Промоции на книги - тема 8

  • 46 752
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Бургас
  • Мнения: 5 924
Да, но сега са 10%. На предишните 40% поръчах доста книги от тях. На Стивън Фрай си ги оставих за по-нататък, а и се надявах да излезе и Троя и да ги поръчам и трите, но май няма да я дочакам. /иначе в Сиела са -20%, но хубаво би било да е 40 или 50% ... много ли искам Laughing

# 706
  • Мнения: 1 997
Ей, подстрекателки такива, и аз поръчах от БАРД: "Перфектната майка", "Преди да станем твои", "Чудеса край малката река" и "Кутията на Гуенди". Малко са различни от това, което обичайно чета, но реших да разширя кръгозора. А и май вече имам проблем с купуването на книги Flushed Joy

PS. Тези пък Хеликон са такива циции...

# 707
  • Мнения: 220
И аз се подведох, здравейте! Не чета женски книжки, но реших също да разширят кръгозора  Simple Smile

# 708
  • Мнения: 3 020
От фейсбук - Издателство "Лабиринт"

6 наши книги с отстъпка 30% и с безплатна доставка до офис на СПИДИ,
с които да дочакаме по-весело пролетта
Посвещаваме тази седмица на ВЕДРИТЕ книги, с които ще изживеем по-щастливо последните дни на дългата зима и които ви предлагаме на цени като за приятели
1. "ЖЕНАТА, КОЯТО ИМА ПЛАН" на Мей Мъск
   корична цена 15.90 -- вашата цена 11.10 лв.
2. "МАНЮНЯ" на Нарине Абгарян
    корична цена 15.90 -- вашата цена 11.10 лв.
3. "СТАРАТА КЪЩА ПОД КИПАРИСА" на Фазил Искандер
    корична цена 14.90 -- вашата цена 10.40 бв.
4. "ОСТРОВЪТ НА СЪКРОВИЩАТА"
    корична цена 19.90 -- вашата цена 13.90 лв.
5. "ЛЯТОТО НА КРАСИВИЯ БЯЛ КОН" на Уилям Сароян
     корична цена 15.90 --- вашата цена 11.10 лв.
6. "БРАТОВЧЕДКАТА РЕЙЧЪЛ" на Дафни дю Морие
    корична цена 16 лв. -- вашата цена 11.20 лв.
Пишете поръчките направо тук, в лично съобщение,
заедно с тел. и адрес на офис на СПИДИ, а ние ще потвърдим, че сме ги приели.
Примамливото ни предложение важи до полунощ в събота срещу неделя
----------------------------

Не е промоция, но ако не сте видели във форума има игра за спечелването на книги: https://www.bg-mamma.com/?topic=1304598

Последна редакция: ср, 17 фев 2021, 12:06 от alex99

# 709
  • Мнения: 1 997
Минавам само да споделя, че съм много доволна от БАРД - книгите са в безупречно състояние и бяха доставени за по-малко от 24 часа от поръчката Simple Smile

# 710
  • Бургас
  • Мнения: 5 924
Аз пък съм много сърдита на Хеликон, не стига че промоциите им са само онлайн, ами и доставката не мога да разбера колко ще е. Щяло да я изпише преди да финализирам поръчката, ми няма пък Rolling Eyes
Писах им:
Скрит текст:
Здравейте, от години съм ви редовен клиент и харесвам вашите книжарници, но имам една ОГРОМНА молба. Много моля, направете възможно /както при много ваши колеги между впрочем/ да има възможност за получаване на поръчка направена през сайта от магазин, съответно там няма цена за доставка. Много се притеснявам винаги, когато няма фиксирана такава, както между другото единствено при вас, да нямам неприятна изненада при получаване на пакета. В момента съм сложила 7 книги в кошницата, с общо тегло малко под 2 килограма без опаковка и нямам идея каква част от натрупаната отстъпка ще отиде да покрия пощенските разходи + наложения платеж + всевъзможни други такси, начислени от куриера /например не зная дали вие носите пратката в офис на Спиди или те я вземат от търговски обект?  Това например би ми оскъпило доставката с още около 1,50лв/ Ако повече от половината отстъпка отиде за пощенски разходи, аз бих предпочела да купувам книгите от конкретното издателство с фиксирана отстъпка по празници и безплатна доставка над определена сума. Дори с неделните ваучери от 10% цената вероятно би била по-добра, като при това ще получа книгите си веднага. С най-добри чувства и пожелания за прекрасен ден, Яна
отговориха ми:
Скрит текст:
Здравейте. Приемаме Вашето предложение, но за момента не обмисляме такъв вариант. Сумата на отстъпката както и цената на доставка се виждат и отразяват автоматично пред Вас, преди приключване на поръчка в сайта ни, съответно можете да прецените дали да финализирате поръчката си или да намерите друг начин за получаване на избраните книги.
В момента кампанията с отстъпки над определени суми е много изгодна, независимо от сумата на доставката и все пак - изборът къде и как ще пазарувате, е изцяло Ваш.
Поздрави.
Много поздрави и от мен, ще взема книгите или офлайн от тях или от Озон с -10% и безплатна доставка. И дори не ми е зор да се пъна наведнъж да си харча парите заради великата им промоция. Ще си чакам първо 3-ти март и намаленията от издателствата, пък другите книги ... по-нататък

# 711
  • Мнения: 91
Яна аз правих наскоро поръчка в хеликон на 4 книги с по 30 процента до офис на спиди, преди да потвърдя поръчката ми изписа колко ще е доставката, беше 3,60 като преди финализиране ми се добавиха тези 3,60 към наложения, изпратиха я още на същия ден и на следващия беше при мен Simple Smile

# 712
  • Мнения: 3 051
Малко заядливо това за всеки сам си избира... Аз на тяхно място бих завършила с "надяваме се да останете наш клиент" и пр. ...

# 713
  • Мнения: 10 906
Е, явно Хеликон не страдат от липса на клиенти щом отговарят така наперено. Често техните промоции са толкова нищожни, че едва покриват доставката. За книги, които ме интересуват говоря.

# 714
  • Мнения: 1 997
Цитат
В момента кампанията с отстъпки над определени суми е много изгодна
Доста се посмях! Отстъпка от 20% при Озон и Ориндж има с повод и без повод, тези сложили долна граница 69 лв., че и не умеят да общуват с клиенти! Много нагли.

# 715
  • Мнения: 91
Аз също предпочитам озон и от там си купувам но в хеликон точно тези които търсех бяха с 30 процента за това ги поръчах от там излезе ми + доставката с почти 8 лева по-евтино от колкото в озон това ми е и единствената поръчка в хеликон, днес си ми дойде друга от озон имаше подарък диск и бисквитки Simple Smile

# 716
  • Мнения: 4 620
от озон имаше подарък диск и бисквитки Simple Smile

Тц, тц, каква е тая дискриминация.
Днес направих четвърта поръчка за този месец от Озон, дано в нея поне има бисквитки Simple Smile

# 717
  • Мнения: 10 906
Вие с подаръците по колко лева средно са ви поръчките, от чисто любопитство питам. Аз сравнително често пускам поръчки от Озон. Mежду 20 и 60 лв и само един път имах диск, ама то беше май с първата ми поръчка. Да ми се подмажат явно Grinning Постоянно чета, че бая хора получават я дъвки, я бисквитки, пък аз нищо! Ще им се разсърдя накрая Grinning Grinning Grinning

# 718
  • Мнения: 36 654
И в моите последни поръчки от тях нямаше подаръци - сигурно защото все са все на стойност 20 лв ...

# 719
  • Мнения: 91
Мойта поръчка беше около 30 лева и на мен за първи път са ми сложили бисквитки, а дискове доста често

Общи условия

Активация на акаунт