Субфебрилна температура /ку-треска/

  • 1 030
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Здравейте, на 28 год. съм. От 1год. съм със субфебрилна тем. през деня 37.3- 4, понякога до 37.6 и вечер я смъквам. Откриха ми Ку-треска (сериозно инфекциозно заболявани, което се хваща от консумация на заразени млечни продукти, може и от вдишване, ако сте били в близост до заболели животни или кърлеж). Абсердно е как съм го хванала...Лежах в болницаи и вече за 1 год.съм пила над 9 антиб. Освен температурата, от която вече откачам (не мога да слушам повече глупости, че това е новата нормална темп.)  постоянно се появяват и др. неща - проблеми с бъбреци, дробове, лимфни възли, сърце, неврологични- изтръпване на крайници, среднощно, многократно потене и т.н. Много съм изморена вече да обикалям по какви ли не доктори и изследвания. Вариантите са или тази болест да не могат да я лекуват тук, само я бавят и като се хронифицира, отключва всякакви др. болести и проблеми или да е нещо др. което не могат да открият.
Надали някой е имал посоцен проблем, но може поне нещо да сте чували.
Благодаря!

# 1
  • Мнения: 2 755
Потърсете мнение от инфекциозни клиники в чужбина. Място не мога да препоръчвам, но търсете и ще намерите. Бързо оздравяване!

# 2
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 412
Някои антибиотици дават сериозни и трайни странични ефекти. Температурата едва ли е сред тях, но останалите описани... Запознайте се с листовките и потърсете връзка.

# 3
  • Мнения: 11 358
Чувала съм, че както и лаймската болест, така и Ку-треската може да стане хронична.
В тази посока може да смените малко посоката. Не да се наливате с антибиотици, а да засилите имунната си система - билки, добавки. Да приемате природни антибиотици като прополис, саменто, цитросепт и др. Редувайте ги и ги приемайте дълго време. Паралелно с леченито, което водите се свържете с хомеопат и нутриционист. Намерете билки и билкар. Започнете терапия с честоти с биорезонанс - за паразитни и хронични инфекции е уникален. Приемайте много пробиотици и пробиотични храни.

Вижте, в продължение на 1 година сте жива и здрава с някакви странични пробеми. Значи организмът ви се справя. Не го тровете с антибиотици, а го засилете и подкрепете.

След това внимателно обмислете дали тази Т не е на нервна почва или проблем с щитовидната. То за щитовидната изследванията ще кажат. А за нервите може и сама да започнете по-лека програма в капки, седатиф, симпатил, алора, шусл. соли. Бъдете упорита и последователна. Този стрес, който изживявате в търсене на проблем и намиране на това онова е ужасен!

# 4
  • Мнения: 1
Здравейте, на 28 год. съм. От 1год. съм със субфебрилна тем. през деня 37.3- 4, понякога до 37.6 и вечер я смъквам. Откриха ми Ку-треска (сериозно инфекциозно заболявани, което се хваща от консумация на заразени млечни продукти, може и от вдишване, ако сте били в близост до заболели животни или кърлеж). Абсердно е как съм го хванала...Лежах в болницаи и вече за 1 год.съм пила над 9 антиб. Освен температурата, от която вече откачам (не мога да слушам повече глупости, че това е новата нормална темп.)  постоянно се появяват и др. неща - проблеми с бъбреци, дробове, лимфни възли, сърце, неврологични- изтръпване на крайници, среднощно, многократно потене и т.н. Много съм изморена вече да обикалям по какви ли не доктори и изследвания. Вариантите са или тази болест да не могат да я лекуват тук, само я бавят и като се хронифицира, отключва всякакви др. болести и проблеми или да е нещо др. което не могат да открият.
Надали някой е имал посоцен проблем, но може поне нещо да сте чували.
Благодаря!

Здравейте, понеже мой близък боледува в момента от ку треска и в търсена на инфо попаднах на вашия пост. Удобно ли е да кажете как се справихте с тази инфекция, стимулирахте ли си имунитета понякакъв начин, изобщо интересуваме Вашия опит. Благодаря предварително!

# 5
  • Мнения: 9
Здравейте, на 28 год. съм. От 1год. съм със субфебрилна тем. през деня 37.3- 4, понякога до 37.6 и вечер я смъквам. Откриха ми Ку-треска (сериозно инфекциозно заболявани, което се хваща от консумация на заразени млечни продукти, може и от вдишване, ако сте били в близост до заболели животни или кърлеж). Абсердно е как съм го хванала...Лежах в болницаи и вече за 1 год.съм пила над 9 антиб. Освен температурата, от която вече откачам (не мога да слушам повече глупости, че това е новата нормална темп.)  постоянно се появяват и др. неща - проблеми с бъбреци, дробове, лимфни възли, сърце, неврологични- изтръпване на крайници, среднощно, многократно потене и т.н. Много съм изморена вече да обикалям по какви ли не доктори и изследвания. Вариантите са или тази болест да не могат да я лекуват тук, само я бавят и като се хронифицира, отключва всякакви др. болести и проблеми или да е нещо др. което не могат да открият.
Надали някой е имал посоцен проблем, но може поне нещо да сте чували.
Благодаря!

Здравейте, понеже мой близък боледува в момента от ку треска и в търсена на инфо попаднах на вашия пост. Удобно ли е да кажете как се справихте с тази инфекция, стимулирахте ли си имунитета понякакъв начин, изобщо интересуваме Вашия опит. Благодаря предварително!


Здравейте, да ви кажа честно след 3 години лутане между лекари, изслидвания, самостоятелни лечения с антибиотици, здравословен начин на живот, купища с лекарства и добавки вече се отказах да търся. Наложила съм си да не си меря темп.от близо година и изобщо те знам как върви. Просто трябва да си намерите вашия път и нещата които ще дават отражение. Дано всичко мине бързо🤞

Общи условия

Активация на акаунт