Напишете писмо до Дядо Коледа и споделете коледната магия с BG-Mamma

  • 33 416
  • 765
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 1 622
Обръч за въртене, защото все съм казвала, че много съм обичала да въртя обръч като малка))

# 751
  • Мнения: 94
За мен най - оригинален подарък е не предмет, а изживяване. Пътуване за празниците на ново място или посрещане на празника с приятели във вила. Това което си пожелавам е здраве, най - вече за детето ми, което има здравословни проблеми, за мен и съпруга ми и за нашите семейства. Всичкоко друго все някак ще се подреди. Някой ще кажат, че все пак здравето не е всичко, да така е, но без  здраве, всичко е нищо!

# 752
  • Мнения: 16
Най-оригиналния подарък е почивка и посрещане на Коледа в някоя топла хижа в планината, заедно с любимите хора! Пожелавам си ЗДРАВЕ за мен и цялото ми семейство! Simple Smile

# 753
  • Мнения: 1 202
Най-оригиналният подарък за Коледа е ваучер за почивка!

# 754
  • Мнения: 49
Най-оригиналния подарък, който съм получавал до момента е ваучер за скок с бънджи, а за тази Коледа мечтая да се съберем цялото семейство и най-близките ни роднини живи и здрави на празничната трапеза. Ако пък дядо Коледа реши да ме зарадва, може и да даде някой нов смартфон насам Simple Smile

# 755
  • Мнения: 596
За оригинален подарък не мога да се сетя, да съм получавала. За таи Коледа повече от всичко на света искам здраве за мен и близките ми хора.

# 756
  • Мнения: 2 836
Преди 5 години получих специален, надявам се и най-оригинален подарък за коледните празници - малко коте с червена панделка ❤️

# 757
  • В сбъднатите си мечти :)
  • Мнения: 662
Мисля, че най-оригиналният подарък, който съм получавала е ваучер за СПА процедури с предварително уредено гледане на децата от баба им и дядо им. Почивката е най-големият подарък за мен ☺️🥰

# 758
  • Мнения: 283
Най - оригиния подарък, който получих беше, почивка до мечтана от мен дестинация Simple Smile

# 759
  • Мнения: 112
Мисля , че не съм имала оригинален подарък до сега за коледа, но за тази искам да получа домакински уред!

# 760
  • Мнения: 35
Здравей, скъпи дядо Коледа, пиша ти това писмо с надеждата да ми осъществиш подаръка.... За Коледа аз си пожелавам моето семейство да е живо и здраво да имаме късмет във всичко и с всяка изминала година да сме все по щастливи. Много ще ти бъда благодарна ако дариш семейството ми със здраве радост късмет и пари.... Искам те да са винаги щастливи. Дядо Коледа.. Весела Коледа и приятно посрещане на празниците.

# 761
  • Мнения: 1 796
За кой знае колко оригинални подаръци не се сещам, но любимите ми подаръци са ваучерите за масаж, които съм получавала Simple Smile

# 762
  • Мнения: 191
Напоследък все повече ми се иска почивка. Може и да е снежна, може и на топло Simple Smile. Че покрай тази пандемия къщата ми е тясна, а детето си мечтае за картечница хахх, е всяка Коледа почти са му едни и същи желанията.

# 763
  • Мнения: 2 660
Мечтая само здраве и нов телефон

# 764
  • Мнения: 147
Оригинални подаръци съм получавала много и различни. Но един ваучер за нощувка/почивка/спа е винаги добър избор! ☺️

Общи условия

Активация на акаунт