Промоции на книги - тема 8

  • 46 607
  • 738
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 10 651
Поръчахте ли от Еднорог? Искам новата на Хоровиц, но за една книга не си струва, та се чудя какво още.

"Нормални хора"? На Сали Руни..
Много я хвалят... Аз не съм я чела

# 541
  • Варна
  • Мнения: 25 212
Изчерпана е. Гледам, че има Коледното яйце на Мери Кели и Писък в Сохо на Джон Брандън, аз ги поръчах от Озон, но още не съм ги чела.

# 542
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 669
Поръчахте ли от Еднорог? Искам новата на Хоровиц, но за една книга не си струва, та се чудя какво още.

"Нормални хора"? На Сали Руни..
Много я хвалят... Аз не съм я чела
В момента я чета. Накрая съм. После съм се нагласила и за сериала.

# 543
  • Мнения: 3 985
Ще я чакам и аз Огледални убийства на Хоровиц може би от Озон но поне с 20% сега е с 10%,  има ли безплатна доставка от Еднорог над определена сума.

п.п. Ч. Н. Г.

# 544
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 669
Има, над 50 лв е. В озон едва ли ще вдигнат много отстъпката. Макс 20% да стане. На издателството е най-добре според мен.

# 545
  • Мнения: 3 985
Не ми е спешна,ще изчакам нареждам я в wish листата. Сега се опитвам да наваксам с книгите от последните промоции 😃

# 546
  • Мнения: 11 816
Като се влезе в профила пише групата - ето в моя профил (подчертах и нарисувах стрелка):
Скрит текст:
А ето и самите групи:

Обаче не виждам отстъпките, мисля, че преди ги пишеше срещу сумите? Ако не греша, бяха 5% за сребро, 10% процента за злато и 15% за платина (нищо за бронз).
Едва ли някога ще стана сребро, аз не мога да поръчвам само от един сайт. А и не планирам да купувам конзоли и подобни неща.
Абонирах се за мейлинга... какви промо кодове дават? Аз чаках дискаунт на Кобо либра но уви... сега се чудя дали от озон да го взема - правят ли проблеми при връщане?
ПП: ако бях взел миналата коледа ПС4 от озон - можех да догоня среброто - поне добавят ли се тези 5% към други?
Не.

# 547
  • Мнения: 3 417
Аз поръчах към книгата един ролер / за да хвана веднъж безплатна доставка - преди не съм се сещала да търся канцелария за по лев - два - три . / и заради него доставката ми ще е чак на 11 януари - поръчах преди няколко дена . После се сетих за една книга , която можеше да добавя и все пазех за подобен случай.
Скрит текст:
Чакам и друга пратка поръчана на 23 декември и ще дойде чак утре, не е книга , но почти я бях забравила и пращат съобщение във вайбър , където рядко влизам или хич. То май и Озон там - вместо смс.

# 548
  • Мнения: 36 196
Всички книги на Колибри са с 21% отстъпка, включително красивото издание на Алиса: https://www.colibri.bg/knigi/1954/luis-karol-alisa-v-stranata-na … HwnbX0wnxSr1p4GWA

Книгите ми от Бг книга - доволна съм, всичко е наред с тях:
Скрит текст:

Последна редакция: вт, 05 яну 2021, 12:32 от pppqqq

# 549
# 550
  • Мнения: 10 681
Привет, идвам да ви се оплача, че Озон още поддържат коледната си промоция и аз не издържах и направих поръчка Grinning Много са ми слаби ангелите...

# 551
  • Мнения: 752
Привет, идвам да ви се оплача, че Озон още поддържат коледната си промоция и аз не издържах и направих поръчка Grinning Много са ми слаби ангелите...
Ще споделите ли какво си взехте?

# 552
  • Мнения: 10 681
Взех си:

„Вечерта и утрото” - Кен Фолет

„Орденът на Асасините 11: Валхала. Сага за Гейрмунд” - Матю Кътрби

И двете са за викинги, слабост са ми.

# 553
  • Бургас
  • Мнения: 5 897
Момичета, Еднорог често ли правят промоции? От Черен петък насам книгите им са на постоянно намаление, но пък аз прекалих с поръчките и .... Днес поръчах наличните на Бил Брайсън, отделно направих поръчка от Озон, а искам и Герой и Митове на Стивън Фрай, обаче много ми стана за този месец. Ще ми е по-спокойно да чуя, че промоциите са чести... иначе ще се изкуша да издумкам и тях и в края на месеца ще ядем хартия с децата /образно казано/ Има ли вече ориентировъчна дата, кога да очакваме Троя?

# 554
  • Мнения: 1 129
Имам код за Озон за 10% за намалени продукти. Ако на някой му трябва да пише. Важи до 17 ти

Общи условия

Активация на акаунт