Уреди за домашна грижа за кожата - 6

  • 59 053
  • 757
  •   1
Отговори
# 315
  • SF
  • Мнения: 21 243
И аз ще следя отговорите Simple Smile Поръчала съм си белия уред (в розов вариант), но още не е пристигнал.

# 316
  • Мнения: 22 995
Ще споделите ли линк?
BGN 59.16  54% Off | Mini HIFU Machine Ultrasound Machine Skin Care Products RF Fadiofrecuencia Facial Face Lifting Anti Wrinkles Ultrasound Therapi
https://a.aliexpress.com/_mNaWVDP

Но е от приложениеъо линкът и не знам ще излезе ли?
Това е продавачът:


Има ли ефект от този уред и от други подобни? Може ли да споделите колко често и как се полва?
Имам го отскоро, а резултатите са процес във времето.Ползвам го 1-2 пъти седмицчно(последните 10 дни пропуснах).
Може би около 2м го имам
Вчера моя близка, която ме вижда веднъж. а 10-15 дни каза, че вижда лицето ми отслабнало в долната част и шията доста прибрана.
Така че не знам какво да кажа още.

# 317
  • SF
  • Мнения: 21 243


Колко пъти в седмицата използвате този уред?

# 318
  • София
  • Мнения: 1 782
Ползвам 2-3 пъти седмично.

# 319
  • Варна
  • Мнения: 3 251
Почти всяка вечер масажирам.

# 320
  • Мнения: 1 020
Има ли видим ефект вече?

# 321
  • София
  • Мнения: 1 782
Има ли видим ефект вече?
Брой го като поддържащ елемент към правилно хранене, хидратиране и козметика, това е нещо като "тренировка" на лицевите мускули. При мен конкретно няма влошаване на кожата, което си е един вид ефект Wink.

# 322
  • Мнения: 10 265
Аз го ползвам 3 пъти седмично 5 месеца вече. Не виждам нещо да става. Давам му година и ще замине на боклука вероятно. Не че чакам да се върна на 20, но исках някакъв ефект дори и минимален какъвто и да е.

# 323
  • Мнения: 1 020
Аз също не съм от най-редовните. Комбинирам го когато правя дерма пен, което ще рече два пъти месечно. Ще гледам да зачестяват поне с два пъти седмично пък дано има поне освежаване на кожата ако не друго.

# 324
  • Варна
  • Мнения: 3 251
Аз нямам бръчки за момента, просто целта ми е масаж, раздвижване на лимфата, вкарване на продуктите по-добре. Кожата е по-свежа просто.

# 325
  • Мнения: 1 129
Стенсфийлд,
колко често действаш с дермапена? Какво точно бориш с него или само превенция?
Вкарваш ли серум или друго с него?

# 326
  • SF
  • Мнения: 21 243
И ползваш ли го през лятото?

# 327
  • Варна
  • Мнения: 3 251
И за дермапен мога да се включа. Ползвам го долу горе на 2-3 седмици заедно с мезо серумите на дермедикс и накрая слагам нощната маска на Filorga. Много ми е неприятно с тия маски дето ходим, че трябва да е съобразявам кога да го правя. Хем да не е точно преди лягане за да не легна веднага със зачервена кожа на възглавницата, хем да не е когато ще трябва да ходя накъде с маска... От дермапена ползите ми са уплътняване на кожата и синтезиране на колаген.

# 328
  • Мнения: 399
Помагайте , според вас за назобиални ,какво би имало ефект ? Grinning При мен са ,от както се помня ,не е отпускане на кожа или нещо такова , а силно избягвам филърите все още . Ако някоя от вас е видяла ефект в тази зона,нека ми пише Stuck Out Tongue Winking Eye

# 329
  • Мнения: 1 020
Горе долу на две седмици го правя първо винаги мажа хиалуронова киселина, а след това слагам някаква по-богата шийт маска и минавам с ултразвук. Кожата ми така почти не се зачервява. Опитвам се да изгладя една гневна бръчка и ако успея малко и назобиалните. Правя я и лятото, но гледам да се съберат поне около 24 часа, в които да не се показвам на директна слънчева светлина, за да не пигментирам.
Стенсфийлд,
колко често действаш с дермапена? Какво точно бориш с него или само превенция?
Вкарваш ли серум или друго с него?

Общи условия

Активация на акаунт