Напишете писмо до Дядо Коледа и споделете коледната магия с BG-Mamma

  • 34 231
  • 765
  •   1
Отговори
# 705
  • Пловдив
  • Мнения: 303
На фона на сегашните обстоятелства за Коледа си пожелавам най-вече Здраве!!!Мир и разбирателство в семейството,и всички мои близки да са добре и до мен!Весели празници!

# 706
  • русе
  • Мнения: 1 317
Ценя и съм благодарна за всеки един подарък, който съм получавала.

# 707
  • Мнения: 1 170
Всеки подарък е оригинален!
Чорапите са си класика 👌

# 708
  • София
  • Мнения: 272
Всички подаръци от любими хора са оригинални за мен. Благодарна съм за вниманието на всеки един от тях. Тази година бих искала да получа за подарък "здраве" за мен и моето семейство. Бих пожелала същото и на приятели, близки, познати и непознати. Нека на новогодишната трапеза да няма празни места и тъгуващи хора. Всичко друго се нарежда, само да сме здрави.

# 709
  • Мнения: 14 487
Здраве, здраве и пак здраве! То е най- важното. И сбъдването на едно съкровено желание-да вървя за ръра с любимия по булеварда на обичта Шанзелизе!

# 710
  • Мнения: 557
За най-оригинални подаръци винаги съм приемала преживявания, а не нещо материално. За тази Коледа искам сняг, да имаме много бяла Коледа!

# 711
  • Мнения: 2 629
Не съм получавала оригинални подаръци, все класики- дрехи, парфюми, козметика. Мечтая за здраве и честно казано за златни обици!

# 712
  • Мнения: 239
Най-оригиналният подарък, който получих беше прахосмукачка робот.
Мечтая най-вече за здраве, щастие и любов за всички мои близки.

# 713
  • Мнения: 354
Кой е най-оригиналният подарък, който сте получавали?  Почивка със семейството.
А за какво мечтаете тази Коледа?  Здраве, здраве, здраве и пак здраве. За всички вкъщи и всички българи!

# 714
  • София
  • Мнения: 841
Най-оригиналния подарък, който съм получавала беше една уникална картина от четири части!

# 715
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 063
Полет с полет с парапланер ❤️

Мечтите ми са свързани със здраве.

# 716
  • Мнения: 311
Получавала съм много оригинални подаръци, харесвам всички, когато са от сърце. За тази Коледа си пожелавам здраве за семействпто и близките ми.

# 717
  • Мнения: 5
Най-оригиналният подарък, който съм получавала, е полет!

За Коледа желая здраве, да срещна истинската Любов и да се възстанови всичко, което ми беше отнето.

# 718
  • Мнения: 14 173
Не знам дали е оригинален, но определено е най-ценното ми. На Бъдни вечер се роди малкият ми син.

# 719
  • Мнения: 287
Като се замисля, нямам досега получен оригинален подарък. Пожелавам си здраве, другите неща ще се наредят.

Общи условия

Активация на акаунт