерира от публиката, колкото и да е неприятна отсрещната страна.

Добре де, факт ли е, че спечели втори път битка?! Факт! И трябва ли да се чувства виновен, че в битките беше по добъ?! Нищо друго не коментирам....Да, харесвам чичо Митко, но това не променя фактите...

Общи условия

Активация на акаунт