Депресия - моля помогнете

  • 2 993
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 630
Депресията е състояние, от което не всеки може да излезе сам. Негативните мисли пораждат още такива и човек се чувства като в капан. Вярвам, че не ти е лесно. Въпреки, че от постовете на майките вече знаеш, че не се случва само на теб, може би е добре да потърсиш професионална помощ.

# 16
знае6 ли разбирам те депресията е лошо нещо.не се предавай, в теб има нещо мн красиво и истинско

# 17
  • Мнения: 195
Това, което аз бих ти казала е че всяко дете е дар от самия Бог и Той е този, който му е дал живот в теб. Майчинството не е лесно, но е голямо благословение. Не знаеш дали точно това дете няма да ти донесе най-голямо щастие в живота!

# 18
  • Мнения: 57
Освен варианта с хормоните аз бих казала, че има случаи в които човек сам избира да изпадне в депресия. Причината обикновено е наличието на проблем, който е обсебил изцяло мислите, и тогава иска да изкрещи че има нужда от помощ, от сродна душа и внимание. Случва се доста често човек да подтиска тези си емоции и тогава се стига до подобен срив. А за бременните жени това е валидно с още по-голяма степен.
Миличка не казвам, че и твоя случай е такъв, но просто си дай сметка дали има нещо което те притеснява. Тогава поговори с близките си, сподели го и съм сигурна че ще се почувстваш по-добре.
Стискам палци да се оправиш, от теб зависи  newsm03

Общи условия

Активация на акаунт